Małgorzata Socha

6,7
9 429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Socha

Tak jak w tytule.
Sztuczna.
Gra aktorska drewniana.
Każdą rolę odgrywa tak samo.
Zero warsztatu i talentu aktorskiego.
Jej głos zawsze brzmi jak roztrzęsionej histeryczki.
Ponadto gra wyłącznie w masowych gniotach.
Typowy produkt stworzony i wylansowany przez TVN.
Czym wy się zachwycacie tak naprawdę?

cameron_baum

Spróbuj tak wyraźnie oddać charakter postaci, które gra, to pogadamy.;) Widać nie rozumiesz, bądź nie lubisz konwencji seriali, w których występuje, ale to wcale nie znaczy, że nie jest godna szacunku, gdyż świetnie pokazuje to, co mają przekazywać jej postacie. Szkoda tylko, że po BrzydUli nie dostała żadnej wyraźnej i znaczącej roli. Cóż, takie życie.;) Choć z "Weekendu" widziałem urywki i raczej nieźle sobie poradziła z tą silną tam postacią.;) Jednak to całe PWS to porażka jeśli chodzi o całokształt. Oby to się jak najprędzej skończyło, by nie podcinało dalej skrzydeł fajnym, dobrym, młodym aktorom min. właśnie z BrzydUli.;)
Oczywiście można mieć własne zdanie, ale niektórzy zachowują się tak, jakby nie wiedzieli o czym piszą i co oceniają.;) Mają takie role jakie dostają. Jedne lepsze, drugie gorsze. ( Choć w dzisiejszych czasach w Polsce, to częściej te drugie, hehe.;) ) Aktor musi jednak każdą umieć i chcieć zagrać. Choć z tym drugim to różnie bywa.;) I nie zawsze musimy lubić konwencje danej produkcji. Brawa się należą jednak za to, jeśli aktorzy dobrze ją rozumieją i oddają.;)
Pozdrawiam.:)

arpeggio

arpeggio:
CENIĘ TAKICH ROZMÓWCÓW.
Właściwie to bym nawet z tobą pogadał, bo nie jesteś jakimś niedorobionym plebanem co ma pretensje że garbaty ma proste dzieci tak jak tomucho nieszczęśliwie zakochany.
Opowiem ci że "weekend" to film bardzo, bardzo nieudany.
Nie polecam tego nikomu - chyba że tomuchowi, on obejrzy.
A jej nazwisko miało przyciągnąć uwagę, bo praktycznie przez godzinę całego filmu jej nie widzimy dłużej niż przez pierwszą scenę w windzie.
Dla mnie jest po prostu słabą, aktorką na miarę Trzebiatowskiej.
Ładna buzia żeby przyciągnąć do ekranu przynajmniej tę męską część publiki.

cameron_baum

I po co ty tworzysz cały czas te głupkowate tematy uwydacznijające niezwykle wysoki poziom twojego upośledzenia wymieszanego z ogromną ilością tępoty, zawiści i zazdrości.
Musisz się pogodzić z faktem że Gocha nie da ci kapska a twoje powtarzające się w koło macieju wypociny mające na celu przekonanie jakiegoś tam zyeba do twoich teorii są jak grochem o ścianę.

Pogódź się obojniaczku z faktem iż każdy tutaj na ciebie i na te twoje wypociny kładzie lachę.

I tak na konec czasem przeraża mnie Twoje ograniczenie. Naprawdę. Posługuję się sarkazmem, a jak powszechnie wiadomo, jest to poczucie humoru nieco bardziej wysublimowane i zarezerwowane tylko dla osób inteligentnych, którym nie jest obce myślenie abstrakcyjne. Czyli wszystko to, czego nie można powiedzieć o Tobie, boś jest umysłowy impotent.

Aaa, no i nie noszę glanów, nie jestem też za fizyczną przemocą wobec dzieci. I cholernie mi przykro, że ktoś używa Twojego łba do wbijania gwoździ.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cameron_baum

A temat jest z 31 czerwca jakbyś nie zauważył jeszcze.
Dodam jedynie że to ciebie żal i zazdrość w poślady spina że polaczku-papraczku w Ameryce nie mieszkasz tylko na głodowej pensji u prywaciarza siedzisz i do 10 liczysz czy ci starczy.
Tu cię boli co?
Gardzę tobą niedojdo życiowa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cameron_baum

P.S

Tomucho - 77 to twoje I.Q ?

cameron_baum

Kabanie Cameron jeśli dla ciebie Helikopter W Ogniu jest gniotem bo mi go wymawisz to jesteś szczególnie zrypaną zafajdaną po pachy ciotuchną na którą nie warto zawracać sobie czterech liter.

Po prostu pokurczu ośmieszasz się w każdym twoim poście zwanym potocznie "wypocinami" a moje zdanie o twojej szczególnie zrypanej osobowości potwierdzą inni którzy tu wejdą.

I siedź sobie sam przychlaście na tym twoim zafajdanym temacie i branzluj się pod niego bo tylko na tyle ciebie stać.

Pozdrawiam ciebie serdecznie WYPIER*DALAJ.

tomucho77

Hue hue hue hue.
Helikopter w ogniu.
Propagandowy gniot o biednych amerykanach w stylu Szeregowca Rajana.
Jacy oni biedni i nieszczęśliwi :(((((

cameron_baum

Szeregowiec Ryan to arcydzieło.

cameron_baum

Ciekawe jak ty byś się zasrańcu czuł na miejscu tych "biednych i nieszczęśliwych" amerykańców otoczony hordami murzynów z kałachami i innym ustrojstwem...
zapewne siedział byś cwelu po pachy we własnych odchodach oczywiście ze strachu...
po powyższym wpisie widać co prezentujesz swoją osobą zero szacunku dla zmarłych ale co tu się dziwić i co można wymagać od pokurcza który zamiast mózgu ma kupę łajna.

cameron_baum

Trzebiatowską to bym jebał, tak jak i Longorie, ale Helikopter w Ogniu to jest przeciętniak - 6/10.

0wner2

Do Tomuszka:
Arcydzieło dla oszołomów.
A historyjka jest odpowiednio zabarwiona żeby sztandar amerykański załopotał na wietrze.
Plus dodatkowo muzyka Hansa Zimmera żeby spotęgować efekt i wywołać łzy.
Kupę łajna to masz wyłącznie ty, Tomuszko, ofermo nieszczęsna, bo trzeba mieć stolec zamiast mózgu żeby takich chłamem dla kretynów się zachwycać.
I co tu ma do rzeczy szacunek do zmarłych?
Skąd żeś to wytrzasnął?
Moralność się w tobie obudziła?
Ameryka to chory kraj który bez prowadzenia wojen nie potrafi funkcjonować.
Aczkolwiek lepiej się żyje o klasę niż w polsce i nie podlega to dyskusji że życie jest tu dostanie.
Naucz się tego w końcu.
Ludzie codziennie nabijają się ze śmierci Papieża, Jezusa Chrystusa i Kennediego, a Ty nagle się taki wrażliwy zrobiłeś na ludzkie cierpienie?

cameron_baum

W jakim ty świecie żyjesz zafajdany dzieciaczku oglądasz filmy "oparte na faktach" a później piszesz w swoich wypocinach tępy zyebie - "Skąd żeś to wytrzasnął?"
Czy tylko udajesz debila imbecyla czy taki naprawdę jesteś - niezwykle upośledzony zaślepiony "polaczek" który jest niezwykle "pusty"...
Czy w twoim szczególnie zafajdanym świecie są jakieś wartości które szanujesz ? czy tylko dzień po dniu obrzcasz gównem Bogu ducha winną aktorkę czy film ?
I na koniec czy to że ludzie nabijają się z postaci które wymieniłeś zobowiązuje mnie do robienia tego co oni robią i ty robisz ?
Spójrz na siebie debilu wytykasz innym błędy i to że się nabijają Papieża, Jezusa Chrystusa a ty co robisz ?
Nabijasz się z prawdziwej historii, ze śmierci amerykańskich żołnierzy, z amerykańskiego patryiotyzmu - człowieku jesteś totalnym wyzutym dnem bez żadnych wartości morlanych.

tomucho77

To jest forum, można pisać o czym się komu podoba.

Próbujesz mnie umoralniać, a sam masz hermetyczne klapki na oczach.
Nie wiem na jakiej też podstawie sobie tak zasłużyłem na te ciągłe obelgi.
Twój ukochany film nie każdy postrzega jako majestatyczne dzieło?
To właśnie ty mnie obrzucałeś błotem, bo dosadnie powiedziałem co sądzę o twoich ukochanych aktoreczkach i filmach.
Pokazałeś tym samym że masz spore problemy ze sobą jak i z zachowaniem dystansu.
Dorosły człowiek a niczym nastolatek całujący plakaty.

Czy do ciebie dociera co to jest AMERYKAŃSKI KICZ?
Rozumiesz w czym jest rzecz?
Czy tutaj też masz klapeczki i wszystko co MADE IN USA jest nietykalne?
Ja tego ścierwa nie oglądam ale to jest typowe gówno dla polaczków takich jak ty.
Polaczek powie "ŁOOOOOAAA JAKIE TO PJENKNE!"
Żeby na nich zrobić monumentalne wrażenie.
I tak też jest.
Skoro tak kochasz Amerykę to wyjedź tam i się zaciągnij do wojska.
Można już od 18 roku życia.
Tyle przynajmniej fizycznie posiadasz.
Pojedziesz i zobaczysz czym jest wojna, a nie jakiś prymitywny film okrzyczany wielkim przebojem.

I ty mi mówisz że jestem upośledzony?
Dobre sobie.
Ja w przeciwieństwie do ciebie, nie zachwycam się tą miernotą którą ty się zachłysnąłeś i odpłynąłeś.
Właśnie przez takich kretynów jak ty takie gnioty totalnie ogłupiające jak Zielona mila albo Skazani na Shawshank górują w tych prymitywnych rankingach dla kretynów.
Tacy jak ty jesteście jak te barany które idą tam, gdzie woła stado.
Nie masz własnego zdania, ani tym bardziej gustu.
Pobecz sobie więc BARANIE.


cameron_baum

A co jest dla ciebie nietykalne tępy chu*ju ? co nie jest dla ciebie kiczem ? powiadam ci jesteś ścierwem i to niebywałym skoro masz takie podejście do filmu który "oparty jest na faktach".
Tak jak wyżej wspomniałem urodziłeś się jako gówno i do końca twego marnego żywota gównem pozostaniesz - musisz się z tym pogodzić.
To powiedz mi tępy chu*ju jak wygląda wojna i jak się robi filmy nie ogłupiające skoroś jest takim znawcą wojska, wojny i nie ogłupiających filmów ?
A czy Indiana Jones nie jest ogłupiającą bajeczką dobrze zfilmowaną w gwiazdorskiej obsadzie ?
Człowieku masz tak niebywale zasraną mózgownicę że dziwię sie że jeszcze ktoś nie zayebał ciebie żywcem za teorie które emanują z ciebie.
Żądasz ode mnie dystansu powiadam ci sam nabierz dystansu i dorośnij poyebany dzieciaczku, albo skróć swój żywot i pierdo*lnij sobie swoim zakutym łbem o kont stołu.
Powiedz mi debilu jaki ty masz gust ? czy szanujesz jakieś watrości ?
Jesteś typowym zyebem który uważa się za nie wiadomo kogo, który zbyt często używa słowa "polaczek"... myślisz zyebie że jesteś lepszy od innych?
Powiadam ci że jesteś ale nie w tym o czym myślisz, tylko w swojej bezdennej głupocie która uwydatnia się wszerz i wobec na tym portalu.

I na koniec życzę ci ogarnij się niedorżnięty nastolatku i kończę z tobą rozmowę bo nie chcę więcej zniżać się do twojego gównianego poziomu.

tomucho77

Dla mnie kiczem jest takie dno jak Zielona Mila albo Skazani na Shawshank.
Gnioty zrobione dla idiotów.
Jak wiele innych zmarnowanych książek od KINGA.

Indiana Jones jest właśnie taką widowiskową bajeczką, ale zrobioną WYŁĄCZNIE dla pieniędzy.
Oni niczego nie udają i nie owijają w bawełnę że jest inaczej.
To jest widowisko dla pieniędzy.
A jednocześnie jest to świetne kino przygodowe, baranie, gdzie chodzi wyłącznie o dobrą rozrywkę.
Od 30 lat każdy kojarzy fikcyjną postać Indiana Jonesa i słynny motyw muzyczny.

A ty szukasz głębszego przekazu w tym żałosnym Helikopterze?
Ubaw przy tym jest jak przy rwaniu zęba.

A twoją Zieloną milą i helikopterkiem zachwycają się tylko życiowe niedojdy oglądające TVNowskie seriale z Sochą w roli głównej.
Dzień niepodległości też pewnie oceniłeś 10/10 hahahaha

Nie możesz się zniżać do mojego poziomu, bo żeby go osiągnąć potrzebujesz co najmniej dźwigu żebyś mógł mnie po piętach całować w ramach przeprosin.


I jeśli jeszcze nie wiesz matole, to weszła poprawka do polskiego prawa i równie dobrze mogę taki twój post w którym mi grozisz i szykanujesz zgłosić odpowiednim władzom.
Czekam na chwilę aż zaczniesz na tyle skakać że zaczniesz mi grozić śmiercią Ty prymitywny dzikusie ;)

cameron_baum

cameron baum napisało: "Dla mnie kiczem jest takie dno jak Zielona Mila albo Skazani na Shawshank."
Biedny, mały, pryszczaty koniotrzep - wchodzi na filmweb jakiś: http://www.filmweb.pl/user/jotubyl http://www.filmweb.pl/user/Kamasutra http://www.filmweb.pl/user/Vesper_Lynd http://www.filmweb.pl/user/Rocky_Woj_Balboa czy ten powyżej i w jego przeżartym od wąchania kleju móżdżku rodzi się pomysł: "A, wicie, nasram na dobry film, niech ma 1/10, wtedy inne, podobne zyeby też się ucieszą"
I tak, dzień za dniem wylewają te swoje smrody na wszelkich forach, bo to, co sobą reprezentują, zarówno pod względem wyglądu, jak i inteligencji, jest na tak żenująco niskim poziomie, że nie potrafią inaczej zaistnieć, jak tylko przez obsranie kogoś lub czegoś za to tylko, że mu do pięt nie dorastają.
Ścierwo wyjechało do Jankesowa i już "wyżej sra, jak dupę ma"
Będzie pisało "wy, polaczki"

Max66

Dla mnie Socha gra martwo wszędzie,z wyjątkiem BrzydUli dzięki której się "wybiła".

alexa_b

"Tak jak w tytule.
Sztuczna.
Gra aktorska drewniana.
Każdą rolę odgrywa tak samo.
Zero warsztatu i talentu aktorskiego.
Jej głos zawsze brzmi jak roztrzęsionej histeryczki.
Ponadto gra wyłącznie w masowych gniotach.
Typowy produkt stworzony i wylansowany przez TVN"

O,no właśnie mniej więcej to miałam na myśli mówiąc,że jest "martwa".
Nie zgodziłabym się tylko co do głosu histeryczki ,bo potrafi też mówić nudno i niewyraźnie :p

alexa_b

Nie uważam Sochy za wielką aktorkę, raczej za przeciętną. Mój wpis był adekwatną reakcją na chamskie i debilne wypowiedzi takich cameron baumów odnoszące się m.in. do świetnych filmów, które ta sklonowana owca zbluzgała. Akurat przypadkiem trafiło na ten temat.

Max66

A ja sądzę Maxsiu że ta alexa_b to kolejne multikonto śmiecia camerona tak jak ty i ja jesteśmy przeciwko takim zyebom to osamotniony pokurcz cameron wpadł na pomysł by swoim drugim kontem wesprzeć swoje żałosne teorie i zachowanie.
Takie trollostwo powinno być blokowane powiadam ci ziomal że cameron niczym nie różni się od zyeba balbołby.

tomucho77

Kurde,wpadłam tylko wypowiedzieć się na temat Sochy,a widzę ,że większą przyjemnością tu jest wyzywanie się od śmieci ,zyebów i sklonowanych owiec.
.Myśle,że powinno się tu wyrażać swoje zdanie zamiast sie obrażać.

alexa_b

tomucho77,czytałam Twoje poprzednie wypowiedzi i nawet nie mogłam nic konkretniejszego wywnioskować,bo oślepił mnie stek przekleństw jaki się z Ciebie wylewał .Masz wypowiedzi prymitywnego chama. Naucz się pisać po polsku.

alexa_b

Akceptując chamstwo które przemawia przez camerona nie różnisz się niczym od niego tym bardziej nie powinnaś mi zwracać uwagi.
Poczytaj inne posty camerona a sama stwierdzisz kto ma rację.

Powiadam ci moja droga że dawanie ocen w stylu 1/10 jest niebywałym frajerstwem, jest kompletnym ośmieszaniem się, dawanie 1/10 takim aktorkom jak Socha / Bellucci czy też filmom Helikopter W Ogniu czy Ojciec Chrzestny jest kompletną ignorancją i udowadnianiem że nie ma się zielonego pojęcia o aktorstwie i filmie.
Na 1/10 zasługują pseudoaktorzy z serialu Moda Na Sukces a Socha pomimo tego że jej aktorstwo nie jest najwyższych lotów i to że nie wszystkim odpowiada jej sposób bycia nie zasługuje na tak radykalnie frajersko-bezmyślną notę jaką jest 1/10.

Tak więc moja droga kto tu jest prymitywem ?

tomucho77

Jestem indywidualnością,różnię się od większości ludzi,a uwagę mogę zwracać Komu chcę i Kiedy chcę.Mogę mieć rację lub nie mieć,ale w tym momencie ją mam.
Czytałam poprzednie wpisy i sądzę,że niepotrzebnie rozpętałeś burzę.
"Cameron"tylko wyraził swoją opinię,a Ty od razu zacząłeś na niego najeżdżać i go obrażać.Chyba musiał jakoś się bronić i udowodnić,że chodziło mu tylko o jego własną opinię.Ale Ty zacząłeś go za to jeszcze bardziej obrażać.

Nie porównujmy Sochy do Belluci,po pierwsze.
Po drugie wg mnie kompletnym frajerstwem i odznaczanie się brakiem zielonego pojęcia o dobrym aktorstwie i filmie jest dawanie Małgorzacie 10/10 !!!
Jeszcze zgodzę się co do Mody na Sukces,ale 10/10 dla Sochy???
Coś mi się wydaje,że idziesz za głosem większości,nie za swoim.
Dla mnie prymitywy to ludzie ,którzy nie mają własnego zdania.

Zresztą,dlaczego od razu wszystko odbierasz tak emocjonalnie i agresywnie reagujesz na każdą uwagę???
Chyba potrafisz czytać i doczytałeś,iż nie napisałam
"Jesteś prymitywnym chamem",ale
"Masz WYPOWIEDZi prymitywnego chama",
a to różnica,prawda?!
Może gdybyś dokładniej czytał i był bardziej tolerancyjny dla ludzi którzy mają inne zdanie niż Większość,to nie byłoby tej całej kłótni .

alexa_b

Odpowiem ci w twoim stylu jestem indywidualistą,różnię się od większości ludzi,a uwagę mogę zwracać komu chcę i kiedy chcę, a w tym przypadku nie mogę biernie przejść obok chamstwa jakim raczy nas pan Cameron.

Co sie tyczy porównań to dałem ci tylko przykład głupoty jaką dysponuje ten człek oceniając Bellucci, Helikopter W Ogniu, Ojca Chrzestnego na 1/10, jak również i Sochę która nie zasługuje na tak radykalnie niską notę.

Co się tyczy ocen nie sugeruję się innymi ludzmi i ich ocenami które tu wystawjają, tylko swoim gustem i znajomością aktorstwa po obejrzeniu prawie tysiąca filmów.

Mądry człowiek który zna się na aktorstwie odpowie tak "Spróbuj tak wyraźnie oddać charakter postaci, które gra, to pogadamy" - tak powiedział user arpeggio...

Sztuczna / Gra aktorska drewniana / Każdą rolę odgrywa tak samo / Zero warsztatu i talentu aktorskiego - a tak odpowiada człowiek który jest chamem - człowiek który nie ma zielonego pojęcia o definicji słowa "aktor".

tomucho77

No nie do końca się zgodzę,z tym co powiedział user arpeggio ,bo nie każdy jest aktorem i nie każdy potrafi grać.mimo to można się znać na aktorstwie.

tomucho77

Ale wy macie poziom panowie... Tak trzymać.

alexa_b

Mówi nudno i niewyraźnie bo ona nie gra tylko po prostu jest sobą.
To zwykłe beztalencie które postanowiło zostać aktorką, ale jak zauważyłaś niektórzy jest przybijają dzielnie 10/10
A ja się pytam za co?
Cieszy mnie że w swoich osądach wielkiego ekhm... "talentu" tej pani nie jestem odosobniony.

cameron_baum

Gratuluję tym dwóm, znudzonym, bezrobotnym błaznom inwencji twórczej w wymyślaniu kolejnych teorii spiskowych że piszę tutaj z pięciu różnych kont.
Trzymacie poziom panowie.
Awansowaliście na nowe wyżyny.
Ciekawe co będzie następne.
Zapewne lądowanie na marsie

cameron_baum

A skąd, pod twoim czółkiem myślą nieskażonym zrodziła się kretyńska teoria, że któryś z nas jest bezrobotny? Bo potrafię zmarnować nieco czasu na czytanie, czy odpisywanie na twoje wypociny? Tak się akurat składa, że jestem w swojej pracy cenionym i uznanym specjalistą i mogę sobie, w granicach rozsądku, pozwolić na pewną swobodę w korzystaniu z kompa, nawet na tak mało ważne rzeczy, jak bzdety, które wypisujesz.

cameron_baum

Hahaha ależ prześmieszny jest ten człowieczek my trzymamy poziom w przeciwieństwie do ciebie człowieczku nie potrafiący rozróżnić dobrego filmu od gniota i aktorstwa u aktorek o które się żremy.
A ten twój tekst że odpowiadając na posty userów spowodowany jest przez to że jesteśmy bezrobotni uwydatnia to jakim jesteś niezwykłym bezmózgim pokurczem.
Co do lądowania na Marsie (planety piszemy z dużej człowieczku !!!) wolę tam wylądować niż wylądować tam gdzie ty wylądowałeś - czyli w wiejskim sraczu unużany po szyję w ...

tomucho77

Pewnie sobie burak podśpiewuje "My już są Amerykany, mamy glany, my są pany"
Nielegalny imigrant od prucia azbestu na czarno.

Max66

Azbestu który spowodował u tego człowieczka zwłóknienie płuc oraz raka w makówce który uciska mu którąś część mózgu i stąd te jego podejrzane zachowanie.

tomucho77

Tak, jestem burak, amerykański imigrant, pruję azbest i w ogóle mam raka.
I jestem z tego dumny.
Nadal mi tego zazdrościcie?
A Ty Maxiu, w swojej pracy to ty na pewno jesteś cenionym specjalistą od bycia pasożytem na pańszczyźnie.

Bawią mnie takie prymitywne, wulgarne bezguścia jak wasza dwójka.
Nie umiecie w inny sposób reagować jak agresją.
Dwa prostackie dzikusy wypuszczone z klatki.
Mnie to nie rusza, więc możecie sobie pisać i wymyślać co wam się tylko podoba.
Może na randkę się przy okazji umówicie.

tomuszko:
Hitman 10/10
Zielona mila 10/10
Epoka lodowcowa 10/10
Małgorzata Socha 10/10

cameron_baum

Sorka mój ty najdroższy pokurczu zielonej mili nie oglądałem a co do tego twojego niby imigranctwa to jest ono zapewne palcem po mapie gdy siedzisz i stękasz w swoim wiejskim sraczu stękając gdy stawiasz klocka...
Made In Poland from palec w dupala i zostawienie podpisu ciepłym klockiem "tu byłem Cameron baum".

tomucho77

Jak zawsze mnie nie rozczarowałeś, swoim jakże dyplomatycznym językiem przekazałeś mi w ten sposób jak ważną personą w społeczeństwie jesteś.
A to co robisz ze swoim palcem wieczorami jest tylko i wyłącznie twoją sprawą.
Nie musisz tego rozgłaszać publicznie.
Miej trochę wstydu.
Tu też kobiety zaglądają.

cameron_baum

Po pierwsze, moja początkowa styczność z tobą na tym portalu polegała na tym, że to ty mnie wyzywałeś, więc już pewne było, że cię nie polubię ;-)
Po drugie, nagminnie używasz chamskich, prostackich i obraźliwych zwrotów typu "gówno dla polaczków takich jak ty" (Art. 6 Ust. 7 Pkt c)
Może czujesz się kundlem - twoja sprawa - ja czuję się Polakiem i jestem z tego dumny (oczywiście wstyd mi za wszelkich nacjonalistycznych oszołomów, czy zdewociałych rydzykoidów, ale nie tylko oni tu zamieszkują).
Skoro jesteś agresywny i posługujesz się chamstwem nie dziw się, że ludzie na ciebie reagują agresywnie.
Po trzecie, niczego ci nie zazdroszczę a raczej współczuję (m.in. podłego gustu) - mnie życie dobrze się układa.
A na randki umawiamy się wyłącznie z kobietami - może ty masz problemy z własną seksualnością i identyfikacją płciową.
"Nie chce mi się z tobą gadać"

Max66

Tylko że tak naprawdę to ja nazwałem twoją idolkę Trzebiatowską idiotką, a nie ciebie i to była jedyna styczność z tobą.
Zaniki pamięci masz i chcesz żeby na twoje wyszło.

Dzięki za komplementy.


cameron_baum

tomucho77 napisal ,ze on to trzyma poziom.
Dla Ciebie trzymanie poziomu to wulgarne zwroty i chamskie wyzwiska rzucane w druga osobe? No tak,to dopiero sztuka i niezwykly poziom.

Ach ,nie ogladales zielonej mili,ale tak sie wypowiadales pozytywnie o tym filmie! No tego to juz calkiem nie rozumiem.
Ludzie inteligentni wypowiadaja sie o filmach ,ktore obejrzeli.

I przestan ciagle oplatac swoje zdania w gowna.Wiem,ze to Twoj ulubiony temat,ale daruj sobie.
Nie dosc ,ze to nie kulturalne,to jeszcze nic z tych gownianych zdan nie mozna zrozumiec.Tylko gowno i klocek.Twoj poziom!

alexa_b

A możesz mi wskazać gdzie wypowiadałem się o Zielonej Mili ?
Co do trzymania poziomu i wulgaryzmów myślę że łagodne słówka nie trafią do tak kołkowatego stworzonka jakim jest pan cameron.
Zauważ że on też nas wyzywał a Maxowi zwraca uwagę że on go wyzywa a przecież pan cameron pierwszy zwyzywał Maxa więc moja droga mijasz się z prawdą broniąc człowieczka "polaczka" camerona... - (skąd inąd bardzo zbliżoneo do zyeba usera rockiego balbołby który za podobne zachowanie został już zbanowany tj. za nagminne zakaładanie tematów w których aktorzy i aktorki pomawiani są bezpodstawnie oraz wyzywani od beztalenciów i innych tam).

Takie zachowanie jakie prezentuje człowieczek cameron wyzwala u innych userów agresję i doprowadza do kłótni.
Przecież o danej aktorce można wypowiedzieć się w bardziej cywilizowany sposób np. nie lubię jej i nie podoba mi się jej aktorstwo - jej aktorstwo nie przekonuje mnie itd. - a nie odrazu tworzyć tematy podobne do tego cytuję:
Gra aktorska drewniana - nie zauważyłem tego wręcz pzreciwnie jej gra jest świetna nikt inny w Polsce nie potrafii tak grać tj. grać frywolne, beztroskie dziewczyny...
Zero warsztatu i talentu aktorskiego.... nie do zaakceptowania kim pan cameron jest i kto mu dał takie prawo żeby wypowiadac się w ten sposób, jeśli jest taki dobry to niech udowodni to swoją osobą że jest lepszy...
Jej głos zawsze brzmi jak roztrzęsionej histeryczki... kolejne fanaberie których nie zauważyłem i jeśli jej głos mu się nie podoba to niech jej nie ogląda przecież nikt go do tego nie zmusza...
Ponadto gra wyłącznie w masowych gniotach, typowy produkt stworzony i wylansowany przez TVN...
ciekawe gdyby pan cameron był aktorem to gdzie by grał ? może w TV TRWAM ?

tomucho77

Ja juz opisalam swoja opinie na temat Pani Sochy i wiecej nie bede sie wyklocac,bo wszystko co napisze i tak nie trafi do gluchych.

alexa_b

Daj sobie spokój.
Zajrzyj gdzieś, gdzie on się jeszcze wypowiada to zobaczysz to samo ;-)

alexa_b

To jest aspołeczny typ , który nie potrafi z nikim tutaj nawiązać rozmowy bez wyzwisk.

cameron_baum

Ważne że ty potrafisz nawiązać kontakty z osobami wyzywającymi moich rodziców.
Nie ma co hipokryzja kwitnie u ciebie.

tomucho77

Wlasie u Ciebie kwitnie hipokryzja,bo najpierw sam innych wyzywasz,a potem dziwisz sie,ze Ci jada.
Zanim zaczniesz cos takiego robic licz sie z konsekwencjami.

alexa_b

Dziewczyno może kto inny wyjaśni ci różnicę między wyzywaniem się nawzajem tj. ostrą rozmową a wyzywaniem osób trzecich tj. czyichś rodziców.
Gratuluję ci zdrowego podejścia do życia jesli akceptujesz tego typu chamskie wyzwiska to ciekawe w jakim poważaniu dla ciebie są twoi rodzice.
Może Max66 wyjaśni ci różnicę między ostrą rozmową a rozmową z osobą która nie ma żadnych argumentów a żeby zaistnieć i popisać się przed osobami podobnymi do siebie posiłkuje się wyzwiskami i wulgaryzmami których używa by zwymyślać czyichś rodziców.
Musisz pojąć fakt że nie wszyscy ludzie moją podobnych rodziców co poniektóre zyeby pojawiające się tutaj, które przy okazji besztania jakiegoś aktora wyżywają się na czyichś matkach dlatego tylko bo ich własne matki zaniedbywały ich w dzieciństwie i stąd te ich traumatyczne przeżycia które muszą wylać na wszelkich forach.

cameron_baum

Tak a ma pretensje,ze w koncu ktos wyzwal jego.Zla energia wraca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones