Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

z was! dawac niska ocene dlatego, ze uzaleznila sie od narkotykow? Ludzie dorosnijcie do
jasnej cholery, tu oceniamy talent aktorski a nie zycie prywatne!!! Lindsay jest aktorka
rewelacyjna, jestem wrecz w szoku, ze taka niby slodziutka gwiazdeczka tak wymiata! szkoda,
ze jej zycie prywatne potoczylo sie tak a nie inaczej... ale nigdy nie jest za pozno, mam
nadzieje, ze jesszcze sie ogarnie i powroci w wielkim stylu, bo szkoda takiego talentu!

googaify

Ja ją uwielbiam i oglądałam z nią większośc filmów tylko dlatego, że ona tam grała:)

googaify

zgadzam się w pełni :)

googaify

taki temat już jest więc po co zakładać i pisać to samo
A tak na marginesie to ćpa i się szmaci publicznie a jako aktorka i osoba publiczna na na sumieniu odpowiedzialność za wychowanie młodzieży więc można jej walić słabe oceny

markin

Odpowiedzialność za wychowanie dzieci i młodzieży mają rodzice, jak się tego przywileju zrzekają na rzecz TV to do kogo pretensje.

Lohan aktorką jest przeciętną.
A każdy 95% ćpunów sama sobie zgotowała taki los, nie powinno się im współczuć tylko nimi pogardzać.

googaify

Nawet nie wiedziałam, że ma problemy z uzależnieniem. Daje 1, bo to jest jedna z dosłownie trzech aktorek, której nie mogę znieść (widziałam kilka filmów) i nie jestem w stanie nie być poirytowana, działa na mnie tak, nie mam pojęcia dlaczego. Fakt, ocenianie przez pryzmat życia prywatnego nie jest fair, ale no.... i tak będą ludzie robić co im się podoba. Ja osobiście zawsze oceniam za prywatne odczucia i nawet beznadziejna aktorka może wywołać sympatię i chęć oglądania jej na ekranie, a dobra odwrotnie.

Vanillia

A dwie inne to kto?

googaify

Bardzo dobra aktorka i również uważam, że na tej stronie ocenia się jej talent aktorski, a nie porażki życiowe.

googaify

osobiście ją uwielbiam <3

googaify

Nie jest złą aktorką, no ale nie powala też na kolana. Osobiście jej nie lubię(i nie jest to spowodowane jej nałogiem) i był tylko jeden film z nią który mi się podobał.

użytkownik usunięty
googaify

Osobiście ją uwielbiam <3 i wystawiłem jej mocną 9. Trzymam kciuki za nią!

googaify

Aktorka przeciętna jak wiele miała parę dobrych ról (Wredne dziewczyny i bliźniaczki) i to tyle. Z tą gwiazdą to zdecydowanie przesada.

kuki7

"miała parę dobrych ról (Wredne dziewczyny i bliźniaczki)"

rzeczywiście znawca tematu...

googaify

Zgadzam się - Lohan to aktorka idealna do komedii, a i w poważniejszych filmach wypadła całkiem przyzwoicie. Nie twierdzę że jest wybitna w tym co robi, ale jest całkiem dobra dlatego uważam, że dawanie jej niskich ocen za grę aktorską tylko dlatego że redakcja Pudelka zrobiła wam pranie mózgu i mówiła kogo macie lubić i szanować a kim gardzić i nie przyznawać się, że go lubicie jest żenadą.

diriihex

W ogole w jakimś filmie pokazala cycki?

googaify

Lohan jest świetną aktorką. Gra bardzo dobrze i każdy film z nią oceniam pozytywnie. Szkoda mi bardzo, że już więcej nie zobaczę filmów z jej DOBRYM udziałem. Co ona ze sobą zrobiła, błagam niech powróci stara L.L

googaify

Przecież średnia ocen 6,9 to wcale nie jest nisko, biorąc pod uwagę, że dotyczy komediowej gwiazdki do filmów dla młodzieży. Lindsay gra zupełnie średnio, nie mówiąc o tym, że filmy, które wybiera nie są raczej ambitne, a często po prostu kiepskie.

DEPPort_to_BURTONland

Ja tam lubie LiLo, a w filmach jakoś nie widać by się tak strasznie zestarzała, to pewnie fotoszop co by foty wyglądał bardziej kontrowersyjnie.

Artemisek

Raczej dobry makijaż w filmach.

dirt16

No tak, nie wiem czemu tak dziwnie - i niezbyt logicznie napisałem o fotoszopie w filmach ^^
miałem pewnie na myśli 2 inne kwestie, i jakoś tak wyszło... ale ogólnie, fajna przecież z niej aktorka, więc nie rozumiem tego całego hejtu :P
To, że sobie ćpa, czy pije - to jej sprawa... zamiast hejtować, powinniśmy współczuć (bądź się dowartościowywać, że my aż tak głupi nie jesteśmy, by być na dnie)

Artemisek

Ja też tego nie rozumiem, wszyscy ją hejtują a np. taki Macaulay Culkin ćpa jeszcze więcej od niej, wygląda jakby wyszedł spod śmietnika, ale jego jakoś już nie hejtują tylko piszą komentarze typu: "ale mi go szkoda", "ale mu współczuję", "oby z tego wyszedł".

użytkownik usunięty
googaify

Oceniam wyłącznie jej talent aktorski, który jest niczym śmiech na sali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones