Monika Dryl

6,4
1 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Dryl

Od pierwszego odcinka byłam pewna, że to ona powinna wygrać, znając wyniki poprzednich edycji wiedziałam, że tak nie będzie... mimo to nie spodziewałabym się, że odpadnie tak szybko.

Czy takie programy mają w ogóle jakiś sens? A nagroda? Płyta? Jasne, świetny pomysł, ale dla kogoś kto potrafi śpiewać... jednak wiadomo, że takie osoby programów nie wygrywają...

To przykre, że ktoś tak utalentowany jak Monika Dryl, nie ma w naszej społeczności szans na zrobienie kariery...

Ona ma świetny głos, właściwie najlepszy w historii tego programu... mimo, że mi bardziej podobała się Natasza, która choć nie miała aż takiego cudnego głosu, potrafiła go wykorzystać, no i jeszcze tak świetnie tańczyła. Wybaczcie, ale musiałam o niej wspomnieć ;)

użytkownik usunięty
XXXXXXXXXXXXXX

po części zgadzam sie toba to on apowinna wygrac ta edycję a żając wogóle nie potrafi śpiewać i strasznie fałszuje. nierozumiem ludzi przecierz to niejest program popularnośći tylko śpiewu . żalosne.

jest mi przykro ze MOnika odpadła tak szybko i nawet Zapendowska była zaskoczona.

wkurzyłam się jak dowiedziałam się że odpadła..
ten program jest bez sensu. Ludzie głosują na tych, którzy
kompletnie nie mają głosu, tylko dlatego ze są popularni i
grają w jakimś polskim tasiemcu. Masakra ; /

Może wyniki były sfałszowane? Może to reklama Pierwszej miłości i Zając promuje ten serial, przecież Jak oni śpiewają i Pierwsza miłość są na Polsacie. Inna opcja to przez fanów Moniki, którzy nie wysłali sms'a bo byli pewni, ze przejdzie dalej. Co do Moniki myślałem, że albo wygra, albo chociażby będzie w finale. Ale trzymam kciuki za Joasie, która ma słodki głos i talent. Ciekawe jak zaśpiewa piosenkę Rihanny. Nie wyobrażam sobie tego nawet. Jedyne co nam pozostaje to trzymać kciuki, żeby Zając nie wygrała, bo przecież kto kupi płytę takiego "talentu".

XXXXXXXXXXXXXX

Ja po pierwszym odcinku miałam dwóch faworytów - Respondka i Monikę. Skoro ona odpadła, to pozostaje tylko mieć nadzieję, że Respondek wygra ten program.
Ale zupełnie nie rozumiem wyniku głosowania. Wszyscy w necie piszą, że Monika świetnie śpiewa i powinna wygrać, a głosują na Zającową? Żałosne. Przecież ona jak śpiewa nakręcona plastikowa lalka. Rozumiem, że mogły na nią głosować jakieś młode siksy, ale ile w końcu ich jest? I czy Polacy zaczną w końcu doceniać prawdziwe talenty, a nie jakieś pseudogwiazdki?

Dzasmin

Ja też byłam bardzo zdziwiona że Monika nie wygrała, bo rewelacyjny głos. Fajnie też gra w filmach, ale jak widzę z nią wywiady to naprawdę żal mi dziewczyny, na siłę próbuje zabłysnąć jakby zrekompensować to iż nie wygrała w JOŚ. Widziłam wiele wywiadów z nią i sprawia wrażenie nieco zagubionej, w show biznesie.

Szmminka

Jezu, nie bądźcie tacy naiwni! To "głosownie" to tam jest zrobione tylko po
to, żeby tacy jak wy pisali do nich! Przecież jedna wiadomość kosztuje
chyba 3 albo 4 złote, nie wiem, nie pamiętam,(a jeżeli wierzyć, że to
ludzie robią z siebie chorych psychicznie idiotów i ślą te żałosne
wiadomości na czarnym paseczku u dołu, to jeszcze plus to.) to na liczbę
debili na świecie to wyjdzie im sporo. Na pewno tam wszyscy producenci,
osoby inwestujące, zapowiadający(Czyli Cichopek z Ibiszem) wiedzą kto
wygra, od samego początku edycji! To tak jakbyście wyrzucili pieniądze z
karty w błoto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones