Mateusz Janicki

6,6
7 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mateusz Janicki

Dlaczego Mateusz nie gra już Pawła w Pierwszej Miłości tylko zamiast niego zaczął grać Mikołaj Krawczyk?

Agata_O27

Podłączam się do pytania, czy ktoś wie czemu Janicki odszedł z serialu?

Agata_O27

Mówił, że miał problem z pogodzeniem serialu i studiów teatralnych, ale nie wiadomo, czy to prawdziwa informacja, bo chodziły również pogłoski, że pokłócił się z twórcami serialu o pieniądze i go wyrzucili. Mam nadzieję, że to jednak chodziło o studia. :)

prisoner_of_love

też mam taką nadzieję. i również mam nadzieję taką, że wróci do serialu choć minęło tyle lat... bo Krawczyk się nie nadaje, jak widać ani na aktora (od samego początku go nie lubiłam, Mateusz o wiele lepiej grał!) ani na męża... ;)

laoujepars

zgadzam się 100 razy lepiej grał Pawła od Krawczyka.

kinomanka_13

tylko jak widać nie chcą Krawczyka pozbyć się z serialu... :/ a dodają co róż nowych facetów dla Majki, a tytuł brzmi Pierwsza Miłość i to Paweł z Majką są głównymi postaciami w tym serialu, scenarzysta chyba o tym zapomniał, zamiast zmienić aktora i ułożyć Majce życie, to oni tworzą serial z Pawłem, ale bez Pawła --> jakby nie było co jakiś czas poruszany jest jego wątek, i na podstawie 5minut spędzonych na planie przez Mikołaja będzie nakręconych kolejnych 1000 odcinków -.-

Agata_O27

pamiętam, że wiele lat temu w jakiejś gazecie napisali że Krawczyk zgarnął jego rolę bo Aneta go tam wkręciła. Krawczyk był jej chłopakiem ze szkoły teatralnej i wymogła na producentach wymianę drugiego głownego bohatera na własnego chłopaka zarzucając Janickiemu słabą grę. A pamiętam to do tej pory bo byłam oburzona tą wymianą.

elizabetta

W takim razie Mateusz Janicki może nie chcieć powrotu do serialu, a fani bardzo by tego chcieli...

elizabetta

Co ty gadasz, nie byli wtedy jeszcze razem. Z Krawczykiem zaczęła chodzić jakiś czas po tym jak dołączył do serialu. Wcześniej, jak wspomniała w jednym z wywiadów w 2010 r. kojarzyła go ze szkoły ale nie byli razem. Więc Aneta go nie wkręciła do serialu.

elizabetta

janicki odszedl bo pszedl na studia w wywiadzie z 2004 powiedzia ze priorytetem jest nauka

Marvel_Studios_3

I dobrze zrobił. Jego kariera skończyłaby się na tym gniocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones