Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

Widziałam ją w trzech filmach: "Trzynastka", obie części "Zmierzchu"... Nie wydaje mi się sympatyczna. Mam za to wrażenie, że ma w sobie coś odpychającego, ale może to i dobrze, bo moim zdaniem w przypadku tych trzech produkcji wcale jej to nie przeszkodziło. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że pomogło. Nie jest profesjonalną aktorką, ale ma w sobie potencjał. Myślę, że doświadczenie i wytrwałość pomogą jej osiągnąć sukces.

Ralyson

Też widziałam tylko TRZYNASTKĘ, ZMIERZCH, KSIĘŻYC W NOWIU I ZAĆMIENIE. Uważam, że wszystko jeszcze przed nią. Chciałabym żeby grała w bardziej popularnych filmach:)

Ralyson

Jako wierna fanka Nikki, chciałam nieco nie zgodzić się z Twoją opinią. Pamiętam, jak przyjaciółka określiła kiedyś twarz Nikki jako "niesympatyczną". Moją reakcją na ten komentarz był po prostu śmiech. Później doszłam jednak do wniosku, że każdy może mieć odmienne zdanie. Musisz jednak wiedzieć, że Nikki jako osoba jest bardzo sympatyczna i otwarta na ludzi. Ma mnóstwo przyjaciół i fanów, którym okazuje wdzięczność, co jest dowodem istnienia tych cech w charakterze aktorki. Jeżeli chodzi o Nikki jako aktorkę, to osobiście uważam, że pomimo, iż "Trzynastka" była jej debiutem, to była to jej najlepsza rola. A co do nie bycia profesjonalną aktorką, to bierze się to stąd, że Nikki nigdy nią być nie chciała, a rolę Evie odegrała tylko ze względu, iż nie znaleziono aktorki, która podjęłaby się tej roli. Widziałam wszystkie filmy z udziałem Nikki, które udało mi się znaleźć. Serdecznie polecam Wam obu film "Cherry Crush", który jest dobrze napisanym i wyreżyserowanym dramatem. Jeżeli chodzi o Twoją wiadomość, Karolino (jesteś moją imienniczką ;)), to Nicole nigdy nie wybiera ról na podstawie tego, czy film przyniesie jej sławę czy nie. Nikki uwielbia grać skomplikowane rolę dziewcząt, które zazwyczaj mają jakieś problemy natury psychicznej ("Mini's First Time", "Cherry Crush", "Trzynastka"). Tak naprawdę to czasami sądzę, że w "Zmierzchu" znalazła się za namową reżyserki, która swego czasu tworzyła parę z ojcem Nikki. Niemniej jednak cieszę się, że to właśnie Ona wcieliła się w postać Rosalie i świat w końcu mógł poznać kolejną, utalentowaną i młodą aktorkę :)

Dziękuję za uwagę ;)

namesse

To fakt. Ma dużo przyjaciół. Jestem uzależniona od serwisów plotkarskich, więc doskonale o tym wiem. Zgadzam się też z tym, że jest dobrą aktorką. Nigdy nie mówiłam, że jest inaczej. Stwierdziłam tylko, że nie jest profesjonalistką. Brakuje jej papierka i Oscara, ale to nie znaczy, że nie ma talentu.

Ralyson

faktycznie ma duzo przyjaciół tez lubie plotkarskie portale :-) a uzalezniam sie pomału od gazet:-( ale wracajac do tematu jak dla mnie po wygladzie i wywiadach moge stwierdzic że jest sympatyczna prawie zawsze usmiechnieta a i talent też ma, widziała te filmy co wy i jeszce role w serialu zycie na fali:-)

namesse

Droga Karolino (lub NAMESSE, jak wolisz), chodziło mi o to, że gdyby Nikki zagrała w popularnym filmie (takim jak ZMIERZCH), byłaby wreszcie trochę bardziej zauważona:)). Na przykład w polskich gazetach ekscytują się na zmianę: Stewart, Pattinson, Lautner i znowu Stewart. O Reed, Ashley Greene czy Elizabeth Reaser zapominają w Polsce. Ale to tylko moje spostrzeżenia:))
Co do gazet i plotek - to też jestem od nich uzależniona.

Karolina_ zmierzch2

no i właśnie szkoda że mało o nich piszą jak juz coś napiszą to zazwyczaj w jakiś gazetach dla dzieci, młodzieży typu popcorn itd...

sonnenEW

No właśnie.

Ralyson

widziałam ją w filmie Trzynastka i sadze Zmierzch, na początku też miałam wrażenie że jest niesympatyczna i kiedy zobaczyłam ją w serialu Życie na fali myślałam że będzie tam grała jakąś negatywną rolę, ale wcale tak nie było.

93mloda93

witam, ja widziałam nikki reed w 9-ciu filmach i w serialu życie na fali;)
uważam że rola w trzynastce to była jej najlepsza rola, aczkolwiek wydaje mi się że w każdą rolę nikki potrafi się wcielić. zgadzam się tu równieć z koleżanką która napisała, że nikki wybiera role problematycznych dziewczyn, ale to dobrze bo nie wiele aktorek wziełoby takie role. myśle żę kariera nikki jeszcze się rozwinie, już zaczęła grać w zmierzchu dzięki czemu świat o niej usłyszal; )

expensive94

zgadzam się całkowicie z expensive94

Ralyson

skoro nie mozesz powiedziec zbyt duzo o niej to poco zakladasz temat? obejrz wiecej z nią filmow i wtedy sie wypowiedz

astok0

Wracaj mądralo do swojego świata płytkim komedii, bo tutaj nikt Cię nie potrzebuje. Gdybyś czytał bystrzaku uważnie zauważyłbyś, że wszystko odwołałam po oglądnięciu paru filmów z nią. Poza tym, każdy ma prawo do własnego zdania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones