Marc Forster

7,0
1 570 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marc Forster
użytkownik usunięty
kejtnova

Nie zgadzam się z Tobą. "Marzyciel" to piękny film o sile ludzkiej wyobraźni. Jest niebanalny i bardzo mi się podobał. Czasem wystarczy jedno spojrzenie aktora, aby oddać cały klimat. Nie trzeba długich dialogów.

Tak, tak marzyciel jest fajny... Chociaż tytuł polski niezgodny z oryginałem. Powinno być coś w rodzaju "W poszukiwaniu Nibylandii", "Odnaleźć Nibylandię"

kejtnova

skoro "braki w scenariuszu" to co robisz na stronie rezysera?

ottak

"Marzyciel" to według mnie przepiękny film, bardzo mnie pokrzepił (w pewnym momencie mojego krótkiego życia). Obejrzyjcie Forstera "Zostań" - film niejednoznaczny do interpretacji i jednocześnie bardzo dobry pod względem warsztatu. Polecam Forstera!

POZDRAWIAM !!!

kejtnova

DO KEJTNOVA:
Kolego chyba Ci się coś pomyliło. Piszesz o brakach w scenariuszu na forum dotyczącym reżysera. Marc Foster jest geniuszem, to jest fakt potwierdzony przez "Zostań". Nie ma się to w ogóle do scenariusza marzyciela ;/

kejtnova

Rzeczywiście: i "Marzyciel" i "Czekając na wyrok" to dosyć tanie filmy. Nieźle zrealizowane, ale przesadnie melodramatyczno-sentymentalne. :| Za to niezły jest "Przypadek Harolda Clicka". Innych filmów gościa nie widziałem. Czekam jednak na "Quantum of Solace". Mam nadzieję, że nie schrzani tego filmu, bo to byłaby zbrodnia. :P

kejtnova

Słaby film z piękną muzyką.

kejtnova

Popieram. Marzyciel był wielkim zamachem z motyką na słońce. Założenia genialne, wyszło coś zupełnie przeciętnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones