Michael Crichton

John Michael Crichton

7,8
646 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Michael Crichton

Co prawda liczni reżyserzy mawiali o nim, że był najbardziej upierdliwym producentem w historii (wtrącał się do wszystkiego), ale jak najbardziej szanuję wkład jaki włożył w amerykańskie kino.
Bywało lepiej, bywało gorzej, ale trudno odmówić mu było znakomitych pomysłów.

Żegnaj Mike !!

Grifter

No własnie - jaka jest przyczyna śmierci bo nie podano jeszcze :( Co sie kurde stało...

Luke_82

Szok! RAny............ szkoda....... PArk Jurajski to moja ukochana książka. Co za cholerny rok w historii kina - ochodzą sami Mistrzowie.

Gigacz

No racja, jakieś fatum - zaczęło się od Heatha Ledgera (cześć jego pamieci - wybitny aktor, a najgorsze że tak młody, do tej pory nie moge się pozbierać). Potem Holoubek, Paul Newman, a teraz Crichton, a to jeszcze nie koniec roku...

Robert_Sawyer

w końcu i ci z najwyższej półki umrą, bo wszyscy kiedyś umrą

Robert_Sawyer

co do Ledgera to bym polemizował, za młody żeby mówić o tak wielkim wkładzie, ale niedawno zszedł z tego świata Paul Newman, porównując Newmana z Ledgerem lub Crichtonem można sobie odpowiedzieć. Crichton wspaniały wkład, świetne wykłady (oprócz tych jego teorii o efekcie cieplarnianianym) jedna jeszcze rzecz która mi się nie podobała to jego życie prywatne - mimo to, wspaniały twórca i jak dla mnie najlepszy pisarz!

Luke_82

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5888449,Zmarl_Michael_Crichton__a utor___Parku_Jurajskiego__.html?skad=rss

F3t1

Nie zapominajcie też o Stanie Winstonie który również zaważył o sukcesie Jurassic Parku :( Fakt, sami geniusze. Żadna książka mnie tak nie przeraziła jak The Lost World :( On pobił tu nawet Spielberga :(((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones