Mikołaj Krawczyk

4,9
1 778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk

Lubiłam go do czasu kiedy dowiedziałam się że zostawił swoją żonę (Anete Zając) z
dwojgiem dzieci dla kolezanki z planu Agnieszki Włodarczyk...
Wydawał się taki oddany Anecie a tu coś takiego...przykre.

Robaczek_12

Żeby jeszcze Włodarczyk wyglądała jak człowiek, ale ona ma w sobie tyle plastiku i tandety, że to przechodzi wszelkie wyobrażenia. Pragnę jeszcze dodać, że kiedy jego dzieci są ciężko chore, on sobie lata z Ciałem Astralnym po USA. Żałosny człowiek.

Robaczek_12

no prosze to tego nie wiedziałam ze oni sie tez prywatnie rozstali;/ ja go nigdy nie lubiłam , hmm bije od niego taką sztucznoscią;/

Robaczek_12

Aneta nie byla jego zona tylko partnerka, co nie zmienia faktu ze równiez stracilam do niego cala sympatie po tym jak dowiedzialam sie ze zostawil rodzine dla solary Wlodarczyk.

czarnulka77

Czy partnerką czy żoną to nie zmienia faktu że mieli ze sobą dzieci i postąpił jak cham zostawiając ich..szkoda Anety.

Robaczek_12

Całkowicie popieram!

czarnulka77

Nie była nawet jego partnerką. Nigdy nie mieszkali razem. Po prostu przespali się ze sobą

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Jak wyżej. 3/10 za zrażenie do siebie przez związek z solarą.

Robaczek_12

maglary teleportować się na pudla jak chcecie plotkowac, to jest forum filmowe i oceniajcie jego aktorstwo, a nie to z kim sypia

milenasy

nie ma co pisać o jego aktorstwie bo w ogóle go nie posiada,widzę że szukasz zaczepki ,co cię to interesuje kto o czym pisze,nie podoba się to nara..!

Robaczek_12

http://gwiazdy.wp.pl/krawczyk-i-zajac-w-koncu-zakopali-topor-wojenny-to-ogromna- zmiana-w-ich-relacjach-6033738966135425a- podobno ich relację się trochę poprawiły.

Robaczek_12

Zamknij jape Robaku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Robaczek_12

Teraz to już nawet ciała astralnego nie ma XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones