Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 223 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

a do tego beznadziejnie, sztucznie gra! widziałam go kiedyś w wywiadzie, to nawet nie umiał się za bardzo wysłowić. coś okropnego, że takie coś w ogóle istnieje w świecie mediów.

Deb

Hmmm... Gra sztucznie... Ciekawe... Nie umie sie wypowiadać, również się uśmiałam.. Człowieku czy Ty widziałaś/eś kiedyś kogoś kto gra sztucznie i nie potrafi si wypowiadać? Po prostu cholernie mnie wkurza to, że ludzie mówią o innych w taki sposób... Nie podoba Ci się jako aktor to się nie wypowiadaj albo zastanów się i pomyśl o czymś takim jak argumenty, bo po obejrzeniu wywiadu, czy obejrzeniu jednego filmu dużo nie wywnioskujesz.. Pozdrawiam

ania_0312_2

rozumiem że jesteś fanki fanki, tego na nieszczęście dla polskiej kinematografii - aktora. najprawdopodobniej zauroczona (coż o gustach się nie dyskutuje), nie dasz złego słowa powiedzieć. nie mam zamiaru z tobą dyskutować. oczy, porównanie, odczucia swoje mam i wiem co mówie. oglądałam te polskie komedie z nim i w każdej: mówi szybko, wręcz niezrozumiale, bez emocji, bez wyrazu. a najbardziej żałosne jest to, że przy takich aktorzynach, ten zawód nie wydaje się być żadną sztuką..

Deb

"Nie podoba Ci się jako aktor to się nie wypowiadaj" - genialne! cudowne! inteligentne! na poziomie! Wspaniale o Tobie świadczy. Widać, że potrafisz dyskutować i przyjmujesz jakąkolwiek krytyke :) gratuluję poziomu!

Całkowicie zgadzam się założycielem postu. Zakościelny jest niesamowicie sztuczny, w każdym filmie robi takie same miny, kiepsko wychodzi mu chociażby modulacja głosu...

Nasza kolejna "wielka gwiazda" :)

Deb

Hehe Wy widzę też nie przyjmujecie krytyki własnych wypowiedzi - ja uważam inaczej i tyle... Na moje jest naprawdę fajny jako aktor... I ma swój światopogląd... I nie rozmawiajmy tu o POZIOMACH,ok?... Bo takie wypowiedzi są co najmniej śmieszne.... Czy jest coś złego w tym, że ja Go lubię? ... Skończmy tę głupią dyskusję..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones