Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 802 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Normalnie fajna z wyglądu i fajna jako aktorka:) ideał. Życzę jej aby grała w coraz to lepszych filmach:]

songo_92

Ona jest taka piękna, że aż się na wymioty zbiera, a aktorka... nadaje się jedynie do reklam podpasek i płynów do wc ! Mam nadzieję, ze równie szybko zniknie jak się (niepotrzebnie) pojawiła !

cOOba

No może trochę kultury? Rozumiem, że Ci się może Marta nie podobać jako kobieta - spoko o gustach się nie dyskutuje ale czy trzeba to wyrażać aż tak obcesowo? Jak Ci się nie podoba to jest milion różnych sposobów by to wyrazić w inny mniej "wydzielinowy" sposób nieprawdaż? A jak Ci się jej gra też nie podoba to nie oglądaj jej poprostu. A pozatym jak jest taka straszna to po co wchodzisz na jej profil i to piszesz? Wiem wiem napiszesz, że możesz, że masz takie prawo itd oczywiście ale troszkę umiaru można by okazać. Ja nie lubie np: Jodi Foster i jakoś nie wchodze na jej profil i nic nie wypisuje. Proste i bez gadania.
Pozdrawiam mimo wszystko.

VisitorQ

Och, już się przejąłem !
Nie podoba mi się nie tylko jako kobieta, ale również (a może przede wszystkim) jako aktorka ! Nie oglądam jej, tzn. ściślej miałem tę nieprzyjemność na nią trafić i do tej pory żałuję ! Na tyle, na ile to możliwe (a na szczęście przy tej ilości kanałów nie jest to trudne) unikam tego zaprzeczenia talentu i urody jak ognia !

cOOba

Popieram całkowicie VisitorQ. A co do - cOOba - Nie chce tu nikogo obrażać ale zachowujesz się jak jakiś idiota który poprzez takie wypowiedzi stara się podnieść swoje ego... Może masz jakieś problemy ze sobą albo coś takiego:p Rozumiem jako kobieta ci się nie podoba, jako aktorka również ale po co aż tak wygłaszasz swoje poglądy... dorośnij, zamiast pisać tutaj jakieś obelgi lub coś podobnego, zajmij się np. pisaniem pochwał dla twoich ulubionych aktorów i aktorek.
A pewnie odpowiesz na to jakimś wyzwiskiem albo coś... tak na zaś takie wypowiedzi tylko potwierdzą moje zdanie.

Pozdrawiam wszystkich:]

songo_92

No nie, nie chcę tu nikogo obrażać... skąd, a słowo 'idiota' to rozumiem w twoim słowniku słowo grzeczne i nieobraźliwe ? Mogę się oczywiście z dużą dozą prawdpodobieństwa mylić, ale jeśli to 92 w twoim 'pseudo' jest tym, czym myślę to jesteś dla mnie na młody, by wdawać się z tobą w jakąkolwiek polemikę. Może za lat parę(naście), kiedy to ty - nota bene - podrośniesz - wtedy MOŻE zaczniemy ze sobą rozmawiać. Do tej pory racz zwracać uwagę swoim rówieśnikom, a nie mnie. A na koniec: To, jak wyrażam swoje zdanie jest tylko i wyłącznie moją sprawą - na szczęście nie jest tak, że trzeba się do czyjegoś widzimisię dostosowywać ! Bez pozdrowień

cOOba

A co ma wiek do polemiki? Jeśli jest prowadzona konstruktywnie i opiera się na dobrych argumentach podpartych jeszcze faktami to chyba wiek nie ma nic do rzeczy nieprawdaż? Ja w wieku songo 92 (jeśli to jest data jego narodzin) czyli jak miałem 16 lat to wiedziałem o filmach więcej niż nie jeden starszy ode mnie. Wychowałem się na filmach i chłonąłem historie kina jak gąbka wode. Więc jeśli nie chcesz z nim polemizować to może ze mną? By była jasność - mam 21 lat (chyba, że to też dla Ciebie za mało i dopiero gdy osiągnę wiek mistrza Yody to MOŻE będziemy mogli porozmawiać :p). Co do wyrażania zdania: to oczywiście tylko i wyłącznie Twoja sprawa ale jak to robisz to już niezabardzo bo należy znać granice gdyż szczerze mówiąc to pisząc tekst, że: "nadaje się jedynie do reklam podpasek i płynów do wc" troszę przesadziłeś. A może jakieś uzasadnienie tego wniosku? Czy może poprostu to, że jej nie lubisz to odrazu robi z niej złą aktorkę? Ja wspomnianej już Jodi F. nie lubię ale aktorką uważam, że jest niezłą. Poza tym o Tobie też mógłbym napisać to i co było by fajnie? Raczej nie. A zresztą jak tak bardzo jesteś względem jej osoby (Marty nie Jodi) na "nie" to weź idź urządź pikietę pod wytwórniami - a nóż coś wskurasz:D I widzę, że na koniec focha walnąłeś i nawet pozdrowić nie chcesz... Ale ja nie będę taki i Cię pozdrowie. A więc:
Pozdrawiam i do usłyszenia.

VisitorQ

Tak mam 16lat i co z tego!!! Dzięki VisitorQ za poparcie:p A co do ciebie cOOba ty ile masz lat?? Chociaż nie... ty pewnie mi nawet nie odpiszesz bo z młodszymi nie rozmawiasz. W sumie według mnie w moim wieku można mieć dużą wiedzę na temat kina, i ja taką mam! Nie wiem może nawet większą od ciebie, może nie... A z tym idiotą to fakt może przesadziłem i za to przepraszam:]. A z tym "Bez pozdrowień" to naprawdę śmieszny jesteś, może i starszy ale ja szybciej wydoroślałem od ciebie:p

Pozdrawiam

ps. Pamiętajmy o kulturze w wypowiedziach, bez przekleństw.

cOOba

Jesteś pedałem czy co? ...

O gustach się nie dyskutuje, ale zazwyczaj ładna dziewczyna podoba się wszystkim facetom ...

A swoje kompleksy lecz gdzie indziej.

cOOba

cOOba - twoje IQ musi być mniejsze od IQ szympansa. Jesteś jak pryszcz na tyłku. Taki mały i nijaki, a wnerwia.

laq

"Twarzą w Twarza" zagrała dobrze, ale w "Nie kłam kochanie" oraz "Teraz albo nigdy" to już żenada. Dlatego wystawiam jej 6/10.

bandofbrothers

A może - cOOba - ma inną orientację , ale spoko pewnie wejdzie sobie Johnny Deppa popatrzy na jego zdjęcie powzdycha i będzie mu lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones