Maria GóralczykI

5,8
580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Góralczyk

ale jest cudownie kobieca... Nie mogę oderwać od niej wzroku...niestety, już widać jak brzydko będzie się starzeć...policzki jej już teraz zaczynają wisieć a co będzie za 20 lat? Tak czy inaczej - teraz bym ją schrupał:).

pooh77

popieram

tomucho77

marna aktorka i zwisające policzki swoją drogą, ale jej dykcja to dopiero jest problem! matko, nie wiem kto ja wpuścił na plan filmowy gdziekolwiek, mówi jakby miała, za przeproszeniem, kluski w gębie. jeden bełkot, no przecież to jest zasadniczy problem w zawodzie jaki ona "próbuje" wykonywać. i nie lubie tego jej pustego wzroku i bucowatego spojrzenia...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wake_the_dead

Nie zbastuję kabanie i dopóty dopóki będzisz wyzywał Góralczyk to będę ciebie beształ.

tomucho77

Po pierwsze jestem kobietą, a po drugie nie wyzywam pani Góralczyk, tylko wyrażam swoją opinię na jej temat, do czego z reszta mam prawo. A takie chamskie komenty tylko swiadczą o tobie, ja nie obrażałam nikogo, a że moja ocena niezbyt pochlebna, no to cóż, to i tak nie uprawnia cie do ubliżania mi tylko dlatego, że uwielbiasz tą pseudo aktorkę.

wake_the_dead

Gęba i bucowate to są słowa niekultularne... człowiek ma twarz - buzię tego matka z ojcem ciebie nie nauczyli.

Co do pseudoaktorów to sa nimi te osoby które nie skończyły szkół aktorskich i grają w szmacianych serialikach typu Malanowski i Partnerzy.

tomucho77

Nie napisałam, że ona ma "gębę", ale, że mówi jakby miała kluski w gębie - powiedzenie - to różnica. Wybacz, ale nie bedę dyskutować z ignorantem, gdyż akurat aktorzy grający główne role we wspomnianym przez ciebie serialu "Malanowski i Partnerzy" mają wykształcenie aktorskie, a pani Góralczyk nie ma z aktorstwem nic wspólnego więc jak najbardziej mogę ją nazywać pseudoaktorką.

wake_the_dead

Powinno być kluski w buzi a kluski w gębie to powiedzenie chamskie jak nie jesteś pewna określeń to nie używaj ich lub spytaj się swojej matki lub ojca a to samo ci powiedzą że "gęba" w każdym określeniu - powiedzeniu jest wyrazem niekultularnym.

Nie wiem czy się orientujesz ale Góralczyk studiuje dziennikarstwo i po drugie dziennikarz z reguły pracuje przed kamerami i oglądają go miliony ludzi w Polsce tak więc dobre prowadzenie programów publicystycznych w tv przez dziennikarza jest równoznaczne z zagraniem roli w filmie.

tomucho77

"dobre prowadzenie programów publicystycznych w tv przez dziennikarza jest równoznaczne z zagraniem roli w filmie" hahaha dobre... naprawdę
Dziennikarstwo i aktorstwo - nic wspólnego. Granie przez dziennikarza w filmach/serialach nie czyni go zawodowym aktorem.
Może w tym miejscu zamknijmy tą zbędną dyskujsję. I tak oboje wiemy, że odeprzesz każdy mój argument, ale nic w tym dziwnego skoro oceniasz tą panią na 9/10 przy czym jej umiejętnosci nie wykraczają nawet poza 2/10 obiektywnie rzecz biorąc.

wake_the_dead

Obiektywnie rzec biorąc nie masz pojęcia o aktorstwie nie wiem czy ci coś mówi nazwisko Urbański prowadzi teleturniej Milionerzy a ostatnio możemy go zobaczyć w Czasie Honoru. Pan Urbański jak do tej pory z aktorstwem nie miał styczności a jak gra w tym serialu ? obejrzyj i oceń.

Czy dziennikarstwo i aktorstwo nie mają ze soba nic wspólnego ? na pewno ?.

wake_the_dead

"marna aktorka i zwisające policzki swoją drogą, ale jej dykcja to dopiero jest problem! matko, nie wiem kto ja wpuścił na plan filmowy gdziekolwiek, mówi jakby miała, za przeproszeniem, kluski w gębie. jeden bełkot, no przecież to jest zasadniczy problem w zawodzie jaki ona "próbuje" wykonywać. i nie lubie tego jej pustego wzroku i bucowatego spojrzenia..." lepiej bym tego nie ujęła. Popieram w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones