Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

Złoty Glob dla Rourka.Teraz czas na Oscara.

Adam_Kadmon

Nie wie ktoś gdzie mogę znaleść filmik z ceremonii jak Rourke wygrał? Na youtubie jest tylko Ledger i Winslet.

FinneganAwaken

http://www.youtube.com/watch?v=wZgXZ21-xro

FinneganAwaken

Trzymam kciuki 22 lutego za Mickiego!!!!!!!!! Głównie dla niego będe oglądał gale

Adam_Kadmon

Liczę na to.

ABEL

Na pewno nie za Wrestlera...

KrytykFilmowy_2

nie nie za Wrestlera.. Miki dostanie spóźnionego Oskara (Akademia rzadko ale jednak czasem daje takie nagrody) za swoją role w "Cienkiej czerwonej linii".. znakomity film o transfuzjach krwi w południowym Meksyku.. Miki tam zagrał niezapomnianą role poety chorego na Aids który mimo to że jest chory chce pomagać ludziom i oddawać krew.. tak więc pragne cie zapewnić świetny krytyku filmowy że Oskar nie bedzie za Wrestlera (gdzie miki zagrał tylko 2 minutowy epizod i to w dodatku bardzo kiepski w wykonaniu) tylko za Cienką czerwoną linie.. pozdrawiam cie krytyku i dodam że każdy twój komentarz jest trafny a riposta ostra jak język posła Kurskiego!!

kubem4

A jego rola w tym filmie nie została wycięta???

iwaly077

Danko przeciez ja sobie jaja z tego barana robie ;)

kubem4

Heh ;p Sorry nie styknęło mi wcześniej ;p

kubem4

hahahahaha, owned ;]

użytkownik usunięty
slocik

no i teraz nominacja do oskara... oj rourke bedzie musial porzucic swoje spiskowe teorie dziejow ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones