Mary Elizabeth Winstead

7,4
16 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mary Elizabeth Winstead

I taki rodzaj urody u dziewczyn kocham

Thrasher_09

Ja też. W "Cloverfield Lane 10" wyglądała wręcz zjawisko. Te opięte dżinsy, bluzka na ramiączka, mniam :) Zjawiskowa dziewczyna, chętnie zobaczę więcej filmów z jej udziałem.

guliver_filmweb

Polecam 3 sezon Fargo z jej udziałem, dopiero pierwszy odcinek widziałem, ale Mary jest tam po prostu rewelacyjna i będzie to z pewnością ważna rola dla niej.

guliver_filmweb

Zjawiskowo bo ma opiete dzinsy i bluzke na ramiączkach na sobie? Wiekszosc lasek tak chodzi. Jeśli ci chodzi o cialo to tlko wspolczuje obycia bo dziewczyna ma cialko przecietne jak cholera. Plaska, prosta jak kij , nogi niezgrabne jak jakies pale.Przecietniak, po prostu jest szczupla ,ale zjawiskowa? Litości

cool_2

Napisałem o opiętych dżinsach i bluzce na ramiączka tak jakby "przy okazji", dodatkowo. Wygląda zjawiskowo bo moim zdaniem jest po prostu śliczna z twarzy i ma jakiś taki kobiecy wdzięk, to "coś"; to bardziej miałem na myśli pisząc o niej "zjawiskowa".

Thrasher_09

Czyli jaki w g ciebie? No to chyba masz szczęscie bo takich lasek na ulicach multum . Zwykla szara ,przecietna ,smętna szatyna. Ja kocham zlote blondi,takei karmelowe, niestety u nas albo smutne ,nudne farbowane kruki, tlenione blondi albo w wiekszosci smetne, banalne szatyny z jasnymi oczami . Nudy

cool_2

To przeprowadź się tam gdzie są karmelowe blondi, a nie żalisz się na FW.

Thrasher_09

ona jest prześliczna!!! <3

użytkownik usunięty
Thrasher_09

Hahahahahahahahahahahha.

Thrasher_09

Oj tak, jest prześliczna. Ma taką normalną a jednocześnie charakterystyczną urodę. Jak zwykła dziewczyna z sąsiedztwa a nie "gwiazda Hollywood". Trudno oderwać od niej wzrok :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones