Mariusz Pudzianowski

Mariusz Zbigniew Pudzianowski

5,0
169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski nie szanuje bokserow sportowcow rowniez nie szanuje zawodnikow MMA.Jak kiedys uslyszalem jego wypowiedz ze nikt nie jest mu wstanie zrobic krzywdy przemawiala przez niego pyha.Pudzianowski nie jest godzien by nazywac go sportowcem niech sobie nie mysli ze przezucanie ziemniakow ,ciagniecie samochodow,przezucanie zelastwa zasluguje na miano sportu tym bardziej sportu zawodowego.Moja walka z nim bedzie podobna do walk gladiatorow.To bedzie walka dobra ze zlem oczywiscie ja bede dobro a pudzianowski zło i jestem przekonany ze dobro zwyciezy.Pudzianowski niedługo przekona sie czym rozni sie chodowla organizmu od uprawiania sportu.Niestety Najman nie dotrzymal obietnicy i polegl w 44sek.Od tej wlki jest nowa jednostka 1 Najman.Wogole co sadzicie o Pudzianowskim jako zawodniku MMA ???

sador1991

Najman to ciota jak zwykle się nagadał i nic z tego nie było.OD wawrzyka dostał wpierdol .Mariusz pudzianowski zapowiada się na bardzo dobrego zawodnika MMA w piekny sposob znokautował marcina Najmana i ladnie oklepał Yusuke Kawaguchiego.Niestety z Sylvia poległ ale czego było można się spodziewać wkoncu TIM Sylvia to były mistrz swiata w MMA dwukrotny zaznaczam ,a pudzian stoczyl 2 walki wiec ta porazka o niczym nie swiadczy po prostu niech lepiej dobierają pudzianowi rywali a nie odrazu mistrzow swiata mu serfują.Jak Mariusz potrenuje to za jakieś 2-3 lata moze faktycznie dojdzie do mistrza w MMA walczac z najlepszymi.według mnie i wielu innych osob ma na to wielką szanse tylko zeby jej nie zmarnował.Nastepna walka ma być we wrzesniu na 14 gali KSW ponoć ma walczyć z nastulą,napewno sobie poradzi.To wina sztabu pudziana odpowiada za przegraną z timothym silvą po pierwsze to dopiero 3 walka po 2 drugie pudzian miał kontuzje podczas walki moze to zadecydowało o porażce DOMINATORA.uwazam ze ja beda mu dobierac stopniowo przeciwnikow to zyska doswiadczenie i dojdzie do MIstrza w MMA. TRZYMAJMY ZA NIEGO KCIUKI FANI PUDZIANA,

artur4114

Pudzian tyle zrobił dla Polski jako strongman,a teraz z powodu jednej porażki wszyszczy się z niego wyśmiewają naszczęście są ludzie,którzy nie odwrócą się od niego po tej porażce Pudzian by wygrał tylko ta kontuzja,a z Nastulą sobie poradzi.

xxKasiurkaxx

KSW 14 bedzie pudziana.Wiem bo Mariusz ma mocna psychike i sie nie zalamie.

xxKasiurkaxx

Tak jest w Polsce podobnie było z Małyszem jak mu przez jakis czas nie szło

artur4114

JESTEM TRGO SAMEGO ZDANIA.Pudzian jeszcze pokaze na co go stac.A za pare lat jak popracuje nad kondycja ciosami itp.To pokona w rewanzu Sylvie i moze nawet zawojuje MMA.Pudzianowski jeszcze pokaze wszystkim co w niego zwatpoli!!!

sador1991

Pudzian nie wygrałby z Adamem Małyszem w ringu, co dopiero z Butterbeanem czy innymi, jeszcze lepszymi zawodnikami.

artur4114

Najman oszukuję że ten pas w K1 to prawdziwe mistrzostwo Europy.

użytkownik usunięty
sador1991

Jest oryginalnym zawodnikiem i sympatyczną osobą.

Dodam bardzo sympatyczną osobą a wiem to od mojego bliskiego kolegi którego dziecko ma pudziana za ojca chrzestnego.

Fakt

użytkownik usunięty
sador1991

No i pod Grunwaldem był jako Mariusz z Pudzianowa:)
http://www.youtube.com/watch?v=wlb61s_DpJQ

Pudzian to gość - zajebiaszczy gość a ten miecz powywiał jak by był on zrobiony z cyny.

tomucho77

Raczej

sador1991

Podobno ma byc rewanz Saleta vs Najman

Goracy

Teraz Najman vs Binkowski będzie komedia jak będą wywiady

Koneser_Kielce

Szkoda, ze nie doszło, ale i tak komedia wczoraj była. "Najman "bił" się jak zawsze...:)

ein_schlag

Cała gala była dobra prócz paru walk które były kompromitacją razem z walką El Testosterona.

sador1991

Ambitny, ale nie ma tej bożej iskry do walki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones