Nate ParkerI

7,1
1 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nate Parker

Myśle ze ten aktor ma predyspozycje do stania się gwiazdą na miarę Denzela itd. Jakie jest wasze zdanie ?

Lukasz_BP

chyba nie, za mało charyzmy. zaaaaaaaaaaaaaaaa króóóóóóóóóóóóótki

kilo2008

Widziales Great Debaters ?? nie jest za krotki !!!!!!!!!!!!!!!!

Lukasz_BP

żeczywiście w Great Debaters miał sporą role i według mnie najgorzej nie wypadł.

Mało charyzmatyczny..? no coż nie moge tego stwierdzić bo widziałem tylko Great Debaters z nim, gdzie był postacią na pewno mniej charyzmatyczną niż Samantha Book with 'e' i James Farmer Junior
ale mimo to uważam ze do roli Henry Lowe'a pasował bardzo i pokazał się z dobrej strony

telentu odmówić mu nie moge!

Washington to dla mnie chodząca legenda i aktor nad aktorami, ale mam nadzieje że kiedyś Parker będzie tak samo dobry!
życze mu powodzenia!

pozdrawiam

użytkownik usunięty
camil_o

niestety ten aktor nie bedzie gwiiadzą

said Bruce Willis, LOL!

Lukasz_BP

ma 34 lata, a jeszcze o nim mało kto słyszał dlatego już chyba na niego za późno... ja widziałem z dopiero 2 filmy.

Shaker82

Ma 36 lat i debiut reżyserski, który stal się hitem Sundance :) Nigdy nie jest za późno!

Lukasz_BP

Teraz będzie o nim głośno. "The Birth of a Nation".

NickError

juz bylo o nim glosno , razem z kumplem byl oskarzony o gwałt na studentce

parszywykutafon

Z kumpelą.

NickError

tego to nie wiedzialem . ofiara popelnila ponoc samobojstwo i mu sie upiekło

parszywykutafon

Oczyścili go z zarzutów, ofiara popełniła samobójstwo wiele lat później, ale podobno właśnie z powodu gwałtu i faktu, że Parker nie poszedł siedzieć.

NickError

jeśli to była biała laska to dziwne ze nie oskarzyli ja lub jej adwokata o rasizm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones