Natalia Sikora

7,4
249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Sikora

Jest mega zdolna... jej przesłuchanie z voice mogę oglądać bez końca...zwłaszcza z reakcjami jury... jest jednak jedna rzecz o której dowiedziałam się dopiero dzisiaj... i która bardzo mnie zaskoczyła. Natalia jest rocznik 86 ??? ma 33 lata?? jest o rok starsza ode mnie ? ja jej dawałam ze 42 lata..minimum ... taka szalona czterdziecha:) i ja wiem.. wygląd zupełnie nie jest istotny... uroda przemija zostaje talent i to co ma się w środku ale zaczęłam się zastanawiać czy ja w lustrze przypadkiem nie widzę krzywego obrazu siebie.. gdzie wciąż widzę jakieś 28 - 29... w czasie gdy mogę też być postrzegana jak czterdziestka.. takie moje przemyślenia :D

ewa_es

odgrzebię temat: to tak naprawdę zależy od osoby, sama mam obecnie 32 lata, a jednak ludzie daję mi bliżej 26 ;) a zdarza się, że i mniej, a w lustrze już widzę, że na pewno nie wyglądam jak dwudziestokilkuletnia ja :P a Natalia faktycznie wyglądała na więcej niż ma, nie wiem jak teraz wygląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones