Nicola Peltz Beckham

Nicola Anne Peltz

5,9
3 162 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicola Peltz Beckham

Ile mnie nerwów kosztowało patrzenie na nią i słuchanie jej krzyków "Ojciec!", "Pomóż". Ona w tym filmie była tylko po to żeby jej pomagać, jest beznadziejną aktorką, tak samo jak poprzednie "panie transformerów". Jakim cudem ona ma 8,5 to ja nie wiem.

wojciechkrs

Nie bronie jej ale czepianie się o to że grała taką postać jaką grała jest troszeczkę bezsensu. Przecież to nie ona sobie wymyśliła tą postać i to jaki ma charakter - typowej ofiary - tylko twórcy tego filmu i to do nich możesz się czepiać o to jakie postacie wymyślają.

Fakt faktem macie racje, nie jest najlepszą aktorką i ocena nie jest adekwatna do jej poziomu umiejętności aktorskich.

Z drugiej jednak strony, jest jeszcze bardzo młoda (19 lat) może się jeszcze wyrobi:)

spencer42

Możliwe, że się wyrobi. Szczerze to sam nie wiem jak twórcy ją kreowali. Jednak porządni aktorzy też narzucają swój pogląd, a nie słuchają wszystkiego co im każą.

Z tych trzech Megan Fox chyba była najbardziej znośna.

wojciechkrs

Bo w transformers`ach są same takie babki, poprzednia też była brzydka(dla mnie jest brzydka też ta), tylko krzyczą o pomoc - strasznie stereotypowo. I styl ubierania się i zachowania u nas jest postrzegany na dość łatwy, w Ameryce ceniony. Chyba, że niektórym się podoba styl łatwej dziewczyny. Kwestia gustu, mi nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones