Mariusz Pudzianowski

Mariusz Zbigniew Pudzianowski

5,0
170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pudzianowski

czy Pudzian jest ochajtany, czy nie

jeśli tak to, co on ja tak ukrywa...

jakby trzymał ja w skansenie

nie jest gwiazda pokroju Sharon Stone..by tak bardzo chronić swoja prywatność

to , tak jakby wstydził , się ze jest żonaty--a przecież to nie wstyd

z całym szacunkiem co do jego osoby i kariery w strongmenach

ale w ksw -powinni bu dać Burnejke na przetarcie , a potem o pas ksw z Karol Bedorf

janekgromada

Pudzian jest homo.

A na serio - dlaczego interesuje Cię życie prywatne kogoś tak nieciekawego i żałosnego jak Mariusz Pudzianowski?

MyNameIsDeath

a na serio--- ponieważ ukrywa to ze jest żonaty [jeśli jest], a to nic wstydliwego

szanuje jego prywatność, bo jest rozpoznawalny

ale np. Lewandowski , nie chowa żony do ''szafy''

a on z tego robi jakiś dramat ,
...dla mnie to jakieś dziecinne zachowanie człowieka kolo 40-stki...bez urazy , ale tak to z boku widzę

janekgromada

Lewandowscy mają bardzo niski iloraz inteligencji i pchają się wszędzie gdzie popadnie byle by tylko ludzie gadali. Nawet mnie tak nie wnerwia "włączanie niskich cen w media expert" z lisowską jak mnie irytują lewandowscy nic sobą nie reprezentują a są wszędzie...

janekgromada

zadałem proste pytanie , '' czy Pudzianowski jest żonaty''

nie interesuje mnie co robi Lewandowski , Sharon Stone czy królowa Wiktoria

wiecie czy nie , jak ktoś wie niech odpowie ,
proste proste pytanie - prosta odpowiedz .
z góry dzięki

janekgromada

wiem, ze odkopalem ale bardzo mozliwe, ze pudzian jest homo, pamietam, ze byla taka sytuacja ze pudzianowski przyjmowal ekipe telewizyjna programu w ktorym ponoc byli wlamywacze wlamywali sie kontrolowanie do domow aby uzmyslowic gospodarzom jak latwo ich okrasc i tam wlasnie ten podstawiony wlamywacz wzial jakas kasete i jak pudzian to zobaczyl to zaczal sie denerwowac. Wiec cos jest na rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones