Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

Przypomina mi dwie osoby: Putina i Rafała Mohra.

noquarter98

Putina?
mnie Putina przypomina Paula Van Dyka a Paul Van Dyk Putina - a Putin jest .....dość przystojny; Mikkelsen zaś to przecież DUŃCZYK a w naszej świadomości - tej jakiejś dziwnej - piękni są tylko południowcy - ale bzdura - od dziecka fascynowali mnie SKANDYNAWOWIE!:)

Baronek7

Najpiękniejsi ludzie są przecież z Północy. Tam jest najszlachetniejsza uroda, trafiająca najbardziej w moje gusta :)
Jak dla mnie Mikkelsen jest bardzo przystojny.

noquarter98

...myślę dokładnie w twoim nurcie :) i to się już nie zmieni:)

Baronek7

Dogadalibyśmy się w kwestii estetycznej co do ludzkiego wyglądu ;)

noquarter98

nie zaprzeczę:)

schematy w konwencji bo nawet nie stylu ''przystojny Włoch czy Hiszpan'' to ja popić mogę sobie tanim piwem bo mi wódki szkoda że o szampanie nie wspomnę - druga sprawa to mentalnosć kulturowa - nie lubię tej z południa - szmat na dworze - rozkrzyczanych ludzi - tej wiecznej zabawy - gadatliwości - nachalności; a trzecia sprawa to klimat - nie znoszę upałów - natomiast kocham od dziecka chłodny klimat - nie przeraża mnie ponure niebo jak z ołowiu i mgła:)

znajomy powiedział kiedyś,że w Norwegii to mają depresję - a ja mówię - słuchaj - chciałbys mieć depresję Norwega,gwarantuje ci to, albo Duńczyka i zamienił byś ją nawet na swój nadwiślany komforcik i przestań mi gadać głupoty tylko dlatego,że wróciłeś z Włoch a skoro już o tym mowa to zacytuję ci coś ''kiedy włoskie kobiety gotowały makaron na norweskim gazie norweskie kobiety kandydowały do parlamentu...'' i tak dalej - tam ludzie mają inną mentalność - tam także nie ma takiego i nie miała wpływu religia katolicka - jest inne podejście do życia i kobiet - a co do urody to uwielbiam te surowe rysy - oczy jak szkocki potok - jasne włosy i wysoki wzrost........
....kojarzysz ROALDA AMUNDSENA? on to miał podobno oczy...........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones