Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

Za każdym razem jak pojawia się na ekranie, chodzi mi o zmierzch, to normalnie mam
wrażenie że to jest facet w peruce! On ma szczękę jak łopata!
Gdzieśtam słyszałem że grana przez nią postać jest niesamowicie piękna. No więc chyba
nie wyszło :p

Stilnes

hahahaha chyba nikt jednak nie popiera Twego zdania.

expensive94

Hahahaha, chyba tylko ty

Knightfall

5 głosów na krzyż przeciw - 1.866 za - dodało ją do ulubionych. Ktoś tu jest bezguście. Obstawiam, że taka piątka jak i wy :)

Stilnes

Ja popieram, nie mogę na nią patrzeć :D

Stilnes

Całkowicie się zgadam, widziałem ''Jej pierwszy raz'' i wygląda tam masakrycznie... Zmierzchu nie oglądam, z przyczyn wiadomych [góóóóóóównoooo]

Knightfall

W ''Jej pierwszy raz'' jest śliczna i bardzo seksowna.

Stilnes

Druga rzecz która dodatkowo pogarsza jej wygląd w tej nieszczęsnej serii zmierzch, to czarne brwi do blond włosów :p
Czy oni naprawdę podczas kręcenia nie widzieli jak koszmarnie to wygląda?

Stilnes

5 głosów na krzyż przeciw - 1.866 za - dodało ją do ulubionych. Ktoś tu jest bezguście. Obstawiam, że taka piątka jak i wy :)

h_pat

zmierzch ma w ulubionych zapewne znacznie większa ilość osób, co wcale nie zmienia faktu że jest to zły film.

Stilnes

HAHAHAH O KUZWA CI SIE CHYBA COS ....

Stilnes

heh...no moim zdaniem jest piękna, ale trochę masz racje co do jej roli w Sadze...wg książki Ross ma być piękna ale scenarzyści i cała ta ekipa dali ciała...krzaczaste ciemne brwi tragicznie kontrastują z jej urodą i blond włosami...to właśnie przez to wygląda jak transwestyta...gdyby wyregulować i rozjaśnić brwi to było by zupełnie inaczej.

Stilnes

obejrzyj trzynastke lub smiertelne zauroczenie lufa jak sie patrzy

burt1985

Jesli ktoś lubi kobiety grubokościste i z grubymi męskimi rysami-...

burt1985

w Trzynastce piękna, ale miała wtedy 14 lat...Teraz widzę jej aktualne zdjęcia i jestem w szoku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones