Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 394 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

Ja wiem, bo weszłam sobie w "bazę filmwebu" i tam pisze "dziś urodziny mają" i pod
spodem po lewej stronie jest Nikki Reed ^^

No to najlepsiego ! :P Wiele wspaniałych ról jak do tej pory w chociażby "Zmierzchu.." :)

_Madie_

po pierwsze jestes odkrywcza.
po drugie ''jest napisane''.

filmowelove

Serio? Przecież to łatwo znaleźć, ale dzięki, starałam się jak najlepiej wytłumaczyć i w miarę mi wyszło jak widać :)
Oj tam, ale się czepiasz ^^ Pisałam to na szybko i takiego bubla strzeliłam, zdarza się :P Jest takie powiedzenie nawet - jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy, heh :)
Ja też mogłabym się czepiać, że np. nie zaczynasz zdania z dużej litery ale nie będę taka :)
Pozdrówki.

_Madie_

dla Twojej informacji pierwsza część mojej wypowiedzi była sarkazmem ---> odsyłam do słownik języka polskiego, ale jeśli nadal nie rozumiesz to wyjaśnię - większość z osób które mają tu konto, na pewno to wiedzą.
nie piszę z dużej litery, bo to nie jest jakaś formalna wypowiedź, tylko zwykły post w necie.
Ty nie piszesz kropek na końcu ''zdania''
a ''pisze'' zamiast ''jest napisane'' to błąd językowy (na który jestem uczulona).
do tego Twoja wypowiedź na forum Dennisa Hoppera jest po prostu żałosna.

filmowelove

Ej noo czemu jesteś dla mnie taki niemiły. Miałam dobre intencje, ale Ty masz chyba dzisiaj jakiś gorszy dzień i po prostu wyżywasz się na mnie, powinnam zignorować Twój powyższy wpis, ale chcę Ci oznajmić tylko, że to jest bardzo niesympatyczne z Twojej strony! :(

_Madie_

Uprzedzam też Twoje pytanie. Mogę Ci wybaczyć, ale mam jeden warunek. Chcesz wiedzieć jaki?

_Madie_

jestem dziewczyną. no załóżmy, że tego nie mogłaś wiedzieć. chociaż nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, ze sugerowałaś się avatarem, bo po prostu nie wiesz kto to jest.
jakoś nie zależy mi na Twoim przebaczeniu. nie umrę bez tego, z resztą nie masz mi czego wybaczać.
i wyżywam się, tylko Cie pouczam, bo robisz sobie po prostu wstyd.

filmowelove

Wiem kto to jest, uwielbiam go! Ale tutaj jest tak, że dziewczyny ustawiają sobie na avek płeć żeńską, a chłopcy płeć męską.
Ale czekaj, stop! Właśnie przeczytałam Twój wpis jeszcze raz i napisałaś "i wyżywam się" Czyli jednak się wyżywasz, to miłe :( W takim razie nie zrobiłam chyba nic głupiego i nie będę się sugerowała tym co napisałaś. Fakać.

_Madie_

dobrze *NIE WYŻYWAM
a teraz mam tej 'rozmowy' po dziurki w nosie.
nie mam zamiaru i juz niczego tłumaczyć.

filmowelove

No i dobrze, nie lubię Cię ! ;/
Pa!

_Madie_

chyba się popłaczę -.-

filmowelove

Jesteś pierwszą osobą która mi tutaj tak podpadła, dziwne, że wszyscy inni na pozostałe moje wpisy odpowiadają normalnie, czasami nawet mi za coś dziękując, a Ty masz jakieś problemy.. ;/ Fack you i tyle w temacie.
Aaa, no i co do tych podziękowań, to możesz sobie zobaczyć moje odpowiedzi i ujrzysz podziękowania.. :) Pewnie już mi nic nie odpiszesz, bo się spalisz ze wstydu!

_Madie_

F.u.ck* jak już. Pisownia języka angielskiego się kłania. Uhm, specjalnie podzieliłam słowo, iż jest to przekleństwo. Dla Twojej wiadomości.

_Madie_

prędzej się popłaczę ze śmiechu.
nie umiesz mi nawet ubliżyć, pisząc słowo ,,fack''
podpadła ! jezu, hahahahahahah.
dzieciak.

filmowelove

Ej no Ty mnie ciągle prowokujesz ! ;/ Widać, że lubisz się kłócić.. :( ja nie lubię! Ty jesteś troll, a trollów się nie karmi, dlatego żegnam! Pa!

_Madie_

Ta Pani trollem nie jest, tylko wyszukuje prawdy i przedstawia ją. A to różni się od trollowania. ;)

_Madie_

poddaję się.

_Madie_

jestes niedorowinięta i nic do ciebie nie dociera.

_Madie_

i wgl od kiedy tak jest, że dziewczyna ma dziewczynę na avatarze, a chłopak chłopaka ?! ; o

filmowelove

O! Zobacz jak Ty kaleczysz język polski pisząc "wgl" jak dziecko neo~! Piszę się w ogóle, a nie takie durne skróty -,- Patrz jak to miło jak się kogoś poucza. Nawet mnie to nie rusza, że siedzisz teraz taka smutna. Mam to gdzieś, o.

_Madie_

mam przytoczyć moją wypowiedź (,,to nie jest jakaś formalna wypowiedź, tylko zwykły post w necie.'') czy moze Twoją (,,tam pisze'')
tak, siedzę smutna, bo na pewno jesteś 11 letnim bachorem nie mającym przyjaciół.
nawet takich w Internecie.

filmowelove

Yhy, tak to sobie tlumacz, pfff.
Nie musisz się martwić, o to czy mam przyjaciół, to nie Twoja sprawa, a ja nie chcę się przechwalać, bo to nie jest miejsce od przechwałek, heh. :))
No i nawet nie zaprzeczyłaś, że jesteś trollem. Wnioski są proste. :)) Poza tym moim zdaniem ( i na pewno nie tylko moim) żałosne jest takie klasyfikowanie wiekowe kogoś po jego wpisach na jakichś forach i tym podobnych, w ogóle nie znając tej osoby.

_Madie_

Żałosne nie jest klasyfikowanie wiekowe kogoś po jego piśmie. Pismo, charakter, styl pisma jest Twoją wizytówką. Wszystko zależy od Ciebie, a szczególnie gdy poznajesz ludzi w Internecie pismo jest czymś na prawdę ważnym. Po nim można poznać większą część charakteru Osoby, z którą piszesz.

_Madie_

po co mam przeczyć ? twoja opinia mnie nie obchodzi.
to ty dajesz mi powody, zeby zakwalifikować Cię na uczennicę 5 klasy.

_Madie_

,,Nie rób nikomu co Tobie nie miłe", Filmowelove robi to co uważa za stosowne, czyli szuka prawdy i ją odkrywa, a Ktoś tu się wstydzi ją wyjawić. Dla niej to miłe, więc jej nie zranisz, przykro mi. Płakać nie będzie, iż to żałosne, ja w tej ostrej wymianie zdań między Wami i nawet mną nie widzę zranienia nas (mnie i filmowelove). Uważaj na Internet, gdyż możesz natrafić na ludzi, którzy Cię zranią, jak na przykład filmowelove Ciebie - prawdą. Taka prawda. ;3

vivicar

o jakie to poetyckie i prawdziwe ;d

filmowelove

Cóż, tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i zgadzam się z filmelove.
Co do wypowiedzi na forum Pana Dennisa Hoppera - on już nie żyje, a napisałaś mu _Madie_ życzenia typu: "Dużo ról" czy coś w tym stylu. Zastanów się zanim coś napiszesz. To oburzające! Marne wytłumaczenie, że weszłaś w bazę Filmwebu i tam zobaczyłaś sobie, iż Nikki ma dziś urodziny i postanowiłaś jeszcze opisać wszystkie Twoje dotychczas działania. Powodzenia w dalszym życiu. ;3

vivicar

Ojej, faktycznie.. Nie wyspałam się bardzo i jakoś nie zauważyłam tego krzyżyka pod nim.. Ale Wy się czepiacie, Boziu!
Dzięki za powodzenia? To jest szczerze czy też "sarkazm" ?
Pozdrówki.

_Madie_

pomyśl. albo nie ! nie próbuj, bo może Ci się stać krzywda.
nie wyspałaś się ? czy może się spieszyłaś, tak jak pisząc niepoprawnie, w pierwszym poście -.-
jezu ile ty masz lat, dziecko ?!

filmowelove

Prawda. Cóż, _madie_ zdecyduj się, która wersję wybierasz. A z powodzeniem, to pomyśl czy to szczere czy sarkazm. ;) troszkę szacunku dla zmarłych.

vivicar

Chyba szczerze bo dałaś pozytywną minkę, czyli taką - ":)" :) Jesteś oki.
Ale ja jestem _Madie_ a nie _madie_ ^^ sorki, musiałam :) Ale nie gniewam się jak coś :)
Pozdrówki

_Madie_

Mniejsza z tym. Dałam buźke, ponieważ chciałam byś zastanowiła sie nad tą sytuacją, ale dobra. Wybacz, ale jestem po stronie filmelove, iż ona ma rację...

_Madie_

stowka ;)

mrs robinson

Nareszcie jakaś konkretna odpowiedź, heh. ^^ :))
Pozdrawiam serdecznie mrsrobinson ! :)) Sorki, że dopiero teraz pozdrowienia, ale myślałam, ze to wpis vivicar .. :P :)

_Madie_

nawzajem :)

_Madie_

Uhm, znowu się tłumaczysz, już boisz się moich wypowiedzi? Hah. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones