Luke GrimesI

Luke Timothy Grimes

7,2
7 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Grimes
wertherTom

Dlaczego brawa?

owsik1

O jakiej roli w ogóle mowa?

Joanam1901

Mowa o roli wampira Jamesa w serialu "Czysta krew".

wertherTom

Brawa? To wielki minus dla jego aktorstwa - aktorstwo to gra, aktorzy nie utożsamiają się ze swoją rolą. Dobry aktor zagra każdą role.

nortall

Nie pamiętam, żeby ktoś jęczał, gdy Brad Piit ogłosił, że ze względu na małżeństwo z Angeliną odmówił grania w jakichkolwiek scenach łóżkowych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
n8n

Oczywiste, że każdy ma swoje zdanie w tej kwestii, ale jak czytam takie komentarze to aż się gotuje. Homoseksualizm patologią hmm.. wolałabym nie używać tu żadnych dosadnych słów, bo staram się szanować zdanie innych. Orientacja seksualna taka czy inna nie jest żadną patologią, w jakim wieku żyjemy! Ogólna nie tolerancja mnie dobija po prostu, że aż słów brakuje, bo co by nie napisać, jak nie tłumaczyć są tacy ludzie co maja swoje zaściankowe zdanie, dyskryminujące innych i ich nie zmienią. Nie rozumiem dlaczego to film o gejach miałby propagować cokolwiek! To są tacy sami ludzie jak my i dlaczego miałoby o nich ekranizacji nie być, no proszę. A co do tego aktora, wykazał się nie profesjonalizmem i tyle dziękuje za uwagę.

Czikita

ps. i temat z tylu brawo dla niego, ciekawe za co, że jego poglądy blokują mu zagranie jakiejś roli, widocznie słaby aktor.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
n8n

Mi przeszkadza fakt że ktoś ma nick n8n. Jak to widzę to naprawdę mam odruchy wymiotne. Powinno się takich ludzi leczyć, nie musi być humanitarnie. Pałą w łeb najszybciej i najtaniej.

albertas

A mi przeszkadza, że się wpieprzasz jak dorośli rozmawiają, w dodatku nie masz nic konkretnego do napisania odnośnie tematu, wiec może morda?
Ja swój nick mogę zmienić w każdej chwili, a pedryle twierdzą, że się nie da, a da się, wystarczą odpowiednie środki.

n8n

O proszę, a może Pan wielce dorosły powiedzieć gdzie te środki? Domyślam się że byłeś pedrylem w przeszłości i się szczęśliwie wyleczyłeś, więc poprosimy cię o jaśnie oświecony panie o wydanie światu tych cudownych środków. I zawczasu warto dodać żeby brać je w znacznie mniejszych dawkach bo ty oprócz tego że się wyleczyłeś z pedrylstwa to stałeś się debilem :)

n8n

Zawsze lepiej promować w filmach morderstwa, gwałty kradzieże, rozboje itp. ;) W końcu pełno tego i nikomu to nie przeszkadza mimo, że zbrodniarz rani innych, a homo nikogo, a tylko jest raniony.

ag268

To jest nachalne, po prostu. Jeśli coś jest nienormalne, ale musi być, to niech sobie będzie, ale litości - cała ta homopropaganda jest nie tyle żałosna, co wkur*iająca. Do urzygu, żeby tylko wszystkich zmusić do akceptacji i tolerowania pedalstwa - nie chcę, to nie muszę, nie będę tolerował, bo to dla mnie nienormalne.

n8n

Tak samo jak kiedyś kobiety były nachalne tylko po to, by mężczyźni uznali ich prawa. Czarni też byli nachalni. Za kilkadziesiąt lat homo już nie będą musieli robić żadnych demonstracji;)

ag268

Czarni i kobiety to normalna sprawa, a homoseksualizm nie. Co z tego, że widziany jest w świecie zwierząt? Zwierzęta nie łączą się w pary męsko-męskie czy kobieco-kobiece, tylko mają swoje potomstwo, więc to raczej BI a nie homo, z tym się powinno walczyć. :)

n8n

Dzisiaj normalna, a kiedyś to byli podludzie. A ludzie homo też często chcą i mają potomstwo, to nie kwestia orientacji.
A czemu powinno się walczyć? Przecież oni nie zmuszają heteryków do stosunków z nimi:D Nie rozumiem czemu niektórzy ludzie chcą mówić innym jak mają żyć mimo, że sposób życia tych drugich w ogóle nie wpływa na tych pierwszych...

ag268

Chcą i mają, bo adoptują, to nie jest normalne, to się powinno tępić, ale niestety zdaję sobie sprawę, że wszyscy nagle chcą być tacy poprawni politycznie i już wkrótce wszędzie pedały będą mogli brać śluby i adoptować dzieci. CHORE.
A czemu mi przeszkadza? Bo się obnoszą ze swoją innością, wciskają nam, że to normalne, że tak jest, że to natura blablabla, a gówno prawda.

n8n

Obnoszą się po to, by przyzwyczajać innych. Ja tam nie widzę żeby się bardziej obnosili niż katolicy np. A co to jest jak nie natura? Orientacja seksualna jest naturalna w porównaniu do wiary. W przypadku Polaków katolickiej, która tak bardzo tępi wszelkie jej objawy, nawet wśród własnych kapłanów żyjących w celibacie, z którego później rodzi się m.in. pedofilia. Czy nie uważasz, że celibat jest chory i nienaturalny? Każde żywe stworzenie jest istotą seksualną.

ag268

Akurat wiara to jedna wielka bzdura, głupota dla tępych ludzi, mam gdzieś co sądzą ludzie wierzący, czy kościoły, bo co chwila zmieniają zdanie na jakieś tematy, poza tym w kościołach pracuje mnóstwo pedałów. A skoro przy kościele już jesteśmy, to jeśli homoseksualizm jest taki normalny, bo to przecież naturalne, to dlaczego nie zacząć tolerować pedofilii? Przecież to też orientacja seksualna! A zaraz potem gwałciciele, mordercy itd.
LGBTPGM - brzmi świetnie!

n8n

Porównywanie pedofilii z homoseksualizmem zawsze wywołuje u mnie uśmiech politowania (poza tym pierwsze słyszę żeby pedofilia była orientacją). A widzisz różnicę między gwałtem a stosunkiem dla obopólnej przyjemności? Dwoje ludzi homo są ze sobą bo chcą, są dorośli i żadna krzywda nie dzieje się nikomu. Pedofil żeruje na nierozwiniętym jeszcze umyśle dziecka, często je zastrasza i zmusza do kontaktów, to swojego rodzaju gwałt. Serio nie widzisz różnicy?
Poza ranieniem odczuć estetycznych co niektórych "wrażliwszych" homo nie krzywdzą nikogo. Równie dobrze można ludzi brzydkich gnębić (niektórzy robią i to).

ag268

Zoofilia, może być?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kakna2

Otóż to.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
n8n

n8n gratuluje! zdrowe podejscie do patologii, chwała ze jeszcze sa ludzie ktorym HAmerykanska moda nie wyprała mózgu.

n8n

zgadzam się

wertherTom

Nie rozumiem jednego, dlaczego uznaliście, że aktor jest homofobem ze względu na odmowę grania w serialu... być może nie umie się wczuć t taką postać a jest na tyle perfekcjonistą, że nie chce grać słabo ze względu na swoje uniedogodnienia... być może cały zarys serialu mu nie odpowiadał a nie tylko postać... a może miał coś ważniejszego w tym czasie - inna rola, sprawy rodzinne... dlaczego od razu robić z niego homofoba?

Drugą sprawą jest właśnie homofobia... być może jestem ślepa... ale przez całe swoje życie póki co nie dostrzegłam by ktoś demonstrował coś przede mną... pary homoseksualne, tak samo jak i heteroseksualne mają prawo okazywać uczucia w miejscach publicznych - w miarę rozsądku... szczerze mówiąc to chyba widziałam więcej przypadków obłapiających się par hetero niż homo... mam po prostu wrażenie, że oni nie chcą właśnie zniechęcać w jakikolwiek sposób do siebie dlatego unikają tego...
Myślenie, że jest w tym coś nienaturalnego wynikło dość niedawno bo w czasach najwyższej świetności Kościoła... wcześniej była to jak najnormalniejsze... chłopcy byli sprzedawani wśród burdeli rzymskich a seks z mężczyzną nie był żadną ujmą dla wojownika. Nikt nie robił z niego słabego homosia... był tak samo silny jak inni... aż dziw bierze, że ludzie który tak nie wierzą w Kościół tak wielkie wpływy z niego mają...
Z celibatu nie rodzi się pedofilia? Boże jedyny... kto ci takich bzdur do głowy nawbijał? Celibat to dobrowolne wyrzeczenie mające na celu uszlachetniać cię w postanowieniach... tak samo jak post czy milczenie...
Pedofilia w Kościele... sprawa trudna... radzą sobie jak umieją... czy to wystarcza? Nie.
Sama pedofilia jako zagadnienie powinno już samo w sobie wyjaśnić wam co to jest... czyli choroba z rodzaju -fili... jest leczona i wyleczalna... 90% pedofilii nigdy nie skrzywdziła dziecka... męczą się z nią okrutnie, gdyż sama myśl o zaspokojeniu swoich potrzeb jest równie obrzydliwa co dla innych a dotyczy to ich samych... co gorsza ze względu na poglądy społeczne większości ludzi boją się ujawnić i leczyć gdyż nie chcą być odtrąceni społecznie i wytykani palcami... nie dziwię się im, ani nam...
Na koniec dodam, że związki homoseksualne wychowujące dzieci udowodniły już dawno, że nic tym dzieciom w życiu nie zostało ujęte... ani miłość rodzicielska, ani akceptacja ze strony bliskich... a jedynie ich wrażliwość i tolerancja są wyżej rozbudowane gdyż rozumieją to co dla nas jest takie niezrozumiałe...

Reasumując... skończcie z nienawiścią do siebie na wzajem... bo i gej i hetero i bi są takimi samymi ludźmi... wszyscy jesteśmy sobie równi!!

wertherTom

Ups, właśnie zaakceptował rolę homoseksualnego policjanta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones