Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 942 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Hardyy czy Wahlberg ? ktory waszym zdaniem jest leszpszym aktorem .Moj kolezka zadufany fanatyk Wahlberga twierdzi ze Hardy mu niedorasta do piet i moze mu buty pucowac tbo zagrał wiecej filmow i wczesniej zaczol kariere filmowa plus kilka mało przekonujacych arguentow na korzysc swojego pupilka Marka W.

użytkownik usunięty
Radwell84

Ma rację. Wahlberg jest lepszy.

Boze skad sie biora tacy ludzie jak ty??? Jak mozna uwazac WAHLBERGA za lepszego aktora od HARDY'EGO!!! To co napisales jest swietokradztwem!!! Masakra jakas hehehe to tak jakbys w latach 80tych uwazal ze genialny aktorsko DE NIRO jest gorszym aktorem od LUNDGRENA. Tego tak sie nie je hehehe... Gusta gustami ale ludzie badzmy obiektywni ;-)

Radwell84

A ja uważam, że obydwaj są świetnymi aktorami, których co raz mniej w hollywood. Uwielbiam filmy z Wahlbergiem i Hardym

Radwell84

Obu uwielbiam, ale bądźmy obiektywni. Wahlberg potrafi nieźle grać, ale Hardy po prostu wymiata. Czeka go wielka orzyszłość, tak myślę :-)

Radwell84

obaj są świetni, ale jednak Hardy wysuwa się na prowadzenie.

Radwell84

ja lubię obu. Jednak jeżeli wybierać to Walhberg :)

Radwell84

Tylko Tom Hardy :)

Radwell84

Co to wogle za porownanie??? To tak jakby porownac mlodego DE NIRO do mlodego KAROLAKA. Kazdy fanatyk kina wie doskonale ze obaj panowie(HARDY i WAHLBERG)to diametralnie inne osobowosci i zupelnie inny styl gry aktorskiej.HARDY jest wybitnie utalentowanym aktorem takim jakim byli w jego wieku WALKEN,DE NIRO, PACINO a WAHLBERG jest tylko i wylacznie bylym muzykiem ktory owszem zagral kilka swietnych rol ale nie ma tego talentu i charyzmy co HARDY. WAHLBERG ma swoj styl gry aktorskiej i niestety wielu uwaza go za aktora jednej miny a HARDY jest geniuszem i potrafi praktycznie w kazdym nowym filmie zagrac inaczej. Uwazam ze nie mozna obu aktorow porownywac. WAHLBERG aktorsko bardziej pasuje do THE ROCKA i DIESELA niz do wybitnych aktorow. Nie jestem jakims antyfanem Wahlberga bo kilka jego filmow wysoko ocenilem ale do Hardy'ego dzieli go przepasc...

Radwell84

To śmieszne że prowadzicie spór o takie rzeczy. Ja widzę to tak: Hardy to taki Zapasiewicz tylko mniej poważny a Wahlberg to jak Boguś Linda tylko mniej twardy, z brakami w warsztacie względem Polaka, ale z większym od niego zacięciem komediowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones