Martin Ferrero

7,0
910 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Ferrero

Najbardziej chyba znany jako cwaniaczek Izzy Moreno z słynnego serialu "Miami Vice";)

Stavisky_2

on i ten drugi, ten niewydarzony Murzyn powinni zagrać w reklamie Mediamarktu, jak Kędziorek i Gracjan. Straszni idioci, denerwuje mnie ich występ w serialu, są sztuczni i na siłę robią z siebie debili.

Bruce_Lee

Idioci i owszem, taka była ich rola. Jeżeli uważasz, że są sztuczni i na siłę tworzą własną role, to najwidoczniej z Tobą jest cos nie tak. Ich rola w serialu, szczególnie Izzego jest jedną z najbardziej barwnych i ciekawych. Ja osobiśćie uważam, że wcielił się w swoją postać perfekcyjnie - może to poprostu nie twój typ "debilizmu" jaki sobie wyobrażasz, a którzy oni zaprezentowali, ale nie można im odmowić, że swoje postacie wykreowali świetnie.

Deathdealer

Moim zdaniem odcinki z ich udziałem należą do najsłabszych w serialu. Robienie na siłę komedii z klasycznego serialu sensacyjnego zazwyczaj nie wychodzi dobrze.

holstensa

Właśnie to jest fajne w tym serialu, że jest wielowątkowy, że posiada wiele odcinków zbaczających nieco z głównego założenia, pozwalając lepiej poznać bohaterów, ich sytuacje. Widz się bardziej zżywa z takim serialem i jego bohaterami. Pozatym takie odcinki pozwalają odetchnąć nieco, bardzo fajny pomysł - szkoda, że w przypadku dzisiejszych seriali już raczej nie praktykowany. Za to między innymi uwielbiam ten serial. Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania :)

Deathdealer

"Jeżeli uważasz, że są sztuczni i na siłę tworzą własną role, to najwidoczniej z Tobą jest cos nie tak. "
"może to poprostu nie twój typ "debilizmu""

"Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania :)"

Biedne dziecko, samo sobie przeczy...

Deathdealer

też uważam podobnie. Odcinki z nimi to dobra odskocznia.

Deathdealer

Świetnie to ująłeś. Tak jest z tym serialem. Pamiętam, jak ten bohater mnie denerwował, ale to znaczy, że dobrze zagrał tą rolę.

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Jak cie to denerwuje to sie zapisz do kółka różańcowego

A skąd wiesz, że już nie należę?
Twój typ humoru jest na poziomie Izzy'ego właśnie... widać skąd dobierasz idoli.

Stavisky_2

Fajna zabawna postać zawsze dawał dawkę humoru w Policjantach.

Stavisky_2

Wystąpił dwa razy u boku Stallone .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones