Marisa Ramirez

Marisa Maguire Ramirez

6,6
457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marisa Ramirez

dziwne że nie ma żadnych tematów , ale ona bardzo mi się podoba w spartakusie :D nie widziałem jeszcze takiej urody kobiety :)

kokon303

O tak zgodze sie z toba w spartakusie rewelacja!!!

kokon303

podłączam się . Na necie fotki ma nieciekawe, ale ważne że w obrazie ruchomym wygląda hipnotycznie czarująco hehe

kokon303

i Ja zajrzałem tu za sprawą Spartakusa. Przepiękna dziewczyna. Trafiłem na serial Spartakus przypadkowo, oglądając kawałek serialu u kumpla. Miałem problemy by ją znaleźć, ponieważ szukałem jej w obsadzie Spartakusa Krew i piach a ona gra w Gods of arena. Juz się nie mogę doczekać aby obejrzeć więcej odcinków tego serialu. Może ktoś wie który to był odcinek gdzie Gannicus walczył w opasce na oczach?. Pozdrawiam wszystkich zafascynowanym grą i wyglądem tej pani. pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
german1

Kur... wiedziałem, żeby nie wchodzić zanim skończę serial...
Człek czyta od razu pare wyrazów na raz, przynajmniej ja, jedno małe spojler to za mało jak dla mnie.
Ale przynajmniej napisałeś..

rafal6619

Gannicus walczył w opasce w 2 odcinku.

kokon303

A ja widziałem Wagner Agnieszkę.

kokon303

Zachwycająca. Od pierwszej sceny w "Bogach areny" zwróciłem na nią uwagę. Najpiękniejsza kobieta w obsadzie tego bardzo dobrego serialu.

UrukNaChaju

Miałem tak samo. Rzeczywiście urodziwa.

kokon303

To racja, jest piękna i przykuwa uwagę :) Ma bardzo delikatną urodę przy tym te piękne duże oczy... boska :)

kokon303

Przyłączam się do tych wszystkich zachwytów nad tą panią. Rzeczywiście jako Melitta w Spartacusie jak boska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones