Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

jego gry aktorskiej ,ale najbardziej to jestem pod wrazeniem jego kondycji i sylwetki..Facet,ktory nie stronil cale zycie od uzywek ma naprawde znakomita forme i cialo ,ktore moga pozazdrosciic mu 20 latkowie..Zero brzucha ,calkiem przyzwoita rzezba poprostu respekt:) Jak by tak kazdy ja Mickey w tym wieku cwiczyl mimo slabosci do uzywek to na siwecie byloby o polowe mniej zawalo,udarow itp Ludzie tez nie najezdzali by na fajki i ze to wszystko przez papierosy otoz nie tutaj zalezy od caloksztaltu jedzenie,aktywnosc,stres,uzywki ..Najlepiej wszystko zwalic na uzywki ..

pietkun2

Sterydy to też niebezpieczna używka, a podczas treningów do Wrestlera Micky sam mało nie dostał zawału.

amadeus18

a skad to wiesz ,ze o malo nie dostal naprawde zawalu?

pietkun2

nie wiem jak podczas Wrestlera ale ja widziałem bardzo długi materiał Paparazzi czy jakoś tak sie nazywał i było chyba ponad 1h tylko o tym jak śledzili Mikiego na różnych imprezach i pod klubami nocnymi i ewidentnie jeden motyw był o tym jak miki siedział w karetce z tlenem na ustach i bardzo ciężko oddychał a było to jeszcze w latach 90-tych.. zbudowany jest dobrze ale to tez w dużej mierze genetyka ale czy jest okazem zdrowia to już bym polemizował ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones