Maggie Gyllenhaal

Margaret Ruth Gyllenhaal

7,4
13 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Gyllenhaal

Tylko to pytanie przyszło mi do głowy, gdy zobaczyłem Maggie w "Mrocznym Rycerzu". Ja rozumiem, że musieli zmienić aktorkę, ale czemu bardzo ładną Katie Holmes zmienili na paskudną Gyllenhaal? Nie dało się znaleźć ładniejszej aktorki? Maggie może i jest lepszą aktorką niż Katie, co nie zmienia faktu, że obsadzenie jej w "Mrocznym Rycerzu" było najgorszą pomyłką twórców.

Goku

Takie samo mam wrazenie-co za marnota i miernota

CelineMarie

Ładną Katie podmienili na piękną i grającą Maggie, nie widzę tutaj problemu...

Gnat

dobrze ze niektorym chociaz podobaja sie brzydcy- kazda potwora znajdzie amatora, choc rzeczywiscie w filmie takim jak MR oczekiwac powinno sie klasycznej, powalajacej urodą pieknosci,niestety Maggie to przecietnej urody kobieta jak Paltrow czy Aniston i moze drażnić.

freshbones

Była wręcz wstrętna w mrocznym Rycerzu. Już pominę fatalną prezencje, ale nawet od strony gry aktorskiej irytowała niesamowicie.

freshbones

Paltrow to przeciętnej urody kobieta? Nie no, kawał roku. Uwielbiam takie maluczkie kobitki jak Ty.

freshbones

Aniston przeciętnej urody?? chyba nie znasz tej aktorki!!

Dadaradka

Polecam film "Kwestia zaufania" z Maggie. Jest tam po prostu przeurocza i słodka. Uważam, że jest bardzo ładną kobieta, mimo iż nie ma typowej urody typu Sharon Stone czy Michelle Pfeiffer.

Binula

Niestety ale mnie też bardzo irytowała w Mrocznym Rycerzu. Katie Holmes może nie jest szczególnie dobrą aktorką ale wyglądała tak, jak powinna wyglądać ukochana Batmana. Ta natomiast nie dość, że jest brzydka to jeszcze strasznie jej rola była bardzo drewniana.

lew890

A skąd wiesz jak powinna wyglądać ukochana Batmana? Co to w ogóle za tekst?

Goku

Batman powstał na podstawie komiksu,więc łatwo wyobrazić sobie,jak jego
kobieta mogła by wyglądać. Zresztą poprzednie ekranizacje to pokazały. Nie
wiem jak Maggie Gyllenhaal zagrała w innych filmach. Ale w Mrocznym Rycerzu
wypadła słabo. Nieatrakcyjna,odrzucająca i sztuczna. Przeszkadzała w oglądaniu filmu. Oczy same uciekały,by na nią nie patrzeć. Obsadzenie jej w
tej roli,było błędem.

Goku

No niestety tekst "Hello beautiful" ze strony Jokera nie do końca pasował do sytuacji ;)

MMk_marqina

Joker był niesamowicie inteligentną postacią, więc może imponowała mu na tyle, że uważał ją za piękną ;p

użytkownik usunięty
Goku

wiesz, myslę, że szukali dobrej a nie pieknej aktorki i myślę, że zagrała wspaniale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones