Matthew VaughnI

Matthew De Vere Drummond

7,6
2 782 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Matthew Vaughn

jaki sprawia fanom pan Vaughn to fakt, że nie kręci kontynuacji swoich filmów. Gdy zrezygnował z nakręcenia drugiej części " Kick Assa" dla " X-men: Pierwsza klasa" można było przełknąć gorzką pigułkę, bo i ten film okazał się rewelacyjny w każdym calu. Teraz ponownie zrezygnował z funkcji reżysera ograniczając się do roli producenta...

Skandal

jest też scenarzystą kontynuacji x-menów, więc może Singer nie zniszczy tego filmu (oby!). Ale faktycznie, szkoda, że zrezygnował z wyreżyserowania tego filmu

Milennn

Bez przesady, Singer pokazał za sprawą dwóch pierwszych obrazów o mutantach, że potrafi kręcić ekranizacje komiksów chociaż jak każdemu reżyserowi zdarzyło mu się kilka wpadek jak: " Walkiria" czy " Superman". Na pewno jednak będzie widać wyraźną różnicę w kontynuacji " Pierwszej klasy"...

Skandal

Własnie tej różnicy będzie mi szkoda, bo Pierwsza klasa była naprawdę dobra. Może jednak wspólpraca Vaughna i Singera da naprawdę coś wielkiego, trzymam kciuki!

Skandal

Jak Wadlow spieprzy kick-ass 2 to koleś będzie sobie pluł w twarz, że na to pozwolił bo w końcu uczestniczył w tworzeniu komiksu.

szuler2

Jestem po dwukrotnym seansie, więc mogę Cię uspokoić i zapewnić, że pan Wadlow podołał jednak zadaniu, ale w przypadku trzeciej części wolałbym jednak z powrotem Matthew Vaughna na reżyserskim stołku.

Skandal

Dzięki i w pełni się zgadzam.

Skandal

A ja sie nie zgadzam. Nie bede sie rozpisywal dlaczego, bo juz to zrobilem na forum Kick-assa 2. Powiem tylko że pierwszej część do pięt nie dorasta.
PS. Vaughn niech sobie teraz pluje w twarz.

Skandal

moja opinia zbliżona do @Skandal. Dwójka daje rade z tym że faktycznie brakuje jej tego polotu i świeżości jedynki. Na kontynuacje "X -men First klas" czekam z niecierpliwością.

Akawoj

Wszelki ślad współpracy Vaughna (poza postaciami) nad nowymi "X" Singera właśnie zaginął :(

Picu

To Vaughn był inicjatorem całego pomysłu i współpracował przy skrypcie z Goldman i Kinbergiem. Singer jest sprawny warsztatowo i to niestety musi starczyć.

gortat

Ale widzisz, że w nowych "X-men future..." ślad po Vaughnu i Goldman (wg mnie najsprawniejszych ludziach) w napisach już się nie ostał.

Picu

IMDB:

Writing Credits
Simon Kinberg ... (screenplay)

Simon Kinberg ... (story) and
Matthew Vaughn ... (story) &
Jane Goldman ... (story)

Byli w napisach po trailerze. Nie wiem jak dokładnie wyglądała ich praca, ale Kinberg bombardowany pomysłami tamtej dwójki mógł napisać dobry screenplay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones