Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

czy ona sie obecnie z kims spotyka? nigdzie nie moge sie doczytac tego czy z kims jest. ale osobiscie uwazam ze miedzy nia a kellanem lutzem jest ooooogromna chemia ;)

gabrysia_gajewska

Tak, spotyka się z takim brzydkawym, chudym, wysokim blondynem z trochę dłuższymi włosami (tak za ucho). co ty?!!! chemia między nią i Kellanem? a w życiu!! Kellan jak już to ma coś do Ashley Green i z wzajemnością :D:D Jak czytam wywiady to są to najlepsi przyjaciele.

kamilka257

Na pewno nic ją nie łączy z Kellanem :D bo obecnie jest on związany z AnnaLynne McCord (90210) a z Ashley się bardzo blisko przyjaźni (chociaż na miejscu ALynne byłabym zazdrosna o Ash :D)

ania9o

Nikki spotykała się z grekiem Paris'em Latsis który był zaręczony w 2005 roku z Paris Hilton , byli razem on lipca 2009 do niedawna , a Paris już ponoć się pocieszył jakąś modelką .
a co do Kellana , to nie łączy ich na pewno to co w filmie . ;)

użytkownik usunięty
gabrysia_gajewska

Hej ostatnio czytałam o niej i widziałam zdjęcia że się spotyka z Paris'em Latsis a teraz widziałam na pewnej stronie że jest singielka wiecie coś może na ten temat ??

A mnie się podobają spekulacje o romansie Nikki z Kristen Stewart...

sicksister

Haha, Sicksister, zgadzam się :D Byłoby ciekawie...

sicksister

Mnie się podobały również :D a dopiero dziś się dowiedziałam, że Nikki przyznała się do biseksualizmu :o

taaa , czytałam coś o tym że Paris'a zabrali na przymusową służbę wojskową którą on odwlekał . wtedy zerwali ,
ale czy to miał by być ten powód dla którego nie są razem nie mam pojęcia?

użytkownik usunięty
gabrysia_gajewska

jej mąż to Paul McDonald z amerykańskiego Idola

Jak sobie ząbki wybielił, laps jeden :P

użytkownik usunięty
elo84

hahha na bogato:P

hehe troche przeginka :P

http://lawtechworld.com/tv/wp-content/uploads/2012/08/parenthood-23.jpg

użytkownik usunięty
gabrysia_gajewska

Nikki I Paul sa malzenstwem od ponad roku, a Kellan niestety jest z Sharini Vinson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones