Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

W ostatnich 2 seriach Fali Zbrodni zagrął znakomicie:) Zeczony pracą i życiem policjant.. super:)

OeSteErRLZ

Nic nie przebije jego roli w dwóch pierwszych seriach. Wątek przyjazni z Budrysem, jego śmierć, sprawa odbicia syna z tąk mafii. Grał tam poprostu zajebiście, a najbardziej podobła mi się scena, w któej wraz z Czarną eskortują Siergieja z lotniska i zostają zaatakowani przez mafię. Po całej strzelaninie, w czasie, któej pojawił się Budrys zostaje tylko on i Szajba. I po chwili Budrys zostaje zstrzelony przez jednego z Rosjan. Szajba widząc to pakuje niego pół magazynka... Coś zajebistego... Ten wzrok, sposób w jaki się poruszał... Wielkie słowa uznania:) pozdrooo

OeSteErRLZ

bo to dobry serial a Baka nie odstaje od jego poziomu.Wczoraj na TVP Kultura byl film z nim "Chce mi sie wyć" i dowodzi on ze Baka umie grać nie tylko bandytów czy policjantów ale sprawdza sie też w scenach erotyczno-psychologicznych.

ganz74

No to prawda;) Pierwsza seria ogólnie według mnie najlepsza z wszystkich;) Budrys (przemek Sadowski) i Szajba (Mirosław Baka) to postacie super grane;) Szkoda że Budrys zginął..

OeSteErRLZ

Pierwsza seria rzeczywiście była najlepsza jeżeli chodzi o fabułę, ale co do postaci to jednak wolę Młodego od Budrysa. Młody jest twardszy a Wieczorkowski moim zdaniem jest lepszym aktorem niż Sadowski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones