Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 814 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Podobała mi się w Ted . Ma niesamowte oczy, kurnasz na pół głowy !! Ale jeśli popatrzy się na jej grę to te wywracanie oczami co rusz --irytuje. Bez znaczenia --komedia cz dramat....Ale ma swoje 5 minut i nie zabierajmy jej tego . Tak czy inaczej jest ładną kobietą....

Jaberwoocky1

fajnie że ktoś to zauważył, gdzie by nie grała to minka buzia w ciup i kołowanko oczkami.

Jaberwoocky1

https://www.youtube.com/watch?v=qbexOeoH5hg

AutorAutor

Rety --ależ ona jest piękna....Aż boli ....

Jaberwoocky1

http://theholymouse.blogspot.com/2014/03/mila-kunis-without-makeup.html

Jaberwoocky1

Cały czas myślałem że ona jest z Ameryki Poł.po imieniu i oczach jakby jasna Brazylijka a ona z byłych terenów Rosji(teraz Ukraina)ładna i wszystkim się podobają jej oczy,Ashton Kutcher nareście ma ustatkowane życie a nie tak z bay na babę cały czas Szczęściarz z niego ech Życzę im szczęścia! oglądałem właśnie Jupiter Intronizację na HBO z Milą

Jaberwoocky1

5 minut prawdziwe, to ona miała. Mila była niesamowicie popularne, w latach kręcenia 80's show. Co do jej manier, pamiętajcie, że to amatorska aktorka. O ile wiem, nie kształciła się w tym względzie. Gra tak, jak ją nauczyli na planach. A teraz zajmuje się rodziną i od ładnych 5 lat, więc 5 minut minęło :)

użytkownik usunięty
Jaberwoocky1

Ładna kobieta, aktorka beznadziejna. Tyle w temacie.

Jaberwoocky1

Ona ma klasyczny żydowski typ urody po rodzicach i nie ma tu znaczenia, że pochodzi z Ukrainy. Niektórzy nawet jej przypisują słowiańską urodę, tyle, że Żydzi to nie Słowianie. Duże wyłupiaste oczy to klasyka u Żydów. Gdyby została na Ukrainie to świat by o niej nie usłyszał, ale w USA żydowskie pochodzenie ma pierwszeństwo do sławy.

lalala

Jakie to nudne już jest wytykanie komuś bycie Żydem czy Ukraińcem. Ewidentnie ktoś musi się dowartościowywać jadąc po czyimś pochodzeniu. Też mam wśród przodków Żydów, nie syjonistów, też mnie scharakteryzujesz po wyglądzie tak jak Milenę Kunis?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones