Mariusz Wilczyński

7,5
227 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Mariusz Wilczyński

Dlaczego w filmografii jeszcze nie ma informacji nt. "Zabij to i wyjedź z tego miasta"? Nawet na Pudelku zdążyli już o tym napisać..

http://www.pudelek.pl/artykul/40581/anja_rubik_zaspiewa_w_filmie/

SmielingJack

O "Zabij to i wyjedź z tego miasta" mimo że jeszcze w produkcji piszą i mówią wszyscy tylko filmweb jak zwykle śpi i chrapie i nie wie co w trawie piszczy :(

japonczyk

"zabij to i wyjedz z tego miasta" zapowiada sie intrygujaco

gargamel_filmaniak

Najgłośniejszy film którego jeszcze nie ma :)

SmielingJack

ZABIJ TO I WYJEDZ Z TEGO MIASTA - FILM WIDMO - WSZYSCY O NIM MÓWIĄ A FILMU NIE MA... ALE JEŚLI TO CHOĆ TROCHĘ PRAWDA CO SIĘ O NIM MÓWI I PISZE TO BĘDZIE TOTALNA MASAKRA - HOLOUBEK, KWIATKOWSKA, WAJDA, NALEPA, STAŃKO I W TYM WSZYSTKIM JESZCZE ANJA RUBIK. MOŻE BYĆ MASAKRA

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Bardzo ciekawy artysta a film z opowiadań, i z racji kto w nim wystąpi, zapowiada się NIESAMOWICIE!

SmielingJack

Jestem zaskoczona, że temat tego filmu jest tematem studyjnym w jednym z stacji radiowych a występuje brak możliwości wyszukania tego filmu na FilmWeb. Jak to jest?

kawsar

to znak że filmweb jest ociężały mocno... Co chwilę gdzieś się mówi o tym filmie, prZeciekają różne fakty - a to że gra Kondrat, że Holoubek, że Wajda, że Nalepa a na fimwebie cisza.

wiatr_filmweb

"Zabij to i wyjedź z tego miasta" nie wyobrażam sobie bez istnienia. Świetna obsada, najlepsza baza filmowa w domenie polskiej, interesujące komentarze w formie mnifestu. Ten film po prostu musi pojawić się tu wcześniej czy późnej. Także gdybym nie słuchała radia w tym momencie, nie wiedziałabym o istnieniu tego filmu do tej pory.

kawsar

znalazłem na filmwebie "zabij to i wyjedź z tego miasta" - dryfuje jak ufo - bez powiązania z autorem- Wilczyńskim. Tam można zostawiać uwagi więc napisałem do filmwebu żeby związali ten tytuł z osobą autora. Może i Pani to tam im napisze bo odnoszę wrażenie że naszych tu protestów nikt nie czyta. Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones