Matilda Anna Ingrid Lutz

6,9
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matilda Anna Ingrid Lutz

Nie dosc ze jest chol...rnie apetyczna i seksowna to pokazala jak swietnie potrafi zagrac szczegolnie w momentach strachu i niepewnosci przed scena przed gwaltem. Mowcie co chcecie ale malo jaka polska aktorka by potrafila tak swietnie zagrac przerazenie i niepewnosc przed gwaltem... Malo jest tak seksownych kobiet z takim talentem

punisher822_filmweb

Tiaaaaa.... każda "zagrana" przez nią scena sugerowała, że największy problem bohaterki polega na braku seksu. Już tak się wdzięczyła, tak rozkładała, tak ścieliła... Nie ma co, wzór kobiecości... :/

punisher822_filmweb

co Ty kuwa z tym gwałtem...? brzmisz jakby jarało Cię jej przerażenie... wyluzuj, zagrała bo tak miała i tyle, potrafię Ci wymienić kilka aktorek które zagrały na tym samym poziomie jak nie lepszym w tym gatunku.

SWoland

Na głowę ci padlo po szczepionce? Jara mnie to jak ktoś świetnie odgrywa dana scene a nie ze jara mnie zmuszanie kogoś do seksu a to wielka różnica!

punisher822_filmweb

nic mi nie padło.... po prosu takiej składni użyłeś że tak to brzmi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones