Mikołaj Krawczyk

4,9
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk

tylko tego fagasa pierwszy raz zobaczylem to juz wiedzialem ze to jakis pseudo-kozak, mina harda i pewna siebie , a jeszcze jak zobaczylem za zdjecia profilowe to juz w ogole XD skad sie tacy pajacy biora...

wojti_venom

to pierwsze skutki zlikwidowania poboru

IPikaI

Hahahaha...

wojti_venom

W Katowicach jest elektrownia? ;]

Kabat543

Trochę dziwne wnioski na podstawie tego co mówisz. Śmierdzi trollingiem.

Szczerze to Krawczyk mógłby być bardziej ambitny, kasy ma obecnie na pewno sporo skoro regularnie pojawia się w serialach(dniówka na pewno lepsza niż średnia krajowa miesięczna). Może i trochę drewniany jest, ale trzeba brać pod uwagę fakt, że polskie realizacje telewizyjne to nie jest to gdzie aktorzy mogą rozwinąć skrzydła. Mimo wszystko wolałbym być zaskoczony kiedyś dobrym warsztatem niż na odwrót.

Jaq87

Na podstawie tego co napisał "wojti_venom" moje wnioski nie są dziwne. Sugeruję, że wychowywał się nieopodal elektrowni patrząc na jego umiejętności aktorskie.
Trollingiem? Hehehe a cóż to jest :p?

wojti_venom

Nie sądzisz, że facet który się nawet wysłowić nie umie, obrażaniem obcej sobie osoby tylko się ośmiesza?

uwieziona

sądzisz że on umie grać ?

wojti_venom

Nie mówię teraz o Jego grze.

uwieziona

ale sie pytam czy wg cb on umie grac ? zapewne jesteś jego fanką... i tak sie nie dogadamy bo ja wiem swoje a ty swoje a m isie nie chce gadac w neiskonczonosc

wojti_venom

No jak to? Zadajesz pytania i sam sobie na nie odp.? To po co je zadajesz? Po 1 nie mam 13 lat, a po 2 nie wiem, co znaczy cb. Jeśli zaś pytasz na prawdę o moje zdanie, to jakoś nie jestem fanką facetów, którzy zdradzają (jeśli to prawda) niezależnie od zawodu, w którym pracują. Jeśli zaś chodzi o samą Jego grę, to nie widzę w niej ani nic wybitnie złego, ani dobrego. Jest mi obojętny/a. Ale widzę, że moje przypuszczenia się jednak potwierdziły.

uwieziona

cb to ciebie po prostu ... a gdize w temacie masz pytanie zawarte ?

wojti_venom

Ty nawet nie rozumiesz co czytasz... załamka.

uwieziona

to ty jestes jakas dziwna probjesz bronic tego krawczyka nie wiadomo z jakeigo powodu i to ty nei rozumiesz tego co czytasz ja po prostu napisalem co o tym pi.zdusiu sądze i tyle a ty sie na mnie rzucasz jak cygan na bagietkę..

wojti_venom

Nie rozumiem dlaczego tak się rzucasz do "uwieziona" odpowiedziała ci na pytanie dotyczące gry aktorskiej Krawczyka.
Rozumiem że jesteś anty do niego nastawiony,ale chyba można pisać w miarę kulturalny sposób i opanować emocje.

PS. Żeby nie było że jestem jego fanką,traktuje go neutralnie ; )

uwieziona

wypchaj się. Jak toś zadaje ci pytanie to odp, a że nie znasz skrótuw to nie mój problem

wojti_venom

To nie skróty tylko kaleczenie języka, że o ortografii przez życzliwość już nie wspomnę.

wojti_venom

Zgadzam się w stu procentach:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones