Michael KeatonI

Michael John Douglas

8,3
50 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Keaton

Ciekawe czemu Keaton zmienił nazwisko, co nie?

wayzee

Odpowiedź na to pytanie wiązałaby się automatycznie z otrzymaniem tytułu "Captain Obvious". :)
Sam aktor jak dla mnie dosyć przeciętny, najbardziej podobał mi się w roli głównego antagonisty w filmie "W akcie desperacji".

Guilder

Fakt, do Douglasa mu dużo brakuje, ale zawsze jednak wzbijał się ponad przeciętność. I faktycznie w ww. filmie grał najlepiej ze wszystkich ról, które widziałem.

PS. Trzeba było iść po tytuł Obviousa, druga okazja może się już nie nadarzyć....

wayzee

Hehe. Chłop odrzucił znane nazwisko żeby przyjąć inne znane nazwisko, bo imponowała mu Diane Keaton xD

Strasznie zmarnowany talent, bo psycholi i ogólnie poryte postaci to on potrafił grać świetnie, a jest taki niepozorny z wyglądu.

BTW Cage też zmieniał znane nazwisko, a i tak na nim wjechał na salony, ale tu wchodziło pokrewieństwo w grę.

wayzee

nie może być dwóch aktorów o tym samym imieniu i nazwisku

McLlovin

Dla mnie aktor świetny ! Umie grać w różnych klimatach .....od żykosoczka,przez Batmana aż do psychola w klimacie Pacific Heights Ode mnie Keaton ma 9/10 jak w morde strzelił

wayzee

Oddał hołd Diane Keaton, którą ze wszech miar podziwiał.

AutorAutor

Diane Keaton w hołdzie dla Michaela Keatona moglaby zmienić imię na Michael:O

AutorAutor

Nie, to był hołd dla Bustera Keatona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones