Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

Znacie jakieś fajne piosenki LiLo? :D ;>

manny_2

Wszystkie :D

Ale moim zdaniem najlepsze:
Over
First
Rumors
Confessions Of A Broken Heart
Speak
Drama Queen

Miss_S

Rumors
Over
First
Confessions Of A Broken Heart
Speak
Edge of seventeen

Sachi

Najnowszy kompilacyjny album Lindsay Lohan. Oto((poniżej)), jego tracklista:

Soundtrack:

1.Lindsay Lohan & Jacek Stachursky - Zostańmy Zrazem
2.Lindsay Lohan and Jan Maria Rokita - Kiedy Ranne Wstają Zorze
3.Lindsay Lohan - Gadda Da Vida
4.Lindsay Lohan vs. Bartek Wrona - Jedna Na Milon
5.Lindsay Lohan - Kabała z 7 Kart
6.Lindsay Lohan - How Much Is The Fish
7.Lindsay Lohan - Maria
8.Lindsay Lohan - Stare Kwasy
9.Lindsay Lohan - Dziś Już Wiem
10.Lindsay Lohan - 2 Bajki
11.Lindsay Lohan - Dziwne Figle Starszej Pani
12.Lindsay Lohan - Un Monde Parfait
13.Tadeusz Nalepa - Jedź ostrożnie,nie popędzaj kół
14.Lindsay Lohan - Gwiezdny Chłopak
15.Lindsay Lohan - yol yol yol
16.Lindsay Lohan aka.Halina Kunicka - Niech Tylko Zakwitną Jabłonie
17.Lindsay Lohan vel.Eleni - A Nam Do Siebie Daleko
18.Lindsay Lohan - O Chlebie I Winie
19.Lindsay Lohan - Taka Ny Nu Łone Czaizen
20.Lindsay Lohan - Wycinanka ze słów
21.Lindsay Lohan vs.Szymon Wydra - Nasze kłamstwa
22.Lindsay Lohan - Sarbatoarea noptilor de vara
23.Lindsay Lohan wraz z Krzysztofem Kiljańskim - The Only One
24.Lindsay Lohan - Co każda kobieta wiedzieć powinna
25.Lindsay Lohan i Maryla Rodowicz - Zdzich
26.Lindsay Lohan - Hej Hanno
27.Lindsay Lohan - Cygański Zajeb
28.Lindsay Lohan - Dobranocka, moje kochanie
29.Lindsay Lohan - Może się jeszcze uslyszymy
30.Lindsay Lohan vs.Bum - Kanikuły
31.Yarabi - Yarabi ((Lindsay Lohan Remix 2009))


Polecam gorąco! Cd-ik ten, to tzw. "Biały Kruk". Unikat poprostu.
A ostatni kawałek to "perełka" na tym krążku. Można słuchać....i....słuchać tego z zapartym tchem. Aksamit. Sama przyjemnośc dla uszu ;-)


Btw...Z tego co mi wiadomo,to krążek lada-dzień ukarze się w empikach;-)

nie_ma_mnie_2

o Boze jaka zalosna wypowiedz, czy Twoim zdaniem jest to...zabawne? moim zalosne..

Sachi

Żałosne???.....Buahahaha.....Być może i tak! Wez dziecioku swoją "guru" Lindsay i załózcie kapelę trash-metalową ;-)


NARA-SARA ;-)

Sachi

S(a)ra, ja wiem ze o gustach sie nie dyskutuje, ale słuchac takiego shitu jaki robi ta szmaciara Lindsay sie nie da. Tak po prostu.

Sonny

Nie mam nic szczególnego do zarzucenia Lindsay .. i przyznam Fiołas że wypowiedz genialna , nieźle mnie rozbawiłeś :D

Darken

A ja uwielbiam piosenki LiLo :)

Rumors
Over
A Day In The Life
I Live For The Day
Something I Never Had
If It's Alright

... i wiele innych ;) Jakby co, to mogę wysłać je na e-maila :) :*:*:*

manny_2

Fiołas skoro tak bardzo jej nie lubisz to po co ciągle włazisz na jej forum i ją obrażasz? Nie masz co robić?
Napisałeś już, że jej nie lubisz i wszyscy o tym wiedzą.
Żałosny jesteś tak samo jak twoje posty.

Miss_S

Re: Annmarie - nikt nie chce, a żeby mu wysyłać na maila, czy gg jej gówniane, komercyjne piosenki okraszone kiczem, szmirą i tandetą...

Re: Vitam Miss PGR-ów ;-) Odpowiadam na pytanie: "Robie to tylko i wyłącznie dla, waszego dobra małolaty ;-)....twoje niedojrzałe emocjolnie i życiowe kumpelki((vide.Sara)) umieją tylko obrzucać mnie((i nie tylko)) szeregiem inwektyw typu: żałosny, "gupi", nie ładny, kutasetc...natomiast przydałoby się brać przykład z Darken - Ona owi, że jestem genialny ;-)

nie_ma_mnie_2

By The Way:

Słuchał[l]yście już tej jej najnowszej płyty........platynowej pły???;-)
Mi podoba się zwłaszcza: Kiedy Ranne Wstają Zorze, Pierestrojka w KGB, Cygański Zajeb, no i oczywiście spaniale zmixowane przez Lindsay kawałek: YARABI-YARABI ;-)

nie_ma_mnie_2

Re: Annmarie - nikt nie chce, a żeby mu wysyłać na maila, czy gg jej gówniane, komercyjne piosenki okraszone kiczem, szmirą i tandetą...

Re: Vitam Miss PGR-ów ;-) Odpowiadam na pytanie: "Robie to tylko i wyłącznie dla, waszego dobra małolaty ;-)....twoje niedojrzałe życiowo i emocjolnie kumpelki((vide.Sara)) umieją tylko obrzucać mnie((i nie tylko)) szeregiem inwektyw typu: żałosny, "gupi", nie ładny, kutas, etc...natomiast przydałoby się brać przykład z Darken - Ona owi, że jestem genialny ;-)

nie_ma_mnie_2

Może ty nie chcesz, ale znam mnóstwo osób, które lubią jej piosenki. Więc się lepiej zamknij i zachowaj te swoje głupie uwagi dla siebie. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo do lubić to, co mu sie po prostu podoba. Może wreszcie to zrozumiesz??? :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nie_ma_mnie_2

Jesteś taki beznadziejny, że aż mi ciebie żal. Nie będę cie obrażać. To nie mój poziom. I takie wyzwiska świadczą tylko o twojej, nie można tego inaczej nazwać, głupocie. Chyba masz jakieś kompleksy.

annmarie

Dla mnie to żaden problem powiedzieć takiej małpie jak ty, że zalatuje od niej gównem...

nie_ma_mnie_2

Hehe... bekowy jesteś facet. Śmiać mi się chce na myśl o tobie. Szczególnie i tym jednym poście. Popieram Sarę. Chyba chciałeś być śmieszny. Niestety ci to nie wychodzi. No cóż... są ludzie zabawni z natury i tacy, którym wydaje się, że są zabawni, a tak naprawdę są żałośni. Jakby co, ty zaliczasz się do tych drugich. LiLo rulezz!

manny_2

annmarie chyba ci sie fora pomyliły. Te o czyszczeniu wibratora minetą pietro wyżej.

lezba

Sonny

Ty też chyba starasz się być zabawny... Po prostu żal... Żal mi czasu na rozmowę z takimi idiotami, jak wy, a chyba nie o to chodziło w tym poście. Po prostu współczuję ci.

annmarie

Ty cuchnaca rózowa wypindrzona szmato, jak ty w ogóle smiesz sie do mnie odzywac tym tonem?!
Mam nadzieje ze kiedykolwiek spotkam cie w realu, za tę wypowiedź zbutuje cie jak najgorsza kurwe.
Kiedy przezywałas Fiołasa, byłem tylko lekko poirytowany, ale po tej wypowiedzi mam ochote cie oskalpowac i wrzucic do pieca (:P).

Sonny

A co mi tam bede banalny i zalosny ;-) annmarie dam se ręke uciąc((a nawet co innego;-)...co mi tam i tak wygram)), ze jestes lesbijką jak napisał sonny. Wchodzisz tutaj tylko po to, a żeby poogladać "fotki" Lohan w galerii i strzelić sobie potem na nich "Palcówke"((pamięciówke)). Czyż, nie mam racji "Dziewico Oralna"?? Pewnie, że mam ((jestem tego pewien w 100%)), ponieważ twój "girlfrend-obojniakowa" cierpi na uwiąd prącia ze stulejką i prostatą, okraszony chorobą nowotworową lewego jajnika i rakiem szyjki macicy. Jak ficjalnie wiadomo tyś, jako niereformowana nimfomanka onanizujesz się na zdjeciach Lindsay lohan, rozmyslając o niej , przy tym! W swoim łożu((madejowym)) masz całą kolekcje wibratorów((z jej vizerunkiem )) + kulki geyszy, bicz masochistyczny, kajdanki, szampan, kostki lodu, pióro i na "odchodne" kondom ze podobizną Shreka - ale "Ogr" tojuż inna bajka, zpupełnie ;-)


Btw...pierdolona, niewyżyta, masochistyczna świnka pigi z ciebie;-)

nie_ma_mnie_2

Tylko do tego jesteś zdolny? Żeby mnie obrażać? Widocznie nie stać cie na nic innego i wiesz, że przegrałeś, dlatego musisz się jakoś wyżyć i piszesz te bzdury, kompletnie nie na temat. No cóż, są ludzie mądrzy i chorzy na umyśle (jak wy oboje)...

annmarie

Sa tez jeszcze gwałceni fizycznie, wypindrzeni szmaciarze, wchodzący do kanałów zeby dac dupy szczurom. Ty zaliczasz sie wlasnie do takich zjebów.

annmarie

Jak już mówiłam - to nie mój poziom i nie będę z wami pisać, bo to dla mnie strata czasu. Bądźcie sobie dalej taki idiotami, tylko nie obrażajcie innych, bo to do niczego nie prowadzi. Po prostu debile i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
manny_2

Szczerze? Uwarzam AnnMarie, że jesteś równą laską. Bronisz swojego zdania, co jest bardzo pozytywną cechą u ludzi. A co do Sonnego.. żal. Ja też nie rozumiem po co wchodzisz na to forum i obrażasz Linds, my wszyscy fani i ci co ją lubią sami sobie poradzimy, a Ty łaskawie się nie udzielaj.
Co do tematu Lindsay ma 2 płyty. "Speak" i "A litte more personal". Niedługo wyjdzie jej nowa płyta - "Spirit in the dark." Jeśli wpiszesz w google napewno wyskoczy Ci spis piosenek z jej wszystkich płyt, moim zdaniem wszystkie są świetne.

manny_2

ja znam rumos i magnat (czy jakos tak). Osobiście jako piosenkarki jej
nie lubię. Nie podoba mi sie jej muzyka i wokal.
Ale muszę przyznać ze bardzo lubię ja jako aktorkę. Podobają mi sie
te stare filmy (wredne dziewczyny, garbi...). Odkąd obejrzalam film
twardą sztuka to jakos przestałam sie interesować jej gra aktorska.
Nie wiem czy to sprawa tej słabej rolki czy jej sytuacji prywatnych...
Ogólnie sympatyczna aktorka, dałabym jej 8/10 (nie wliczając twardej
sztuki) a jako piosenkarce to lepiej sie nie wypowiem.

Szkoda ze tak sie zmieniła, fajnie było patrzeć na takiego słodkiego
rudego dzieciaka :)

manny_2

Jeżeli oglądałaś/łeś ,,Zakręcony piątek" i spodobały ci się piosenki to znam ich tytuły i mi się podobają :) ,,Take me away'' i ,,Ulimate"

manny_2

pomijajac te wszystkie obrazliwe wypowiedzi i wracajac do tematu to najlepsza jej piosenka jest Over - zreszta jedyna ktora mi sie podoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones