Masi Oka

Masayori Oka

6,7
3 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Masi Oka

Hiro!

użytkownik usunięty

Jako Hiro w "Heroes" jest kapitalny! A Zaczynał jako gość od efektów specjalnych...

Zgadzam się. Co ciekawe w młodości trafił na okładkę znanego czasopisma (bodajże EMPIRE),właśnie za sprawą jego geniuszu do robienia efektów specjalnych... Zgadniecie ile wtedy miał lat?


11 lat, i już trafił do wytwórni Georga Lucasa...

Naxel

Najbardziej zajebista postać w Herosach!

Naxel

Trafil na okladke Time, nie Empire [ patrz zdjecie ponizej] i w wieku 12 lat, nie jedenastu.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/b7/1101870831_400.jpg

To ze trafil do wytworni Lucasa w wieku 11 lat to juz totalna bzdura! Czlowieku skad ty bierzesz takie bajki! Efektami specjalnymi zaczal zajmowac sie dopiero po skonczeniu studiow...

najlepszy bohater z Heroes..świetna para razem z Ando ;)

użytkownik usunięty
Sasha_4

Ja rowniez najchętniej oglądam własnie ta pare bohaterów :) Ostatnio bardzo mnie ucieszylo, ze udalo mu sie cofnac czas/wydarzenia, tylko nie zdaje sobie z tego sprawy, to daje niesamowite mozliwości :)

Fajna postać. Chyba mój ulubiony bohater z serialu.
Efekty specjalne.. no, no, ciekawy człowiek.

krikra

moja rowniez, najbardziej ulubiona postac z heroes :) HIRO !!!

Dal mnie jest nieodpowiedzialny i żałosny miejscami.

PetZoo

na tym zasadniczo polega postać Hiro - ma być dużym dzieckiem, które wierzy, że jest bohaterem z misją do wykonania.

Programista, który trafił do efektów specjalnych? Ścisłowiec-artysta?
Byłby moim idolem, gdyby nie to, że skończył jako zwykły aktorzyna ;p

Kazioo

Dlaczego zaraz skończył? Może chciał spróbować czegoś innego. Sprawdzić siebie, czy potrafi grać. Słusznie zrobił.

Mój ziom :p

Niezły kolo, świetnie gra w HEROSACH ! ;]

Qarlos

Nie tylko Heroes :) W Hawaii 5.0 wymiata :D Odcinek jak przebrany za Keanu Reeves z Matrixa najlepszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones