Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

cholera chyba się zakochałem xD she is SOOOOO FINE!

zniesmaczony

piekna ,mloda dobrze gra i jeszcze raz piekna:)

haku29

nie zapominaj że poza tym jest piękna xD

zniesmaczony

Musimy także pamiętać o tym, że jest piękna;) a uścisniając najpiękniejsza... wśród polskich aktorek a wśród światowych to też czołówka... I niech teraz ktoś powie, że Polki to nie są najpiękniejsze kobiety na świecie. BTW: też się chyba zakochałem:) LOL

VisitorQ

Ja bym jeszcze dodał, że jest naprawde piękna ;-). Świetna aktorka!

Davidoff_Novothny

a to że zjawiskowo piękna to nie łacha wspomnieć =]

VisitorQ

chyba nie będziesz mi robił konkurencji co? :D Polki są najlepsze na świecie a Martunia jest tego najlepszym dowodem :)))

haku29

może jest ładna ale w 'nie kłam kochanie' gra sztucznie.

lok

W filmie nie kłam kochanie najlepiej zagrała

zniesmaczony

niestety ja ci bede robil konkurncje:) i pamietajcie ze jest jeszcze piekna no i jeszcze jest piekna;p

haku29

nie zapomniałeś o najważniejszym? że jest taka piękna? :) kurde ona naprawdę jest niesamowicie ładna, jak kiedyś jarałem się Edytą Herbuś tak teraz nie mogę oderwać od Marty wzroku...

zniesmaczony

No i najważniejsza rzecz jeszcze chyba tu nie wspomniana a mianowicie taka iż Marta jest piękna:) przepiękna... hipnotyzująca...
PS: Edytka też super ale Marta bije ją na głowę;)
PS2: co do konkurencji to zobaczymy... heh

zniesmaczony

zdaję się, że ktoś przeoczył to, że Marta jest po prostu piękna, a to przy dyskusji na jej temat jest niedopuszczalne :-)

zniesmaczony

Należałoby dodać jeszcze to iż Marta jest piękna:)
poprostu piękna
cudownie piękna
poprostu piekna w cudowny sposób;)

VisitorQ

reasumując - ona jest... no jaka? PIĘKNA xD
parafrazując Katona starszego i jego wypowiedź o Kartaginie - poza tym uważam że Marta jest piękna ;]
czy ten temat nie robi się lekko monotonny?
NIEEEEEEE xD

zniesmaczony

Ten temat nigdy nie zrobi się monotonny a to z tego względu iż dotyczy on pewnej pięknej dziewczyny co na imię Marta ma:)
PS: wspominałem już jaka ona jest piękna? Jak nie, to robię to teraz: Boże jaka ona jest... kto dokończy?

VisitorQ

... piękna.

rzeczywiście jest łądna, ale ze zdolnościami aktorskimi bym nie przesadzała :) odemnie ma 6/10 na dobry początek.

Eve094

A odemnie oczywiście i jakże by inaczej ma 10/10.
A co do zdolności aktorskich to nie odrazu zbudowano Rzym. Jednak trzeba przyznać, że wśród wszystkich aktorek młodego pokolenia Marta i tak gra najlepiej. Nadmieniam również iż nie liczę też wspaniałej Karoliny Gruszki gdyż ona jest starsza i w wiekszej ilości filmów zagrała;)
A tak pozatym abstrahując od tego chciałbym jeszcze zauważyć to iż Marta jest niezwykle i zjawiskowo... piękna!!!

VisitorQ

ototototo stary ostatnie zdanie to esencja ;]

zniesmaczony

ja rozumiem że macie sporo na głowach ale jak mogliście zapomnieć wspomnieć że ona jest... piękna ;)

zniesmaczony

Esencja powiadasz? Esencją to jest Marta... oczywiście esencją piękna! ;)

Eve094

Zazdrość?

Marta jest piękna i ma talent. Takich aktorek nam potrzeba.

quentintarantinofan

A wy tylko o tym jaka ona jest piękna.A zapominacie o tym że ona jest przepiękna =).

banan684

chłopy jest problem - kolega ze stancji twierdzi że ona NIE jest zjawiskowo piękna!!! Ktoś chce mi pomóc go PRZEKONAĆ że jednak jest? xD

zniesmaczony

A czy czasem Twój kolega nie jest przypadkowo niewidomy? Bo to jest tylko jedyne możliwe wytłumaczenie jego stwierdzenia. Wszyscy których znam mówią, że Martusia jest przynajmniej... piękna a i tak większość (w tym też płeć (nomen omen) piękna) mówi, że jest ona niesamowicie, cudownie, krystalicznie, olśniewająco i zabójczo piękna! Normalnie Marta to cud i absolut. Więc jeśli Twój kolega nie jest niewidomy to jest... sam nie wiem jaki. Pozdrawiam niżej podpisany autor tej wiadomości. LOL

VisitorQ

nie.. on twierdzi że jest niezła ale nie piękna. a mnie to nie wystarczy xD Bo przecież jak może mówić że jest ładna skoro jest... PIĘKNA???!!! to tak jakby powiedzieć że Bill Gates jest ZAMOŻNY...

użytkownik usunięty
zniesmaczony

Co więcej panowie warto dodać, że ona jest NATURALNIE piękna, a nie tylko pod metrową warstwą makijażu.:D:D:D Bez wątpienia jest to ucieleśnienie wszystkich naszych pragnień;-). Tośmy się rozpisali...;)Ale Martusia jest tego warta, a my stanowimy dowód jak obszernie można rozważać nad pięknem kobitki:D

zniesmaczony

Ludzie, ale was trafiło ;p Ja Wam powiem, że moim zdaniem jest niezła
[ jeśli któryś wyskoczy z zazdrością, to niech wie oficjalnie, że jest w błędzie, ja mam ważniejsze i zdecydowanie bardziej pasjonujące rzeczy na głowie od zazdroszczenia Marcie (: ] Jednak publiczność jest nią faszerowana, rozumiem oczywiście, że ma swoje 5 min. ale nie można przesadzać, bo napychanie się bez opamiętania nawet najwyśmienitszą potrawą skończy się w najlepszym wypadku mdłościami i na to nie ma rady. Tak więc reasumując, Marty jest za dużo w mediach i np. ja się już nią przejadłam jakiś czas temu, a teraz szybko dołączają do mnie inni, tak właśnie tak
chłopaki również są w tym gronie. To smutne, bo kiedyś sprawiała mi radość pojawiając się na ekranie, a teraz powoduje raczej znużenie. Pozdrawiam serdecznie Panowie i żywię nadzieję, iż nie zostanę zjechana zbyt strasznie (;

calin_a

Ja, jako autor niniejszego wątku, nie zamierzam Cię zjechać :) założyłem go dla jaj co nie znaczy że mi się Marta nie podoba, uważam ją za piękną rzecz jasna :D wg mnie ona dopiero zaczęła się pojawiać w mediach i jeśli mówić o przejadaniu się kimś, to przejeść się mogła najpierw Skrzynecka, potem Cichopek (ło Jezu...) a ostatnio nawet - NAWET - Herbuś :) mam nadzieję że nie zaczną Marty wrzucać do każdego show jaki TVN zrobi bo faktycznie co za dużo to niezdrowo. Ale póki co jest wg mnie dawkowana umiejętnie. Nie będę twierdził że jesteś zazdrosna bo pewnie nie jesteś i nie musisz być jeśli Twój avatar to Twoje foto :P ale wiesz... to jest głębsza psychologia, dziewczyny o ładnej dziewczynie zawsze będą się wypowiadać bardziej stonowanym tonem niż faceci, tak samo zresztą jak faceci o RZEKOMO przystojnych facetach :) luknij na stronę o Zakościelnym czy Małaszyńskim, jak dziewczyny pieją na ich widok a faceci się krzywią. Reasumując - dobrze mówisz a ja będę obstawiał przy swoim, jeśli chodzi o urodę Marty :) pozdrawiam :)

zniesmaczony

Dziękuję za niezjechanie mnie i również za taki długi wywód, bo bardzo lubię czytać długie i mądre wypowiedzi. :} Gdy słyszę, tudzież czytam; Cichopek, od razu przypomina mi się gdy za młodu [ 7 lat podajże (: ] zjadłam pół słoika Nutelli. Nigdy mnie bardziej nie zemdliło. Rzeczywiście, mówiąc o K. Skrzyneckiej i w/w Kasi C. mnie trochę zgiąłeś, a jeśli chodzi o Edytę, się może nie wypowiem, bo nic pozytywnego mi niestety do głowy nie przychodzi. Co do tej zazdrości, napisałam to bo często zdarza się, że jeżeli dziewczyna nie napisze, że aktorka jest piękna sypią się komentarze o jej rzekomej zazdrości, [o jak mnie to zawsze niemal do spazmów doprowadza .. :p] i w tym temacie też coś takiego było, tak więc wolałam się ubezpieczyć za w czasu. Tak zdjęcie w avatarze jest moje, kradzenie czyiś zdjęć i publikowanie jako swoich jest poryte i tyle. Jeżeli ktoś nie jest gotowy aby pokazać swoją twarz to niech nie wstawia nic, takie moje zdanie :P Wracając na właściwie tory; tak, tu masz rację, dziewczyny są bardziej 'powściągliwe' w kwestii wypowiadania się o urodzie innych dziewczyn i faceci tak samo, nie odwiedzam raczej stron tych aktorów, więc piszę to w oparciu o własne doświadczenia i rozmowy :] Masz swój gust i nie mam zamiaru go jakoś modyfikować, bo i jak bym mogła, chciałam tylko wepchnąć w tą dyskusję taki świeży akcent, a tak żeby było z kim się pospierać :D [co nie znaczy, że moje zdanie o urodzie Marty jest kłamane specjalnie pod ten wątek, oczywiście nie jest]. A i bym niemal zapomniała, może zaszokuję tu co niektórych, ale znam faceta, który mówi że Marta jest przeciętniaczką i to taką z niższej półki. Zastrzegam od razu, nie jest on gejem ani niewidomym. Zdziwieni? ;]

calin_a

Masz rację, często opinie sprzeczne z głównym nurtem wątku są bardzo objeżdżane. A głównym argumentem przeciw jest właśnie "zazdrość przez ciebie przemawia". Tak, to jest śmieszne ale dlatego nie napiszę na forum o Zakościelnym że wygląda jakby miał zapalenie ślinianek :D Co do faceta który twierdzi że Marta jest przeciętniaczką - nie jestem zdziwiony, mój kumpel ze stancji też tak uważa. Oczywiście zawsze się wtedy śmieję ale on zawsze mówi że najładniejsza jest jego narzeczona i szacunek dla niego :) Dobrze że poruszyłaś te kwestię, myślę że wielu rozmówców w tym wątku również przyzna Ci rację - główna zasada: o gustach się nie dyskutuje. I zamiast mówić - co wy gadacie, przecież ona jest przeciętna, lepiej powiedzieć - MOIM ZDANIEM ona jest przeciętna. I to zupełnie zmienia treść wypowiedzi. A fotki gratuluję, mój avatar to też ja.. przynajmniej w połowie :) pozdrawiam!


a co mi tam, idę na forum o Zakościelnym xD

zniesmaczony

No raczej, nigdy nie można pominąć takiej drobnej formułki jak; moim zdaniem, no ale jeszcze gdy się to zaleje morzem argumentów jest już nieskazitelne. :P Szczerze powiedziawszy, co do tego, że Ciebie opinia tego gościa nie zdziwi byłam przekonana, bardziej ciekawi mnie reakcja innych rozmówców. hmmm Twój kumpel widzę równy gość, narzeczona powinna być dumna :] Rzeczywiście Maciek Zakościelny wygląda jakby miał świnkę, ale bez tych puców chyba wyglądałby gorzej.. chociaż nie wiem, nigdy się mu jakoś specjalnie nie przyglądałam, ogólnie wielką fanką jego urody nie jestem, preferuję raczej Damięckiego xD Ach ta fotka, od kiedy ją wystawiłam jakoś więcej ludzi odpowiada na moje komentarze i posty, no i prawie wszyscy się zgadzają.. tak czy siak dziękuję :D A Ty mógłbyś trochę to foto swoje rozjaśnić, byłoby jeszcze ładniejsze ^^ Pozdrawiam również!

calin_a

dzisiaj znowu stwierdził że jest przeciętna... grrr.... nie będę się wypowiadał o Damięckim bo ja się W OGÓLE nie wypowiadam o urodzie facetów. To chyba nie dziwne :P a moje foto zrobiłem dawno zanim poznałem narzędzie o nazwie photoshop a potem już mi się nie chciało kombinować :P ale dzięki za komplement :)

calin_a

Niechcialbym się tu jakoś za bardzo wtrącać (no ale właśnie chyba to robię;) w rozmowę ale jest kilka rzeczy które chciałbym poruszyć roztrząsnąć wyjaśnić itd. Otóż całkowicie się zgadzam z tym iż jak ktoś coś pisze to zawsze powinien dodawać taką małą formułke jak "moim zdaniem", "wg. mnie", "ja uważam, że" itp. Rozumiem również to jeśli komuś Marta sie nie podoba. Jednak należałoby tu odróżnić dwie kwestie: a) spojrzenie subiektywne i b) spojrzenie obiektywne. Czasem wielu osobą się one mylą i bez postawienia wspomnianej formułki nie zostają rozdzielone. Może się Marta komuś nie podobać bo np: woli filigramowe (i figlarne;) blondynki ale musi przyznac że jest ona osobą w miare urodziwą. Np: mnie się wogóle Angelina Jolie nie podoba co nie przeszkadza mi stwierdzić iż jest całkiem ładną dziewczyną (albo raczej kobietą już;). I z takiego też powodu ja akurat nie mam problemu w ocenianiu również i męskiej urody. Oczywiście tutaj kwestia subiektywności schodzi już troszke na dalszy plan ale... ale ale.:) Uważam np: Georga Clooney'a za bardzo przystojnego i nie boję się do tego przyznać;)
Na koniec tej mojej króciutkiej wypowiedzi zostawiłem sobie wątek zupełnie z tematem nie związany w żaden sposób ale zaciekawił mnie on dość mocno by poświęcić mu kilka jeszcze cennych minut i słów. Chodzi o kwestie zdjęć w avatarach. Szanuję Twoje zdanie Calin.a (nie odmieniam pseuda, bo nie wiem jak i w która stronę, a nie chciałbym odmienić źle i Cię urazić) w tej sprawie aczkolwiek się z nim wogóle nie zgadzam. Mógłbym teraz się wymigać (i zarazem troszkę podlizać;) tym iż nie jestem tak ładny jak Ty by móc wlepić swoje foto, (co oczywiście jest prawdą <zarówno w moim przypadku jak i Twoim;>) jednak tego nie zrobię. Ja w avatarze mam postać Jacka Bauera bo jestem ogromnym fanem serialu "24" i w ten sposób w pewien... sposób (sic!) wyrażam swoje uwielbienie do tego dzieła. Podobnie sprawa ma się zapewne z większością forumowiczów. Jeśli ktoś sobie wstawi zdjęcie np: Wspominanej tu chyba juz Kasi C. to odrazu widać czyim jest fanem. Podobnie sprawa ma się z moją ksywa tutaj. Jest to nawiązanie do filmu Takashi Miike'go który swego czasu nieźle poprzestawiał mi percepcje w głowie. Dlatego też moim skromnym zdaniem pisząc, że "kradzenie czyiś zdjęć i publikowanie jako swoich jest poryte i tyle" troszkę przesadziłaś (ale tylko troszke;). Tak więc ja się wypowiedziałem bo jakoś to mnie ździebko gryzło i teraz już dusza ma spokoja będzie. Pozdrawiam.
P.S.1: Również mam nadzieję, że nie zostanę zjechany;) <lol>
P.S.2: By tradycji stało się za dość: Marta to piękna dziewczyna. Nie zapominajmy o tym:)

VisitorQ

Ok, muszę się nauczyć wypowiadać bardziej przejrzyście. Kiedy z kimś rozmawiam na żywo, raczej unikam tego błędu, gdyż jestem nieustannie ciągnięta za język i szybko uzupełniam moje niedomówienia, a na piśmie.. jak widać mam problem (; Ok. więc naprawię swój błąd, miałam na myśli bardziej taką sytuację, gdy np. niezbyt urodziwa dziewczyna ma poważny kompleks i zamiast swojego zdjęcia publikuje zdjęcia swojej koleżanki, czy jakiejś samicy gatunku ludzkiego z fotki albo innego epulsa. Tu się chyba ze mną zgodzisz, że taka sytuacja jest baardzo poryta, jak już się wcześniej wyraziłam :P Jeżeli taka dziewczyna wstawi sobie do avatara zdjęcie w/w Kasi C. to ok, widać bardzo ją lubi i tyle {o ile nie będzie wpierała że to zdjęcie jest jej, a uwierzcie mi znam takie przypadki, no może nie w przypadku Kasi ale innych gwiazdek i owszem}. Tamto zdanie pisałam może pod zbyt dużym wpływem emocji, bo gdy znalazłam już chyba 50. jak ona ma... Vanessę Hudgnes na bahu, to mnie trochę poirytowało, więc przepraszam bardzo i pozdrawiam. ;]

calin_a

a ja już powiedziałem calin.a co miałem powiedzieć i dodam tylko że Marta jest piękna. moim zdaniem oczywiście hahahahahh xD

zniesmaczony

a teraz wybaczcie kochani, juwenalia wzywają. Miłej zabawy życzę wszystkim studentom :))
btw dzisiaj widziałem Martę w dwóch pisemkach dla kobiet.... grrrrr....

calin_a

A to wszystko teraz wyjaśnia. W takich przypadkach to oczywiście się z Tobą zgadzam.
I to na tyle.
Taka mała odpowiedź... mam nadzieję, że Cię zadowoli mimo iż wiem, że wolisz dłuższe... <lol> i <turlająca się głowa>
Pozdrawiam i do usłuszenia (a raczej chyba uczytania... jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało a jednak prawdziwe było... kurcze krótki ten post miał być a ja tu widzę, że znów popadam w... nieważne;)
Pozdrawiam raz jeszcze.

zniesmaczony

Właśnie obejrzałem jeden odcinek "Teraz albo nigdy" i jakoś tak naszła mnie nagla ochota/potrzeba by coś tu w wiadomo czyjej sprawie napisać. Serial ściąga mi znajomy który jest równie zafascynowany Martusią:) Ja niestety go nieoglądam bo a) jakoś tak średnio mi się podoba i b) w tym samym czasie lecą Kroniki Sary Conor a powtórki są o tak nieludzkiej porze, że nigdy nie mam na nie siły;) No ale przejdźmy do meritum sprawy (tak tak czas na diabelskie sztuczki). Na poczatku chciałbym napisać, że Marta jest piękna (ale to już wiedzą chyba wszyscy) (ten tekst na tym forum jest już jak podbicie karty przed wejściem do fabryki;). Ale dziś zwróciłem uwagę na kilka znaczących aspektów jej urody.
Te delikatne usta w które chciałoby się zatopić...
Ten uśmiech kruszący wszystki skały
Ten nosek o ktory chciałoby się niedwuznacznie ocierać...
Te brązowe oczy w których chciałoby sie pływać a nawet i utonąć...
Te włosy w których chciałoby sie dłońmi buszować...
Ech...
No i ten cudowny, aksamitny, ciepły i wibrujący głos którym chciałoby się otulić. Normalnie kto jest za tym by Marta nagrywala płyty by co po niektórzy mogli sobie przed snem puszczać? Heh...
Dobra kończe już bo ktoś weźmie mnie za strasznego napaleńca i rozpalonego buhaja co by pewnie zaraz się na Marte rzucił...
I jeszcze na tak koniec: zawsze mówiłem cytując słowa piosenki którą swego czasu śpiewał Russel Crow: "I wanna by like Marlon Brando", a teraz nie wiem czy nie zmienić tego na: "I wanna by like Bartek Kasprzykowski". Wy widzieliście co on tam z nią wyprawia? LOL;>
P.S. I pomyśleć, że chłopak Marty ma tak samo na imię jak ja... ech
P.S. I pomyśleć, że ona jest tylko trzy lata starsza ode mnie... ech
W takich chwilach to mi się przypomina Catherina Zeta-Jones która swego czasu w jakimś wywiadzie wspominała, że jako mała dziewczynka oglądała notorycznie serial "Ulice San Francisco" i podkochiwała się w aktorze grającym główną rolę (i bynajmniej nie chodzi mi tu o Karla Maldena;)
No dobra to teraz już kończę na pewno bo wszyscy i tak juz pewnie uważają, że nie mam nic lepszegodo roboty tylko siedzieć na forum i... dobra dobra już kończe:)
No to czus.
Pozdrawiam.

VisitorQ

A ode mnie jest rok młodsza.. idealnie... kurde nawet nie wiedziałem że ma faceta :/ chyba że masz na myśli tego palanta z serialu :) kurde jak można było dać jej takiego cieciowatego faceta w serialu??? :D reżyser za to powinien beknąć...
co do pozostałych rzeczy... cholera ładnie to ująłeś ;)
no to tyle. póki co...




Marta jest piękna ;]

zniesmaczony

Ano ma faceta (starszego o 12 lat)
A co się tyczy mnie to ja i tak zawsze lubiłem starsze (sasasasa:)
No i jeszcze Marta to moje ulubione żeńskie imię:) Czyli wszystko pięknie się układa w piękną całość... A skoro już przy pięknie jesteśmy... tak tak trza to zrobić niezwłocznie i wspomnieć o tym, że Marta jest przenajpiękniejsza:)
A co do jej partnera z serialu to wg. mnie całkiem dobrze gra swoją rolę takiego znudzonego wszystkim bohatera (przynajmniej z tego co widziałem w kilku odcinkach). No i jakie on ma tam sceny z Martą! Lucky Bastard;)
Pozdrawiam.

VisitorQ

Hmm, wystarczyło że zwinęłam kompa na trochę do innego pokoju [gdzie kabel od neta nie sięga] i już ta dyskusja znów jest straszliwe monotematyczna.. i posty coraz krótsze.. :PP
W tych zachwytach to raczej nie mam nic do dodania, no przecież znacie moje stanowisko, ale powiem, że głos ma fajniejszy Ellen Pompeo. Taki jakby spity i zachrypnięty, a jednocześnie dosyć słodki i cienki.. No, ale ja przecież jestem ekscentryczką.. ^^

calin_a

.. i więcej mi wolno.


Jakoś tak ucięło ten komentarz (;

calin_a

a Ellen Pompeo to kto? wybacz moją ignorancję :D wiesz, w sumie wątek ten założyłem właśnie po to żeby się podjarać i nie przypuszczałem że tak się rozwinie. A że monotematyczny.. who cares? :)

zniesmaczony

Skoro nie przypuszczałeś, że się tak wątek rozwinie, to myślę że chyba mile zaskoczony jesteś? :> Hmm Ellen Pompeo to ta niby blondyna, chociaż odcień włosów ma bardziej zbliżony do mojego [xD] z Chirurgów. Zawsze możesz wpisać ją jeszcze do szukaczki na górze strony, chociaż mam wrażenie, że na FilmWebie lubi ją tylko garstka ludzi, w tym ja :]. Nie wiem dlaczego ale budzi ona w ludziach [przynajmniej tych z FilmWebu] taką niesamowitą niechęć, że nie jestem w stanie tego pojąć.. Może dlatego, że ja uwielbiam? :>

zniesmaczony

Ellen to ta co gra w Chirurgach... To tak kwestią wyjaśnienie.
A co do głosu to i tak wolę Martę bo za Ellen się średnio przepadam;) Mnie osobiście się jeszcze podoba bardzo głos boskiej Scarlet J.
Ta rozmowa monotematyczna? W którym punkcie bo nie zauważyłem;)
Bo chyba nie dyskusja o szlachetnym pięknie tak wspaniale reprezentowanym przez Marte?
Pozdrawiam.

VisitorQ

Hmmm.. <milczy i mądrze patrzy przy tym> Ja już się co do Marty wypowiedziałam ... xdd
Ej a zauważyliście, że ja teraz robią trochę na J. Brodzik? Miodowy blond włosów, kreska na oczach.. No może podobna nie jest, ale styliści TVN-u próbują chyba Joannę zastąpić młodszym egzemplarzem, myśl ta nasunęła mi się po tym jak w jakiejś gazecie je porównywali, no i bez zdjęcia obu się nie obyło :p

A Scarlet, ma taką nietuzinkową urodę.. Czasami zachwyca, czasami wygląda jakby dopiero wstała z łóżka, ale to w sumie nie ważne, lubię ją :P Chociaż sympatyczniejsza wydaje mi się Charlize Theron ;>

calin_a

No rzeczywiście chyba próbóją z niej zrobić drugą Brodzikową ale chyba im to nie wyjdzie (oby!) bo za Joanną się tak se przepadam, jakaś taka dla mnie... sam nie wiem, ale jestem na nie;) Serialu też nie oglądałem teraz dopiero zamierzam looknąć na powtórki ale tylko te w których gra wiadomo kto:)
A Scarlet uwielbiam szczególnie tą jej piegę na policzku (taki mały mój fetysz lol ;) Fantastyczna aktorka zarówno pod względem talentu jak i urody.
Charlize też super jest aczkolwiek wolę Kirsten Dunst:)
A co do głosów to wspanialy taki ciepły ma Mischa Barton. No i jeszcze Mischa ma takie niesamowite usta (mój ideał) podobne ma też inna moja ulubienica Keira K.
No tożem się rozpisał... chyba wymieniłem wszystkie moje naj naj aktorki... ech rozmarzyłem się...
Pozdrowienia z rozmarzenia:)
Do usłyszenia.

VisitorQ

Keira jest przepiękna (; Pamiętam, że przez jakiś czas miałam istną jazdę na powiększenie sobie ust, żeby mieć takie same jak ona, [w końcu też powiększała :p] a o włosach i tam takich innych szczegółach, już nie wspomnę. Mischa jest, taka dziwna jest, np. w The O.C. ładniejsza wydawała mi się Rachel Bilson, sasasa. Tak czy siak Keira jest najładniejsza, jak dla mnie. (;

calin_a

No Keira wymiata i wcale nie jest anorektyczką jak uważa większość ludzi. Mnie tam bardzo ona krrręci:) była nieziemska w Pokucie:) oprócz tego zawsze mi się podobała w Bunkrze jak chadzała w tym mundurku sasasa...
A co do Mischy to jednak ja bym stawiał na nią w the O.C. W każdym sezonie w każdym odcinku była fantastyczna. Pozatym nieźle dała rade w OH w Ohio jak nie widziałaś to polecam. I jeszcze "Świerszcze w trawie" ale to jak jeszcze była troszkę mniejsza;)
A tak swoją drogą to by wrócić do głównego nurtu rzeki słów tego tematu proponuję odwiedźić ten link: http://pl.youtube.com/watch?v=jTAD8aaBZ88
No normalnie na tym filmiku jest taka, że móglbym ją schrupac całą lącznie z butami i skarpetkami. Poprostu boska! Boska Trzebiatowska!
I tak suma sumarów debatując o różnych pięknych kobietach dochodzę do wniosku, że za cholere nie mógłbym wskazać tej jednej naj naj. Aj!
Pozdrawiam... i do usłyszenia (zapewne niebawem:)

VisitorQ

no raczej, że niebawem :p
Ależ się biedna zapeszyła po tym pytaniu o całowanie z Piotrem Adamczykiem, ciągle powtarzała, "no wiesz", wydaje mi się inteligenta, ale jakoś ten fragment mimo woli przywołał mi obraz krejzi Mariolki xd Pewnie to stres.
Ok, muszę sobie zrobić jeszcze jednego tosta z Nutellą i podgrzać herbatę miętową w mikrofalówce. myhy. Ah Mischa, w sumie mój największy przyjaciel też mówił, że w The O.C. była lepsza od Rachel .. Nie zgadzaam się. :) A no i w jednym sezonie przyznasz, że była beznadziejna.. w czwartym. ;> Ok idę wymęczyć toster.

A i Keira jest naaj. Ale powiedziałam, że włosów nie przefarbuję, musiałabym kupić pół tony farby i w ogóle szkoda mi mojego koloru, ale usta i tak sobie kiedyś zrobię ^^'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones