Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan
konrii_2

niech się żeni z kobiętą, może Sam da jej więcej szcześcia niż facet...

konrii_2

popierdoliło się we łbie od nadmiaru pieniędzy, bo nie widziałem biednej lesby, biseksualisty czy geja, wszystko to z bogatych rodzin

deamon82

to nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, rozejrzyj się, jestem pewna, że wśród Twoich znajomych dalszych czy bliższych znalazłaby się jakaś ukryta lesbijka czy gej. To nie fanaberia ani nie wybór. To kwestia konstrukcji.

papusiak

mam znajomych z różnych środowisk, i dziewczyny biseksualne są z tych rozpieszczonych, z bogatych domów, wśród biednej strony nie ma takich ludzi, żaden koleś nie dobierze się do drugiego i nie widzę by dziewczyny też miały takie zapędy, musiałaby by być superbrzydka, a właśnie wśród przemądrzałych są brzydsze...

deamon82

ja nie jestem pięknością
nie startuje w konkursach miss
nie śpię na pieniądzach
i jestem biseksualna
pozdrawiam

igus27

masz się czym chwalić :/ na twoim miejscu bym się tak tym nie szczyciła.

konrii_2

Ja osobiście jestem zdecydowanie hetero, ale moim zdaniem Lindsay jest szczęśliwa z Sam, to niech z nią będzie. Wkońcu szczęście w życiu jest najważniejsze, tak?

LLohan

jakim trzeba być ignorantem, żeby twierdzić, że orientację seksualną kształtuje ilość pieniędzy na koncie...twoja głowa to pewnie bardzo odprężające miejsce...

papusiak

Tutaj na "nie" widzę, że wypowiadali się panowie. Niestety, ale zauważyłam, że panie są w większości tolerancyjne jeśli chodzi o orientację seksualną :) ja jestem zdecydowanie na tak.

użytkownik usunięty
konrii_2

"lindsay sie żeni z kobietą"
No, wiesz, raczej trudno było by "OŻENIĆ"się z mężczyzną :D

A co do tego, że bierze ślub z kobietą, to jej sprawa.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones