Marcin Erol

10
1 person:profession.rating.montage.label
powrót do forum osoby Marcin Erol

Witam serdecznie. Chciałbym dowiedzieć się o tytuł filmu który oglądałem w zeszłym roku w telewizji . Nie pamiętam tytułu filmu dlatego też chciałbym zapytać tutaj gdyż być może ktoś również go oglądał.
A mianowicie, film jest o młodej dziewczynie która zostaje zatrudniona i podejmuje pracę na lotnisku lub gdzieś na przejściu granicznym. Pracuje w okienku wizowym lub paszportyowym sprawdzając wszystkie dokumenty, również dane w komputerze. W między czasie zaprzyjaźnia się z młodą dziewczyną która stara się o legalny pobyt lub przekroczenie granicy ale po raz kolejny dostaje odmowę czego efektem jest umieszczenie jej w oddzielnym budynku dla uchodźców, bo jeśli dobrze pamiętam ma być deportowana do innego kraju. W budynku tym gdzie znajduja sie również inne osoby z tego samego powodu co ona , oby dwie przyjaciolki spędzają raz jeden razem wspolnie noc. Natomiast dziewczyna jako główna postać w tym filmie w miedzy czasie wyprowadza się z domu swojego partnera lub męża i nie mając gdzie się podziać kilka dni wraz z psem i swoim małym synem spędza w swoim samochodzie. Film ten kończy się dość pozytywne co zresztą bardzo mnie to ucieszyło oglądając go, tym iż dziewczyna pewnego dnia wykonując swoje codzienne obowiązki w pracy podczas weryfikacji i sprawdzaniu dokumentów, a tego dnia ma taką możliwość ponieważ jest sama w pracy bez swojego zmiennika, podstęplowuje dokumenty swojej przyjaciółce która w tym dniu jest właśnie przy okienku kontrolnym , wydając jej zezwolenie na opuszczenie lub pozostanie legalne w kraju. Film jak dla mnie jest ciekawy i przedstawiający codzienne problemy życiowe przeciętnych ludzi. Oczywiście nie pamiętam tytułu filmu dlatego też jeśli ktoś jest zorientowany to prosił bym o pomoc w ustaleniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones