Matt LeBlancI

Matthew Steven LeBlanc

9,2
10 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt LeBlanc

Nie wiem co musiałby zagrać by przestać mi się kojarzyć z rolą sypatycznego Włocha.

rabara

Ja wiem.Psychopatyczny morderca w jakimś thrillerze.

rabara

Ja uwielbiam Joeya i uważam, że Matt świetnie sobie poradził z tą rolą. Zawsze jak go widzę, to kojarzy mi się z tym "przygłupim Włochem", ale co z tego, skoro jako ten Włoch był genialny? Zresztą nie zasłynął raczej z innej ważnej roli, więc trudno mi wyobrazić go sobie jako np. inteligenta:P.

martensa

może Joey w roli jakiegoś jajogłowego z NASA lub pentagonu? ;>;)

AntekEmigrant

on tak genialnie wcielił się w tę rolę,że oglądając pierwszy wywiad z aktorami czekałam aż się odezwie,żeby moc stwierdzić,że jednak jest trochę mądrzejszy;p

martensa

W Bundych też grał chłopaka Kelly , taki tam Włoch ; )

użytkownik usunięty
rabara

zgadzam się w 100% Zagrał, aż za bardzo przekonująco :D:D

no fakt, fajnie gra w tym serialu zresztą nie tylko tam, w innych filmach i serialach też imponująco grał. Skoda że zakończył swoją karierę aktorską.

rabara

How you doin'?

Heh oglądam teraz Friends i to jego powiedzonko rozwala... :D

mat2040

Prawda :D

rabara

Rola w Przyjaciołach najlepsza, ale zachęcam do obejrzenia serialu "Odcinki", w którym zagrał świetnie. Świadczy o tym chociażby Złoty Glob, za role którą w tym serialu odgrywa.

rabara

no właśnie, a co teraz porabia nasz Włoch?
nie zagrał w żadnym filmie od czasów 'Aniołków...', nic o nim nie słychać. Przeszedł na emeryturę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones