Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

przestańcie z tą Rosaline i z tym całym zmierzchem!! Już się żygać chce! Ja ją poznałam w roli Evie w Trzynastce i jakiś głupi Zmierzch nie zamydli mi oczu. Co prawda jest dobrą aktorką i tam też zagrała dobrze, ale nie ograniczajcie sie!

Szmminka

naucz się pisać ona nie jest w zmierzchu Rosaline tylko Rosalie albo jak już coś to Rose

misiaa10

To prawda.Duzo osób wymienia w swoich "ulubionych aktorach" Nikki i całą obsade Zmierzchu.60 % tych osób widziało Nikki i reszte tylko w tej produkcji.Nie ograniczajcie się.Według mnie Nikki jest świetną aktorką.A w Trzynastce.. byłam pod wielkim wrażeniem,a potem gdy dowiedziałam sie , że to jej scenariusz to juz totalnie ją pokochałam.Najlepiej spisuję sie w roli pięknej i wrednej xd ;)

Sussanah

to tak jak ja oglądajac trzynastkę bardzo mi się spodobała i potem zmierzch a potem postanowiłam objeżeć większość jej filmów i stała się jedną z moich ulubionych aktorek.

misiaa10

obejrzeć a nie objeżeć, jak coś ;>:|




..................

Szmminka

Mhm... ale może najpierw spójrz na ortografię w Twoim własnym poście.
Żygać? Chciałabym Ci uświadomić, że w języku polskim nie występuje takie słowo. Podejrzewam, że chodziło Ci o "rzygać".
Może zanim kogoś zaczniesz pouczać sama będziesz pisać poprawnie? : )

misiaa10

w trzynastce zagrała rewelacyjnie xd
w ogóle ten film na mnie też zrobił wielkie wrażenie.

Shilon

cieszymy sie razem z toba, ale wedlug mnie na top 57 nie zasluguje..

misiaa10

No właśnie ona nie jest Rosaline tylko Rosalie.

zmierzch109

jezu co za różnica, kazdy wie o co chodzi, to chyba że twoja inteligencja na to nie pozwala!

Szmminka

A ja najpierw obejrzałam właśnie Zmierzch z jej udziałem. Dopiero potem zobaczyłam Trzynastkę (trzykrotnie !) i uważam że właśnie w roli Evie Zamora była świetna i za to powinno się ją doceniać. :)

Szmminka

Lubię Zmierzch, ot, miły dla oka, ale sraczki nie dostaję. ZAJEDWABISTA rola Nikki Reed to "Thirteen"! Film niosący PRZESŁANIE.

użytkownik usunięty
Szmminka

"Już się żygać chce!"

Ja tam rzygam przez RZ

użytkownik usunięty

mi też się rzygać chce, ale od tego całego zmierzchu ;/ źle zrobiła, że przyjęła tę koszmarną rolę!

to powodzenia

Szmminka

Bardzo mi się podobało jak zagrała w "Trzynastce", potem obejrzałam film "Królowie Dogtown", w którym też świetnie sobie poradziła a "Zmierzchu" nie obejrzę tak czy inaczej nikt mnie nie zmusi:D

xkamiskax16

Ze zmierzchem wiele nie stracisz. Nie podobał mi sie. Za to mogę polecić American Gun. Jak będziecie mieli okazję oglądajcie. W filmie grają Donald Sutherland i Forrest Whitacker. Nikki zagrała tam mniejszą rolę i wypadła całkiem dobrze. szczegulnie w sklepie. A jeśli chodzi o Thirteen - niezapomniane role Nikki i Evan.

Marcinov

dobrze w 13 i lepiej jako mini chyba najlepsza rzecz w jakiej można ją zobaczyć :)

xkamiskax16

A myślisz że ktoś miałby zamiar cię zmuszac? Haha...żałosne;/ Usiłujesz udowodnic że nie jesteś ,,jedną z tych małolat wzdychających do Pattinsona"? Obejrzenie filmu nie decyduje o tym jak cię ludzie będą postrzegali ;/

użytkownik usunięty
pola1212

Tylko, że jesteśmy na portalu filmowym.

W końcu 13 - nastka, to jej przezycia więc zagrała realistycznie :)

niepokorna_ja.

A ja oglądałam ją w "Trzynastce", "Zmierzchu" i muszę stwierdzić, że jej rola w "Mini's First Time" najbardziej przypadła mi do gustu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones