Maja Barełkowska

6,2
599 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Barełkowska

EHH JAK ONA MOGLA WYJSC ZA RYSIA@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Bobey

Pani Maja nie wyszła za Rysia tylko Piotra. Ryszard Lubicz nie istnieje. to tylko postać kreowana przez pana Cyrwusa. A że ludzie zapamiętali go właśnie z tej roli, to trudno. Czas nauczyć się odróżniać prawdę od fikcji. Pozdrawiam.

Lily_Sue

JAKIEGO CYRWUSA!CO SIE DZIEJE!O CZYM TY MOWISZ!HEJ TY CHEATUJESZ!

JAK MOZNA WYJSC ZA TAXI DRIVERA!!!NO JA NIE ROZUMEIM TAKICH LUDZI!JAKBY PRZECZYTALA MOJEGO POSTA NAPEWNO BY ZROZUMIALA IDEE W NIM ZAWARTĄ I ROZWIODLA SIE Z LUBICZEM!


CHOLERA ALE ONA JEST TROCHE INNA OD GRAZYNKI PRAZYNKI !

MAJA ROZWIEDZ SIE Z TAXOWKARZEM!!!WIERZYMY W CIEBIE!

użytkownik usunięty
Bobey

rozwalasz mnie, stary...

Bobey

hahaha, jestem tak samo prymitywna jak ty, bo jak tylko ujrzałam Cyrwus, zaświtało mi w głowie żona rysia, klikam no i ŁON!! :D ha ha ha! ŻONA RYSIA la la la

co_za_dno

Rys jest mój

moj ci on


koChanKA Cyrwusika- owsika

SzczolekMay

Ona nie jest żoną Rysia, żoną Rysia z Klanu jest Grażynka i oboje oni mają cudnego synka a jest nim przystojniak Maciuś z Klanu. Nawet Masiuś z Klanu nakręcił własny teledysk pod tytułem "o co chodzi?".

fabcu

jak mozna nie wiedziec ze Macius jest adoptowany? jestem w szoku... co za ignorancja.

Bobey

To by tłumaczyło jej smutne oczy.:D

Bobey

pierwotnie to ona miała grać Grażynkę i wtedy mogłoby być tak jak u Gibalskich z Ojca Mateusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones