Michele Morrone

5,6
8 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michele Morrone
Chlor_3

Kipisz z zazdrości brzydalu.

Hhoot2

Najwięcej singielek go uwielbia a takie knury domowe jak ty mają ból dupy.

Hhoot2

Zamknij ryj pasztecie bo pewnie masz 150 wzrostu w kapeluszu i 120 kg wagi a na deser pingle grubości denek od wina, i marzysz o jakimś włoskim sterydzie który by nawet nie chciał się na ciebie wypróżnić.

Chlor_3

Mam 168 cm wzrostu, ważę 50 kg, mam zajebisty tyłek, piersi, jestem młoda i śliczna a twój opis pasuje idealnie do ciebie. Myślę, że Morrone szanuje kobiety bardziej niż większość Polaków i jest zdrowym, wysportowanym mężczyzną, sterydy to biorą zakompleksieni Polacy bo im się ćwiczyć nie chce. Znałam kilku sterydziarzy i wiem jak wyglądają wtedy mięśnie. Michele ma prawdziwe mięśnie, jest zabawny, seksowny i inteligentny.

Hhoot2

Pewnie ci to wszystko powiedział we śnie...

Hhoot2

jeśli uważasz, że mięśnie po sterydach nie są "prawdziwe" to nie wiesz co to sterydy

Chlor_3

Czyli i Twoj a ciezko i zal sie przyznac ;). Zal d*** sciska. Nie boj sie na pewno takie ciacho na cb nie spojrzy ;)

Chlor_3

Idealnie podsumowane, madki szaleją.

Chlor_3

O witam XD jak zwykle z rigczem na forach

Chlor_3

Ja jestem kurą domową i wcale nie uważam,że facet jest przystojny,więc nie wkładaj wszystkich do jednego wora! Każdy ma inny gust ! A ty skoro tak piszesz to widocznie zostałeś porzucony przez kobietę dla faceta o urodzie tego aktora...

jag0da

To był żart. Chyba widać symbol mrugnięcia okiem na końcu zdania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones