Mariusz Pudzianowski

Mariusz Zbigniew Pudzianowski

5,0
170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pudzianowski

najlepszy strongman,w mma coraz lepiej mu sie wiedzie,zobaczycie ze bedzie mistrzem,z
walki na walke coraz lepiej mu idzie.w mlodosci trenowal karate i boks,gral zawodowo w
rugby,jest rowniez wyksztalcony,gral w kilku serialach,zalozyl band muzyczny,byl w tancu z
gwiazdami.no naprawde mozna go tylko podziwiac ze umie tyle rzeczy.

użytkownik usunięty
damianho15

nie umie tyle rzeczy tylko pchal sie gdzie popadnie.Spiewal,tanczyl na lodzi i z gwiazdami chociaz kazdy wie,ze nie za dobrze mu to wychodzilo.Powinien zostac w Strongmenach,bo tam naprawde byl kozakiem,w MMA pokazuje tylko jak mozna powolutu spierzyc sobie wizerunek.Czasami trzeba spojrzec obiektywnie im mysle,ze Mariusz juz dlugo nie poboksuje,jezeli mozna tak powiedziec.Nie jestem zadnym jego antyfanem-bron boze...tylko sadze,iz to nie byl dobry wybor.

użytkownik usunięty

na lodzie*

teraz wygral,sprawdzi sie w mma.

użytkownik usunięty
damianho15

teraz wygral...z jakims pol amatorem,jak dostanie godnego rywala i wygra to bedzie mozna podyskutowac o rzekomym mistrzostwie...

damianho15

hee wybaczcie ale Pudzianowski porwał się na misje niemozliwą.Czy wy naprawde wierzycie że będzie mistrzem mma?? Ja nie jestem aż taki optymistą;P Powiem więcej,uważam że tylko blokuje miejsce bardziej utalentowanym chłopakom którzy uczą sie tej dyscypliny od wielu lat..
jestem fanem dyscyplin siłowych i naprawde z żalem patrze na to,co zrobiło się z Dominatora.Zrzucił tyle kilogramów.Jak szybko przekreślił to,nad czym pracował tyle lat...
P.S.Próbować się w wielu rolach,a być w nich fachowcem to jest co innego..

fauzi

jeszcze pudzian wam pokaze.......

damianho15

jeeli sie przyłoży do pojedynków , zamiast walczyć i szykować się do orogramów pokroju Tańce z Gwiazdami , czy Tylko nas dwoje ..hm

hut334

no ostatnio trenuje ostro,nie wystepuje w zadnych programach.

damianho15

na upartego , można rzec .. w końcu

damianho15

Jak dotąd nic nie pokazał w MMA.

granat5

nawazniejsze ze wygrywa,czyli pokazal

użytkownik usunięty
damianho15

Wygrywał, bo dostawał słabych zawodników, emerytów, amatorów. Wolałem Pudziana w Strongmanach, tam przynajmniej był mistrzem, a tutaj nic nie osiągnie.

jak to nic nie osiągnął, a pokonanie mistrza Najmana :] ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones