Matthew VaughnI

Matthew De Vere Drummond

7,6
2 784 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Matthew Vaughn

On ma reżyserować X-Men 3?

użytkownik usunięty

To chyba jakaśą pomyłka albo kaczka dziennikarska, co? Niech mnie ktoś poprawi, bo chyba tego potrzebuję.

i oby reżyserował więcej produkcji tego typu bo to na prawdę porządny, inteligentny reżyser, który wie co robi. Ale widzę że dzieciarnia sie buntuje cóż.. niech sie buntuje ;)

DLoN92

Świeżo po obejrzeniu Kick ass, którego ściągnąłem dla jaj do puszczenia w tle na imprezie. Niech robi więcej filmów akcji, koleś wie jak to się robi. Świetne dopracowanie techniczne, świetna muzyka, prowadzenie akcji trzymające widza wciśniętego w fotel. Ode mnie ma 9/10.

travel light

kick ass to przede wszystkim mistrzowsko wykonany pastisz.

DLoN92

kick ass mi nie podszedł za bardzo zobaczymy co bd z x-menem .

hate_91

I jak tam dzieciarnia? First Class pozamiatał. Kupa pokroju Genezy Wolverina i Ostatniego Bastionu nawet nie podchodzi. IMO najlepsza cześć o X-menach to właśnie first class, a do tej pory myślałem, że nic lepszego niż X2 mutantów nie spotka:)

Redgard

Mnie się póki co podobały wszystkie reżyserowane przez niego filmy. Kick - Ass jeszcze nie widziałam, ale wkrótce nadrobię.

@Redgard: Masz rację: First Class pozamiatał :D

użytkownik usunięty
Bissst

First Class zmiótł konkurencję i okazał się genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones