Monika Dryl

6,4
1 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Dryl

SMS o treści 12 POD NR 7390
Jeśli chcesz by Monika Dryl wygrała to głosuj:
SMS o treści 12 POD NR 7390

użytkownik usunięty
Kaczka_Kamil

Pod każdym kto występuje w JOŚ piszesz, żeby wysyłać SMS o treści 12! A ten numer ma Szapołowska, którą masz w ulubionych!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Kaczka_Kamil

Kaczka_pfan -> jesteś naprawdę śmieszna, Szapołowska i tak jest już przegrana, haha!

Mari

jak już to śmieszny, mam na imię Kamil
Jak ktoś wogle jest przegrany to na pewno nie Grażyna, w dupie mam twoją opinię, ona jest gwiazdą, a ty co osiągnąłeś??? zapewne nic

Kaczka_Kamil

oł, ostro pojechałeś, pszz

no cóż, po takim nicku i obrazku w profilu można było się spodziewać kobiety, mężczyzna to chyba tylko z problemami ;]

Mari

a ja sie zgadzam z MARI xD Ten cały Kamil jest śmieszny, a Szapołowska to taka dziw*ka z ulicy...

desHouse

Noo, i w końcu ktoś się konkretnie wypowiedział ;d

Mari

Szapołowska nie jest dziwką z ulicy, wręcz przeciwnie.
Jeżeli tak o niej piszesz to albo nie widziałeś rzadnego fimu z Grażyną, albo zazdrościsz jej tego, że osiągnęła status jednej z dam polskiego kino.

Kaczka_Kamil

Psujesz jej image tymi pierdołami, oszuście tylko jej szkodzisz!!! Co z Ciebie za fan. Grażyna ładnie śpiewa, ale na jej miejscu nie chciałbym mieć takiego fana od siedmiu boleści. Oszust!!!

Kaczka_Kamil

No właśnie to numer Grażyny , a Monika ma chyba 4 albo 11 , ale chyba bardziej 4 :) Ale sama dokładnie niewiem

Aneta_Zajac

Twoja głupota mnie przeraża, podajesz numer 4 wiedząc, że to na Twoją idolkę Zając i udajesz (a może to nie udawanie) głupią, oszustka!!!!!

Kaczka_Kamil

JAKI ŻAL ! nie gadajcie głupot.. Monia Dryl : SMS O TREŚCI 10 POD NR 7390 !!!!!!!!!! 10 a nie 4 czy 12 czy nie wiadomo jeszcze co ;/ !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones