Matt Bomer

Matthew Staton Bomer

7,8
11 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Bomer

Pierwszy raz kompletnie nie przeszkadza mi to, że aktor jest homoseksualistą. Nie mam nic
przeciwko takiej orientacji, ale zazwyczaj wiedząc, ze nie interesują kogoś kobiety, po prostu
odpuszczałam sobie "zachwycanie się". Jednak Matt Bomer jest tak niesamowicie
seksownym i przystojnym facetem,że zapominam o tym patrząc na niego :) I wcale nie
uważam, ze nie jest autentyczny całując się z kobietą na ekranie- ma w sobie to coś, a poza
tym to tylko aktorstwo, a aktorem to on jest naprawdę niezłym :)

"White Collar" jest świetne, czekam na jakieś kolejne fajne produkcje. Po cichu liczę na "50
shades of Grey" :)

basia95balicka

Uważam, że masz 100% racje ;)

llooolla

:DDDD

basia95balicka

Niesamowity, może być gejem albo zoofilem, kimkolwiek. Jest boski!

Bioenergoterapeuta

Hhahahah prawda :D

Bioenergoterapeuta

Ta wypowiedź jest żenująca.

boskam

ZGADZAM SIĘ. Ludzka głupota nie zna granic. Dziewczynki dorwały się do filmweb... Ehhh

KLAUDIA92

I "dziewczynki" bez poczucia humoru się widzę również dorwały do filmweb. Życie. Ehhh

boskam

Cały ten wątek jest żenujący... chciałam coś napisać, ale nie wiem, czy jest sens, bo to jak mówić do ściany... w Polsce widocznie już zawsze będzie tak, że gej będzie traktowany inaczej i to, że jakaś idiotka uzna, że lubi aktora mimo to, będzie uznawane za przejaw zajebistej tolerancji. Dno i dwa metry mułu.

basia95balicka

Tak jego stosunek z kobietami ... :D mnie oszukał ;p nigdy nie powiedziałabym że jest gejem

01zabcia

Mnie też. To chyba pierwszy gej którym się zachwycam. Wcale nie daje się tego odczuć kiedy się na niego patrzy :)

01zabcia

Ja się załamałam jak się dowiedzialam, bo w ogole po nim nie widac, ale juz mi przeszlo i nadal go kocham :p

01zabcia

Mnie również. Właśnie przeżywam szok. I to nie kwestia braku tolerancji tylko chyba już niedziałającego u mnie wykrywacza. Co do aktorstwa - jest naprawdę dobry:)

01zabcia

A mnie to wcale nie dziwi.Jak go zobaczyłam,wiedziałam,że może być gejem.

basia95balicka

Sa gusta i gusciki. Mi sie Bomer nie podoba w ogóle.

basia95balicka

Dla mnie także to nie przeszkadza , choć nie rozumiem tych ludzi . Staram się być tolerancyjna . Nawet gdyby lubił kobiety dla mnie to żadna różnica ponieważ i tak nigdy bym go nie poznała - a szkoda taki przystojniak mmmm . Niestety life is brutal .

użytkownik usunięty
basia95balicka

Matt ma dziewczynę... więc to chyba wyklucza go z bycia homo... -.-

niestety ale ma partnera płci męskiej i 3 synów

basia95balicka

Mnie przeszkadza, bo jak tylko facet jest bosko przystojny,
to się okazuje gejem. Wkurza mnie to. Mam się przerobić na faceta, czy co? :P

katjo13

hahaha to prawda

basia95balicka

Chyba nigdy nie zrozumiem zachwytu nad nim, dla mnie on jest zbyt śliczny, ma idealną twarz, idealne włosy, ogólnie jest strasznie lalkowaty. Nawet jego niby-fantastyczna klata nie sprawia, że jest męski, jest zbyt piękny.

wilderness

Bo to kwestia gustu. Każdemu podoba się coś innego. I chyba dobrze, bo inaczej byłoby ciężko żyć :P:D

katjo13

To prawda :D

basia95balicka

BOMER JEST BOSKI :D
a jego uśmiech poprawia mi humor ;) http://data.whicdn.com/images/58559164/tumblr_ml9h2p5TJe1s2pm9zo1_500_large.gif
kwestia gustu :)

yuska94

przez twojego linka narzeczony zaczął myśleć że coś ze mną bardziej "nie tak" niż zazwyczaj bo przez 20 min gapiłam się na monitor z przygłupim wyrazem twarzy!!! jak można do cholery być tak idealnie skrojonym!!!facet wygląda jak by go ktoś wyrzeźbił, bo wierzyć się nie chce, że istnieje na prawdę.

retro_woman88

haha to samo mówiłam! On nie powinien istnieć, to wbrew wszelkim prawom i sprawiedliwości ;) Wygląda tak, że jak na niego patrzę, to nie wierzę, że ktoś może tak wyglądać. Jest zbyt idealny.

ezz

nawet "Dawid" Michała Anioła nie jest idealniejszy! ani freski w Kaplicy Sykstyńskiej ani chyba nic a zwiedziłam kawał Europy i sporo widziałam...

retro_woman88

i jak to jest możliwe... patrzę i nie wierzę że widzę to co widzę.

ezz

jeszcze oglądnijcie biały kołnierzyk (serial) on tam jest idealny w każdej scenie :)

yuska94

niedawno skończyłam oglądać wszystkie sezony drugi raz xD i czekam na nowe odcinki z niecierpliwością.

retro_woman88

Mój chłopak pogodził sie z moim uwielbieniem Bomer'a :D
ale macie racje, mimo że jest gejem :)

yuska94

a ja mam słabość do garniturów... z tą fryzurą i w garniaku wygląda
... idę się napić bo mi się myśli rozbiegają niebezpiecznie

retro_woman88

słabość do garniturów - haha, ponownie- to samo :D Dobry garnitur i co najmniej plus trzydzieści do przystojności. Prawda, że faceci powinni chodzić w dobrze skrojonych garniturach na co dzień?

A w White Collar nie dość, że Bomer to jeszcze plus garnitur. Burza czarnych włosów i błękitne oczy...

ezz

a jeszcze i te kapelusze

ezz

ależ oczywiście, że faceci powinni chodzić w garniakach!

retro_woman88

oj natomiast moj to lubi dobre ubrania :) to chyba zalezy od podejscia ;D ale Bomer jest mistrz :D

basia95balicka

Chyba mam zawał

basia95balicka

Uwielbiam go w białym kołnierzyku , jest naprawdę świetnym aktorem.Z racji iż jestem osobą bardzo tolerancyjną w ogóle nie przeszkadza mi to,że jest homoseksualistą.Uważam , że każdy zasługuję na szczęście , a widocznie on odnalazł je przy boku Simona.Raczej nie zagra w 50 twarzach co jest dla mnie lekkim rozczarowaniem ;c ale od czego jest wyobraźnia ? ; )

basia95balicka

Przystojniak i w dodatku gej, to lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones