Marek Grabie

6,6
75 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Grabie

W "Spadkobiercach" to jeden z najlepszych improwizujących:) W "HBO na stojaka" również pokazywał klasę i ogromny talent satyryczny. Szkoda, że nadal tak niewiele o nim słychać.

aleosohozi

Moim zdaniem gdyby nie on, to "Spadkobierców" nie dałoby się oglądać...

aleosohozi

W Spadkobiercach Dr Drejfus rozwala mnie na łopatki za każdym razem:D jedna z najlepszych scen: gdy siedzą razem z Kenem i Dorin u niego w gabinecie:D i hasło : "TAK! Lecze porody u koni! Dorabiałem na studiach do stypendium!":D umierałam!

iwachowa

Od siebie mogę polecić tekst z tego samego odcinka: "jak żyła jest otwarta, to występuje impotencja - krew nie dochodzi" :D Sam się z tego śmiał. Mistrz!

aleosohozi

fakt tez bylo powalajace;D

aleosohozi

W "Spadkobiercach" wszyscy są genialni, ale Marek Grabie i Aśka Kołaczkowska są arcygenialni. Faktycznie... szkoda, że tak niewiele o nim słychać.

aleosohozi

A swoją drogą... Czemu nie ma " Spadkobierców " na filmwebie ?

ironmaiden1996

W sumie trochę dziwne, że nie ma o nich info. Bodajże od 2008r. lecą w TV, także jakaś wzmianka mogłaby się pojawić;) Z drugiej mańki, nie jest to też tak do końca seria typowo telewizyjna. Całość powstaje w teatrze a kilka odcinków działo się na festiwalach "PAKA". Ale mimo wszystko na swoją stronkę na fw zasługują;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones