Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

nie że mam coś do niego bo sam nim jestem ale tak z ciekawości ;p ;p

nihooya

chyba ,że bardzo ukrytym, bo ma żonę i troje dzieci ( czy dwoje, nie pamiętam)

anita2

nie ma ani żony ani dzieci :D

Misiael7

a i owszem
http://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_Bomer

anita2

Ale tam nie jest napisane, że ma żonę. Jedynie, że ma trójkę dzieci. Jedno nie równa się drugiemu, nie powiedział z kim je wychowuje.

Tak tylko chciałem przestrzec przed wyciąganiem fałszywych wniosków ;)

użytkownik usunięty
Arcanus

a niżej, że jest gejem, więc masz rację

użytkownik usunięty
anita2

Z tej samej strony z której ty rzekomo wyczytałaś, że ma żonę dzieci, jest napisane:
"He first publicly acknowledged that he was gay in 2012" mogę Ci przetłumaczyć: "Po raz pierwszy publicznie przyznał, że jest gejem w 2012 roku"
To może zejdź niżej i przeczytaj uważniej?? :)

użytkownik usunięty

aha a post napisałaś w 2011, więc przepraszam, mogło nie być tej informacji.

anita2

no właśnie co za bzdura....on nie ma żony i dzieci... hehe pewnie jesteś jakąś fanką i tak Ci się podoba a nie mógłby być dla ciebie i wkręcasz sobie filmy hehehe :D

nihooya

Tak, zdecydowanie:
-"White Collar's Matt Bomer Is a Proud Out Gay Man Who Doesn't 'Care' About the Rumors He's a Gay"
"We can understand the position Bomer is in: He's been openly gay for much of his career, at least inside the industry, but now he's headlining a nearly-guaranteed-to-be-blockbuster series on USA, in a role that requires (female) viewers to lust after him."

marian_85

No i niestety, ale życzę powodzeni nihooya ;D

marian_85

haha tak się składa marianie że nie jestem kobietą haahahaha dlaczego wsyscy tak myslą...wystarczy przeczytać mój nock poprawnie...ale głąby ;p

nihooya

Tak się składa, że nigdzie nie napisałm, iż jesteś ;]

nihooya

hahaah, jak to się dzieje, że ludzie tak błędnie odbierają proste informacje? :)

nihooya

Tak się składa, że w tym wypadku to chyba akurat Ty się nie popisałeś błyskotliwością. Kolega przeczytał wyżej, że napisałeś, że jesteś gejem, więc życzył Ci powodzenia (w podrywie, jak przypuszczam ;D)

nihooya

czytałam gdzieś że ma męża i 3 dzieci..ciekawe życie prowadzi...może jest bisem

munir80

http://mynewplaidpants.blogspot.com/2009/10/and-speaking-of-matthew-bomer.html

odpowiedź na pytanie.

nihooya

http://film.onet.pl/wiadomosci/plotki/matt-bomer-ujawnil-ze-jest-gejem,1,5026701 ,wiadomosc.html
niestety jest.

nihooya

tak jest gejem i wychowują razem trójkę dzieci wpisz sobie w google Matt Bomer with boyfriend ;]

nihooya

Tak, Matt jest homoseksualistą. Nawet jest o tym mowa na Wikipedii. Wystarczy jedynie czytać ze zrozumieniem i znać troszkę język angielski. Cytuję : "Bomer is in a relationship with publicist Simon Halls. The couple has three sons, including a set of twins, via surrogacy" - Bomer jest w relacjach z publicystą Simonem Halls. Para ma 3 synów, w tym bliźnięta i jedno adoptowane. :

KareninaAnna

' Wystarczy jedynie czytać ze zrozumieniem i znać troszkę język angielski. '

Spokojnie, Matt do homoseksualizmu przyznał się dopiero w roku 2012, a ta rozmowa była prowadzona rok wcześniej. Można zrozumieć te spekulacje ;)

Annabelle_Paxton

Haha, taka wpadka mała widzę :D
W sumie szkoda, że jest gejem, z punktu widzenia kobiety piszę xD.. ale dla większości i tak by był nieosiągalny, a mi tam to w powzdychaniu nie przeszkadza ;p xD

rose_fw

Nic nie szkodzi, że jest homoseksualistą :) I tak jest przystojny i fajnie gra w "White Collar":P
Jak to mówią "popatrzeć zawsze można" :P

Gola303

Haha, dokładnie ;p

rose_fw

A ja coraz bardziej zaczynam żałować, że nie urodziłam się gejem, bo wszyscy faceci, którzy mi się podobali, z czasem okazali się gejami :D Najpierw Ricky Martin, potem Bomer :D

nihooya

http://zyciegwiazd.onet.pl/362037,5,najprzystojniejsi-geje-w-show-biznesie,foton ews_detail.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones